Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendravimas ir bendradarbiavimas ugdymo procese

  Įvadas. Mokytojo ir mokinio bendravimo ir bendradarbiavimo reikšmė ugdymo procesui paauglystėje. Netinkamas mokytojo ir mokinio bendravimas ir bendradarbiavimas. Tinkamas mokytojo ir mokinio bendravimas ir bendradarbiavimas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2008-04-04
 • Neįgaliųjų socialinės teisės ir integracija

  Įvadas. Analitinė dalis. Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo apžvalga. Neįgaliųjų socialinės integracijos sistema. Neįgaliųjų padėtis švietimo sistemoje. Neįgaliųjų integracija į darbo rinką. Neįgaliųjų socialinė apsauga. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(7 puslapiai)
  2008-04-16
 • Neįgalius vaikus supanti artimiausia socialinė aplinka

  Neįgalius vaikus supanti artimiausia socialinė aplinka per kurią jie integruojasi į visuomenę. Įvadas. Straipsnių nagrinėjimas. Neįgalius vaikus auginančių tėvų psichologinis prisitaikymas. Neįgalių vaikų ugdytojų požiūris į tarpusavio bendradarbiavimo galimybes. Neįgalių studentų požiūris į invalidų socialinės integracijos procesą. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-04-08
 • Ugdymo veiksnių įtaka vaiko socializacijos procese

  Įvadas. Analitinė dalis. Bendroji vaikystės socializacija. Tėvo vaidmuo. Charakteris. Kūdikystė. Vaikystė. Paauglystė. Šeimos modelis iki XX amžiaus pradžios. Šeimos modelis šiandien. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2008-04-16