Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Anglijos pinigų ir bankinės sistemos raida

  Anglijos pinigų ir bankinės sistemos raida ir ypatumai. Įvadas. Anglijos bankininkystės istorijos apžvalga. Bankų veikla. Anglijos banko organizacinė struktūra. Anglijos banko klientų grupės ir funkcijos. Bankų priežiūra. Anglijos bankų patikimumas. Kortelės. Pinigų investavimas. Išvados.
  Finansai, referatas(15 puslapių)
  2009-02-10
 • Audito atsiradimas ir raida

  Įvadas. Audito atsiradimo pradžia. Trys Didžiosios Britanijos privilegijuotų buhalterių institutai. Australijos buhalterių sąjunga. Amerikos auditorių asociacija. Baltijos šalių auditinė veikla. Išvados.
  Apskaita, referatas(9 puslapiai)
  2009-02-05
 • Europinės politikos pradžia ir vystymasis

  Įvadas. Europinės politikos pradžia ir vystymasis. Bendrosios europinės politikos įteisinimas. Europos Sąjungos (ES) įtaka užsienio ir politikos srityje. Europos užsienio ir saugumo politikos tikslai ir Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV). Lietuva ir Europos saugumo ir gynybos politika. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2008-03-12
 • Fizinės veiklos formos vaikų darželyje ir pradinėje mokykloje

  Įvadas. Pedagoginiai reikalavimai vaikų fizinei veiklai. Fizinio ugdymo programa. Fizinio ugdymo organizavimas. Fizinės veiklos formos vaikų darželyje ir mokykloje. Rytinė mankšta. Fizinio ugdymo pratybos ir pamokos. Judrieji žaidimai. Mankštos pertraukėlės. Judriosios pertraukos. Savarankiškas aktyvus vaikų judėjimas. Sporto pratimai ir žaidimai. Pasivaikščiojimai ir išvykos. Sporto šventės. Sveikatos dienos. Sporto pramogos ir judriųjų žaidimų popietės. Fizinio ugdymo reikšmė visapusiškos asmenybės formavimui. Priedai (6). Darbas iliustruotas nuotraukomis (4).
  Pedagogika, referatas(22 puslapiai)
  2008-03-12
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikų analizė

  Įvadas. Dėstymas. Darbo tikslas: Ištirti ikimokyklinio amžiaus vaikų pasakojimus, juos užrašyti, aprašyti daromas kalbos klaidas. Uždaviniai. Praktinė dalis. Išvados ir apibendrinimai. Priedai (pasakojimai).
  Pedagogika, uždavinys(6 puslapiai)
  2008-05-16
 • Kalendorinės šventės vaikų darželyje

  Įvadas. Šventės vaikų darželyje. Švenčių ir pramogų reikšmė, jų rūšys. Švenčių turinys, jų organizavimas. Uždaros šventės. Kūčių vakaras darželyje. Šventės metų laikams paminėti. V. Viešos šventės. Kaip pasiruošti kai kurioms šventėms. Šventinė savaitė – Vėlinės. Kalėdos. Vasario 16 - oji Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Motinos malda. Užgavėnės. Melų diena. Velykos. Motinos diena. Sekminės – piemenėlių šventė. Išvados. Priedai (2).
  Pedagogika, kursinis darbas(25 puslapiai)
  2010-02-23
 • Mokestinio patikrinimo samprata, rūšys, atlikimo terminai bei teisinio reglamentavimo ypatumai

  Mokestinio patikrinimo samprata, rūšys, atlikimo terminai bei teisinio reglamentavimo ypatumai. Įvadas. Darbo tikslas yra išsiaiškinti mokestinio patikrinimo sąvoką, jo rūšis. Taip pat labai svarbu išsiaiškinti mokestinio patikrinimo vietą, jo periodiškumą, trukmę ir apribojimus atlikti mokestinį patikrinimą bei kitus teisinio reglamentavimo ypatumus. Mokestinio patikrinimo sąvoka. Mokestinio patikrinimo rūšys. Mokestinio patikrinimo atlikimo vieta, periodiškumas ir trukmė. Apribojimai atlikti pakartotinį patikrinimą. Pranešimas apie mokestinį patikrinimą. Bendradarbiavimas su mokesčių mokėtoju mokestinio patikrinimo metu. Dokumentų ir daiktų paėmimas. Patikrinimo aktas ir pažyma. Operatyvaus patikrinimo rezultatų įforminimo dokumentai. Muitinės atliekamo mokestinio patikrinimo specifika. Išvados.
  Administracinė teisė, referatas(14 puslapių)
  2009-02-05
 • Pedagogo savidiagnozė

  Įvadas. Tyrimas. Uždaviniai. Tiriamųjų kontingentas: Marijampolės miesto vidurinių mokyklų mokytojai. Anketas sutiko užpildyti 11 pedagogų. Didžioji dauguma – pradinių klasių mokytojai. Tyrimo rezultatų aprašymas ir išvados.
  Pedagogika, tyrimas(6 puslapiai)
  2008-05-16
 • Priešmokyklinio ugdymo projektas: "Duonutė — mūsų motutė"

  Problema. Tikslai ir uždaviniai. Dalyviai. Trukmė ir vykdymo veiksmai. Laukiamas rezultatas. Iš duonos istorijos. Ekskursija į duonos kepyklą. Ekskursija į uab "Mantinga". Iš "Mantingos" istorijos. Viktorina "Ką žinai apie duonutę". Mįslės patarlės ir priežodžiai. Patarlės ir priežodžiai. Duonos likučių sunaudojimas. Ekskursija pas ūkininką. Duonutė mūsų darbeliuose. Meninės kompozicijos užsiėmimo tema "Pakvietimas į duonos šventę". Šventinis rytmetys "Duonutė – mūsų motutė". Darbas iliustruotas nuotraukomis (6).
  Pedagogika, pavyzdys(32 puslapiai)
  2009-10-01
 • Priešmokyklinis ugdymas: auklėtojų įtaka ruošiant vaiką mokyklai

  Auklėtojų bendravimas ir bendradarbiavimas ruošiant vaiką mokyklai. Įvadas. Auklėtojų bendradarbiavimas. Priešmokyklinės grupės pedagogo ir šeimos bendravimo bei bendradarbiavimo ypatumai. Šeimos ir priešmokyklinės grupės pedagogo bendradarbiavimo tikslai bei uždaviniai. Vaiko pasirengimo mokyklai samprata bei ugdymo būdai. Šeimos ir pedagogų lūkesčių dėl vaiko ugdymosi derinimas. Bendradarbiavimas su šeima. Iš priešmokyklinės grupės – į mokyklą. Pasirengimas mokyklai Danijoje.
  Pedagogika, referatas(13 puslapių)
  2008-05-15
 • Tarpinio įsiminimo tyrimas, naudojant L.S. Vygotskio metodiką (2)

  Vaiko pažinimo praktikumas. Praktikumo tikslas: Tirti vaikų atmintį, naudojant pagalbines priemones, palengvinančias įsiminimą. Duomenys. Lentelė: Tiriamojo vardas, Tiriamojo amžius, Tiriamojo reakcija įsimenant žodžius, Tiriamojo elgesys atgaminant žodžius, Tyrimo trukmė. Rezultatų analizė. Grafinė rezultatų analizė. Apibendrinimas. Priedai (3psl.).
  Kognityvinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-02-23