Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Atstovavimas (8)

  Įvadas. Atstovavimo samprata. Atstovavimo santykių subjektai. Atstovaujamasis (įgaliotojas). Atstovas (įgaliotinis). Tretieji asmenys. Atstovavimo rūšys. Atstovavimo atskleidimas. Numanomas atstovavimas. Tariamas atstovavimas. Atstovavimas patvirtinus. Komercinio atstovavimo santykių pasibaigimas. Prokūra. Prokūros išdavimas ir forma. Prokūristo teisės. Įgaliojimas. Įgaliojimo rūšys. Įgaliojimo terminas. Perįgaliojimas. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(12 puslapių)
  2008-12-24
 • Darbo našumas Lietuvos ir Europos Sąjungos (ES) įmonėse. Skirtumų priežastys ir pasekmės

  Santrauka. Summary. Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti darbo našumą Lietuvoje ir Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Darbo uždaviniai. Darbo metodai. Darbo našumas. Darbo našumo mokslinė problema. Darbo našumo rodikliai. Skirtumų priežastys ir pasekmės. Darbo našumo didinimo priemonės. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2009-01-22
 • Ekonominiai tyrimo metodai

  PowerPoint pristatymas. Ekonominė statistika. Marketingo tyrimai. Statistiniai stebėjimai. Statistinės lentelės. Statistiniai grafikai.
  Ekonomika, pristatymas(9 )
  2008-01-18
 • Galimos ekstremalios situacijos Lietuvoje (2)

  PowerPoint pristatymas. Tikslas: Supažindinti su ekstremaliomis situacijomis bei jų priežastimis Lietuvoje. Uždaviniai. Ekstremali situacija. Ekstremalių situacijų priežastys. Avarijos ir katastrofos. Avarija. Lietuvoje pavojingi objektai. Stambi avarija pramonėje. Katastrofa. Sprogimai. Stichiniai meteorologiniai reiškiniai. Lietuvoje būdingi stichiniai meteorologiniai reiškiniai. Potvyniai. Kitos galimos ekstremalios situacijos.
  Sauga, pristatymas(14 )
  2008-01-15
 • Youth transition from school into job market

  PowerPoint pristatymas anglų kalba. Jaunimo perėjimas iš mokyklos į darbo rinką. Introduction. Statistics. Strengthening of youth motivation for employment. Conclusion.
  Makroekonomika, pristatymas(7 )
  2008-01-18
 • Įvaizdžio kūrimas

  PowerPoint pristatymas. Tikslas: Supažindinti su įvaizdžio kūrimo metodika. Uždaviniai. Įvaizdžio pozicionavimas. Charakteristikos. Įvaizdžio teritorija. Renkantis įvaizdžio teritoriją reikia atsakyti į šiuos klausimus. Komunikacijos linijos. Komunikacijos linijų tipai. Apibendrinimas.
  Vadyba, pristatymas(7 )
  2008-01-18
 • Konfliktų valdymas organizacijoje (2)

  PowerPoint pristatymas. Tikslas. Uždaviniai. Konfliktas. Priešingų požiūrių susidūrimas. Konfliktų rūšys. Dažniausiai pasitaikančios konfliktų organizacijose priežastys. Konflikto raidos etapai. Struktūriniai metodai. Asmeniniai konfliktų valdymo būdai. Apibendrinimas.
  Personalo vadyba, pristatymas(10 )
  2008-01-16
 • Kontrolės analizė: UAB "SBA baldai"

  UAB "SBA baldai" kontrolės analizė. Įvadas. UAB "SBA baldai" veiklos ir informacijos veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Kontrolės esmė ir turinys. Kontrolės proceso žingsniai. Personalo ir kvalifikacijos kėlimo kontrolė. Produkto kokybės įvertinimas. UAB "SBA baldai" kontrolės analizė. UAB "SBA baldai" kompanijos darbuotojų elgesio kontrolė. Personalo kontrolės analizė. Kokybės kontrolė. Išvados ir pasiūlymai.
  Kokybės vadyba, kursinis darbas(19 puslapių)
  2008-03-21
 • Microsoft Word dokumento lentelių kūrimo, formatavimo, formulių rašymo galimybės

  Įvadas. Kaip Microsoft Word dokumentą papildyti lentelėmis? Lentelių kūrimas. Lentelių redagavimas. Lentelių duomenys. Rėmeliai ir automatinis formatavimas. Kaip sparčiai parengti nestandartinės formos lentelę? Kaip pildyti lentelę, lygiuoti ir rikiuoti duomenis? Kaip įterpti lentelę į tekstą? Kaip lenteles atvaizduoti diagramomis? Kaip lentelės duomenis atvaizduoti diagrama? Komandų mygtukai lentelėms ir diagramoms redaguoti. Programos Microsoft Graph diagrama komandos diagramai rengti. Kaip rengti dokumentus su matematinėmis formulėmis? Kaip su programa Microsoft Equation 3.0 rašyti formules? Kaip keisti formulės elementų stilių? Kaip nurodyti formulės elemento rašymo stilių? Kaip pakeisti standartinius formulės elementų stilius? Kaip rašyti matricas? Išvados.
  Informatika, referatas(27 puslapiai)
  2008-01-18
 • Microsoft Word dokumento šablonai, stiliai ir formos

  Įvadas Apipavidalinimo stiliai. kaip nurodyti stilių? Kaip sukurti naują stilių arba pakeisti stiliaus parametrus? Kaip naudoti parengtus tinklapio apipavidalinimo šablonus? dokumentų šablonai. kaip naudotis šablonais? kaip sukurti naujo dokumento šabloną? kaip pakeisti dokumento naudojamą šabloną? šablono informaciniai laukeliai. kaip užbaigti dokumento formą? Išvados.
  Programos, namų darbas(13 puslapių)
  2008-03-20
 • Personalo kvalifikacijos kėlimas ir tobulinimas: UAB "Lintel" ir UAB "SBA baldai"

  Įvadas. Personalo mokymo procesas. Kvalifikacijos kėlimo metodai ir principai. Darbuotojų stažuotės už Europos Sąjungos (ES) lėšas. Kauno darbo biržos darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo tyrimas. UAB "Lintel" personalo mokymas ir kvalifikacijos kėlimas. UAB "SBA baldai" personalo mokymas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (1).
  Personalo vadyba, analizė(18 puslapių)
  2008-03-20
 • Rinkodaros strateginis planas: UAB "SBA baldai"

  Įvadas. Misija Strateginiai tikslai. Strateginis auditas. SSGG analizė. Bendrieji įmonės siekiai. Įmonės plėtros strategija. Tikslinių rinkų strategija. Pozicionavimo strategija. Rinkodaros strategija, siekiant konkurencinio panašumo. Rinkodaros planas pagal komplekso elementus. Rinkodaros biudžeto formavimas. Išvados.
  Rinkodara, namų darbas(10 puslapių)
  2008-03-20