Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai

  Įvadas. Anglijos kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas. Bibliotekų projektai ir jų tobulinimas Anglijoje. Anglijos verslo, įmonių ir reguliacinės reformos departamentas. "Supaprastinimo planas". Išvados.
  Bibliotekininkystė, referatas(5 puslapiai)
  2008-10-07
 • Benitas Musolinis (2)

  Epochos kontekstas ir fašizmo atsiradimas. Musolinio jaunystė. Musolinio politinio kelio pradžia. Musolinio valdžia ir jo valdymo bruožai. Musolinio asmenybės bruožai. Musolinio socialinė politika, nulėmusi jo populiarumą. Fašizmo ideologija. Fašizmo filosofija.
  Visuotinė istorija, referatas(13 puslapių)
  2008-10-06
 • Japoniškoji vadyba

  PowerPoint pristatymas. Japonų kultūra. Anksčiau japonų naciją įkūnijo menininkas. Vėliau - fantastiškas kareivis. Dabar – verslininkas. Japonų visuomenė. Hierarchija. Japonų kultūra. Tikiu, kad darbuotojai pasiruošę sunkiai dirbti savo darbe, kadangi. Apie savo kompaniją aš galvoju kaip apie. Jei darbininkas pasirodo nėra kvalifikuotas savo darbe, valdyba turėtų jausti atsakomybę. Jei mano tiesioginis viršininkas įliptų į perpildytą autobusą, kuriame aš važiuoju, aš turėčiau. Japonų kultūra. Japoniškoji pramonė ir vadyba. Esminiai Japonijos pramonės organizacijų bruožai. Penki pagrindiniai vadovavimo principai. Samda "iki gyvos galvos". Hierarchijos esmė. Japoniškoji vadyba. Japoniškosios vadybos kritika. Japoniškasis vadybos modelis trumpai. William G. Ouchi ir Z teorija. Teorija Z. X, Y IR Z teorijų palyginimas. Motyvacija. Vadovavimas. Valdžia. Konfliktai. Darbo įvertinimas. Japoniškosios ir amerikietiškosios vadybų palyginimai. Planavimas. Organizavimas. Personalas. Vadovavimas. Kontrolė.
  Vadyba, pristatymas(43 )
  2007-10-29
 • Kroatija (3)

  PowerPoint pristatymas. Geografinė padėtis. Paviršius ir klimatas. Gyventojai. Miestai. Ekonomika ir ūkis. Turizmas. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Turizmas, pristatymas(12 )
  2007-10-29