Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Aušinimo sistemos techninė priežiūra

  Laboratorinis darbas nr. 5. Darbo tikslai: Išmokti diagnozuoti variklio aušinimo sistemą. Išmokti atlikti aušinimo sistemos techninę priežiūrą. Darbo priemonės. Darbo metodas. Bendroji aušinimo sistemos būklė. Darbo rezultatai. Vandens siurblio dirželio įtempimas. Termostato tikrinimo rezultatai. Išvados.
  Mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-10-16
 • Benzino įpurškimo sistema L-Jetronic

  Darbo tikslai: Susipažinti su benzino periodinio įpurškimo sistemų paskirtimi, sandara ir veikimu. Išnagrinėti L-Jetronic benzino įpurškimo sistemos mazgų ir įtaisų paskirtį, konstrukciją ir veikimą. Susipažinti su L-Jetronic benzino įpurškimo sistemos elektronine valdymo sistema ir jos funkcijomis. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-02-18
 • Benzino įpurškimo sistemos K, KE-Jetronic

  Darbo tikslai: Susipažinti su benzino įpurškimo sistemų K, KE-Jetronic paskirtimi, sandara ir veikimu. Išnagrinėti nenutrūkstamo benzino įpurškimo sistemų mazgų ir įtaisų paskirtį, konstrukciją ir veikimą. Išanalizuoti benzino įpurškimo sistemų K-Jetronic ir KE-Jetronic konstrukcinius ypatumus (skirtumus). Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-02-18
 • Common Rail įpurškimo sistema

  Darbo tikslai: susipažinti su dyzelio variklių "Common Rail" degalų įpurškimo sistemos sandara ir veikimu. Išnagrinėti "Common Rail" degalų įpurškimo sistemos mazgų ir įtaisų paskirtį, konstrukciją ir veikimą. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Dyzelio maitinimo sistemos Common Rail mazgų pavadinimai. Common Rail sistemos didelio siurblio veikimas. Common Rail sistemos purkštuvo veikimas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-10-20
 • Dujinė variklio maitinimo sistema

  Darbo tikslai. Susipažinti su dujinėmis variklių maitinimo sistemomis, jų sandara. Išnagrinėti dujinių variklių maitinimo sistemų prietaisų paskirtį, konstrukciją ir veikimą. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Dujinės maitinimo sistemos mazgų ir elementų pavadinimai. Reduktoriaus pagrindinių detalių pavadinimai. Dujų reduktoriaus veikimas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-10-20
 • Įrenginiai ir aparatūra varikliams bandyti (2)

  Darbo tikslas: susipažinti su elektroninio balansinio stendo sandara ir matavimo prietaisais. Išmokti matuoti degalų ir oro sąnaudas. Darbo priemonės. Darbo rezultatai. Variklių bandymo stendas. Variklio sukimo momentas skaičiuojamas. Degalų sąnaudos matavimas. Valandinė degalų sąnauda (kg/h) skaičiuojama. Lyginamoji efektyvioji degalų sąnauda (g / kWh) skaičiuojama. Oro sąnaudos matavimas. Valandinė oro sąnauda (kg/h) skaičiuojama. Bandomojo variklio paleidimas. Išvados.
  Mechanika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-11-10
 • Karbiuratorinio variklio greičio išorinės charakteristikos sudarymas

  Darbo tikslas: nustatyti pagrindinių variklio darbą apibūdinančių rodiklių kitimo priklausomybę nuo alkūninio veleno sukimosi dažnio. Nustatyti alkūninio veleno sukimosi dažnį, kai variklis išvysto didžiausią efektyviąją galią, didžiausią efektyvųjį sukimo momentą ir kada lyginamoji efektyvioji degalų sąnauda yra mažiausia. Apskaičiuoti variklio pristatymo koeficientą. Darbo priemonės. Darbo metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-11-10
 • Karbiuratorinio variklio tuščios eigos charakteristikos sudarymas

  Darbo tikslas: nustatyti valandinės degalų sąnaudos priklausomybę nuo alkūninio veleno sukimosi dažnio ir mažiausią alkūninio veleno sukimosi dažnį. Išmokti reguliuoti variklio tuščios eigos sūkius. Įvertinti degalų toksiškumą. Darbo priemonės. Darbo metodas. Darbo rezultatas. Valandines degalų sąnaudos grafikas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-11-10
 • Karbiuratorius "Pierburg (28/30) 2E2"

  Darbo tikslai: Susipažinti su karbiuratoriaus "Pierburg 2E2" sistemomis ir įtaisais, jų paskirtimi. Išnagrinėti karbiuratoriaus konstrukciją ir veikimą, varikliui dirbant įvairiais režimais. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-02-18
 • Karbiuratorius 2BE "Ecotronic"

  Darbo tikslai: Išnagrinėti su karbiuratoriaus 2BE konstrukciją ir veikimą. Susipažinti su karbiuratoriaus elektroninė valdymo sistema "Ecotronic" ir jos funkcijomis. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-02-18
 • Oto variklio reguliavimo charakteristikos pagal uždegimo paskubos kampą sudarymas

  Darbo tikslas: nustatyti uždegimo momento įtaką varikio galiai ir ekonomiškumui. Rasti optimalų uždegimo paskubos kampą nurodytam variklio režimui. Darbo priemonės. Darbo metodas. Uždegimo paskubos kampo nustatymas ir matavimas. Alkūninio veleno sukimosi dažnis. Efektyvioji galia. Valandinė degalų sąnauda. Lyginamoji efektyvioji degalų sąnauda (g/kWh). Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-11-10
 • Paleidimo sistema

  Darbo tikslai: susipažinti su paleidimo sistemos paskirtimi, sandara ir veikimu. Išnagrinėti starterių konstrukcijas ir veikimą. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Starterio detalių pavadinimai. Starterio veikimas. Starterio aplenkimo movos veikimas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-10-20
 • Sekcijiniai dyzelio didelio slėgio degalų siurbliai

  Darbo tikslai: Susipažinti su dyzelio variklio maitinimo sistema ir veikimu. Išnagrinėti sekcijinių degalų įpurškimo siurblių paskirtį, konstrukciją ir veikimą. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Dyzelio maitinimo sistemos mazgų pavadinimai. Siurblio veikimas ir detalių pavadinimai. Degalų įpurškimo siurblio detalių pavadinimai. Plundžerio veikimas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-10-20
 • Skirstomieji dyzelio didelio slėgio degalų siurbliai

  Darbo tikslai: Susipažinti su dyzelio variklių maitinimo sistemos sandara ir veikimu. Išnagrinėti skirstomojo tipo degalų įpurškimo siurblių paskirtį, konstrukciją ir veikimą. Darbo priemonės ir metodas: Darbo rezultatas. Skirstomojo tipo degalų siurblio detalių pavadinimai. Plunžerio veikimas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-10-20
 • Tiesioginio benzino įpurškimo sistema

  Darbo tikslai: Susipažinti su tiesioginio benzino įpurškimo sistemos sandara ir veikimu. Išanalizuoti tiesioginio benzino įpurškimo sistemos ypatumus, privalumus ir trūkumus, lyginant su daugiataškėmis periodinio benzino įpurškimo sistemomis. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-02-18
 • Uždegimo sistema

  Darbo tikslai: susipažinti su uždegimo sistemos paskirtimi, jų tipais ir sandara. Išnagrinėti uždegimo sistemų prietaisų paskirtį, konstrukciją ir veikimą. Išanalizuoti įvairių uždegimo sistemų konstrukcinius ypatumus, privalumus ir trūkumas. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Uždegimo sistemos veikimas. Uždegimo ritės detalės pavadinimai. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-10-20
 • V - formos variklių alkūniniai ir skirstymo mechanizmai

  Darbo tikslai: išnagrinėti V – formos variklių alkūninių ir skirstymo mechanizmų sandarą. Išmokti išardyti, surinkti ir sureguliuoti šiuos mechanizmus. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Cilindrų stūmoklių sujungimo su alkūniniu velenu schema. Variklio cilindrų darbo tvarka. Išvados.
  Inžinerija, namų darbas(2 puslapiai)
  2007-11-10
 • Variklio aušinimo sistema

  Darbo tikslai: Susipažinti su aušinimo sistemų paskirtimi ir tipais. Išnagrinėti aušinimo sistemos prietaisų konstrukcijas ir veikimą. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-02-18
 • Variklio mechaninių nuostolių galios nustatymas

  Darbo tikslas: nustatyti mechaninių nuostolių galios priklausomybę nuo alkūninio veleno sukimosi dažnio .Įvertinti variklio techninę būklę. Darbo priemonės. Darbo metodas. Variklio alkūninio veleno sukimosi dažnis apskaičiuojamas. Variklio mechaninių nuostolių galia apskaičiuojama. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-11-10
 • Variklio tepimo sistema

  Darbo tikslai: Susipažinti su variklių tepimo sistemų paskirtimi ir tipais. Išnagrinėti tepimo sistemos prietaisų konstrukcijas ir veikimą. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-02-18
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po