Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Indijos ir Irano žiniasklaidos priemonių sistemos

  Įvadas. Indija. Indijos žiniasklaidos priemonių formavimasis. Svarbesni dienraščiai. Svarbesni savaitraščiai ir žurnalai. Informacijos agentūros. Kinas. Radijas, televizija ir dokumentinis kinas. Iranas. Irano žiniasklaidos priemonių formavimasis. Svarbesni dienraščiai. Svarbesni žurnalai ir savaitraščiai. Informacijos agentūra. Radijas, televizija ir dokumentinis kinas. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-03
 • Sveika mityba (21)

  Įvadas. Šiuolaikinės mitybos problemos. Bėdos nuo virto ir pašildyto maisto. Gyvybiškai svarbus natris. Darni mityba. Kiek žmogui reikia druskos? Žalumynai atstojantys druską. Daigai–maisto produktai bei vaistai. Maisto derinimas. Maisto derinimo esmė. Kaip derinti maistą. Kaip paskirstyti maistą visai dienai. Nuo ko pradėti teisingai ir sveikai maitintis. Vegetarizmas. Pagrindinės sveikos mitybos taisyklės.
  Fiziologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-03
 • Šalies prezidento vaidmuo valdymo procese

  Įvadas. Politinių veiksnių reikšmė prezidento politinėms galioms. Prezidento kompetencijos. Šalies prezidento vaidmuo įstatymų leidyboje. Įstatymų leidybos iniciatyvos teisė. Tarptautinių sutarčių ratifikavimo iniciatyvos teisė. Įstatymų pasirašymas ir veto teisė. Teisė kreiptis į Konstitucinį Teismą. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-10-04
 • V. Juknaitė "Stiklo šalis" (5)

  Vanda Juknaitė. Apie autorę. Kūrybos bruožai. Apysaka "Stiklo šalis". Išvados.
  Lietuvių literatūra, analizė(7 puslapiai)
  2007-10-04