Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Informacijos kaupimo, saugojimo ir apdorojimo priemonės

  Skaičiavimo mašiną sudaro penkios pagrindinės dalys. Kompiuterio atmintis. Informacijos kaupikliai. Optiniai kaupikliai. Kompaktiniai diskai (CD). DVD diskai. USB Flash atmintinės. Atminties kortelės. Atminties kortelių rūšys. Lankstusis diskelis.
  Kompiuteriai, referatas(8 puslapiai)
  2007-09-26
 • Kompiuterinės administravimo sistemos

  PowerPoint pristatymas. Tikslai. Darbo eiga. Dokumentų valdymo sistema Biuras 4B. Pagrindinės funkcijos. Informacijos saugumas. Dokumentų apdorojimo sistema CS DOKAS. Pagrindinės funkcijos. Pagrindiniai CS DOKAS moduliai. WinREKIS. Galimybės. Reikalavimai kompiuterizuotai darbo vietai. Verslo valdymo sistema iPyramid.bizlogic 2008. Pagrindinės funkcijos. Informacinė sistema "Personalas". Pagrindinės funkcijos. Reikalavimai kompiuterizuotai darbo vietai. Išvados. Papildoma informacija: Informacijos saugumas. Sistemos Biuras 4B savybės.
  Programos, pristatymas(18 puslapių)
  2009-05-13
 • Kultūros istorija (12)

  Kultūros ir civilizacijos objektas. Paaiškinkite šių procesų sąsajas ir skirtumus. Pateikite civilizacijos kilimo priežastis. Kultūros ir gamtos santykio problema civilizacijos istorijoje (pagrįskite gamtinių sąlygų įtaką civilizacijų formavimuisi). Senovės Rytų civilizacijų reikšmė ir įtaka. Vakarų Europos kultūros formavimuisi ir raidai. Pateikite argumentų ir pavyzdžių. Antikinės kultūros samprata, periodizacija, bendrieji bruožai, reikšmė. Kretos–Mikėnų kultūros laikotarpis: chronologinės ribos, kultūrų savitumas ir reikšmė. Graikų kultūros periodizacija ir bruožai. Pateikite argumentų ir pavyzdžių. Graikų menas. Senovės Romos kultūros periodizacija, specifiniai bruožai ir pasiekimai. Senovės Romos meninio palikimo savitumas. Pateikite pavyzdžių ir juos apibūdinkite. Graikų ir romėnų religijos bendrieji bruožai ir skirtumai. Krikščionybės atsiradimas. Krikščionybės pergalės Europoje priežastys ir reikšmė. Krikščioniškosios pasaulėžiūros formavimasis, esmė ir plitimas Europoje. Viduramžių kultūros periodizacija ir bruožai. Viduramžių kultūros suvokimo ir vertinimo problema. Viduramžių meno funkcijos ir bruožai. Romaninio stiliaus bruožai. Apokaliptinių siužetų romanikos mene vyravimo priežastys. Vienuolynų kultūros laikotarpio charakteristika. Vėlyvieji viduramžiai. Miestų kova dėl savarankiškumo. Pasaulietinės kultūros formavimasis ir raiška (riterių romanai, trubadūrų ir menezingerių lyrika, universitetų formavimasis). Gotikos stiliaus ypatybės. Grožio samprata ir svarba gotikos mene. Žymiausi gotikos paminklai. Lietuvos viduramžių kultūra: Lietuvos krikštas – svarbiausias LDK kultūrinis lūžis; pagonybės ir krikščionybės santykiai. Rašto kultūros ypatybės viduramžių Lietuvoje. Apibūdinkite seniausius Lietuvos rašytinius paminklus. Gotikinės architektūros paminklai Vilniuje.
  Kultūrologija, konspektas(22 puslapiai)
  2009-03-03
 • Tolerancija - dorybė ar yda?

  Lietuvių kalbos rašinys apie toleranciją. Tolerancija – svarbi modernios visuomenės vertybė.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2007-10-24
 • Vadybos samprata. Organizacija

  PowerPoint pristatymas. Organizacija. Kodėl organizacijas reikia valdyti? Formalios ir neformalios organizacijos. Organizacijos paskirtis – pasiekti tam tikrų tikslų. Organizacija ir jos išorinė aplinka. Netiesioginio poveikio aplinka. Socialinė aplinka. Politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Technologinė aplinka. Tiesioginio poveikio aplinka. Organizacija = Įmonė? Įmonė kaip vadybos objektas. Įmonių tipai. Įmonių grupavimas pagal vieną kriterijų. Įmonės tikslų sistema. Socialiniai tikslai. Ekonominiai tikslai. Vadybos samprata ir turinys. Vadybos samprata ir turinys. Pagrindinės vadybos funkcijos. Planavimas ir sprendimo priėmimas. Planavimo proceso fazės. Organizavimas. Kontrolė. Vadovavimas. Vadyba kaip profesija. Valdymo personalo klasifikavimas. Personalo klasifikavimas. Valdymo lygiai. Vadovų klasifikavimas pagal veiklų, už kurias jie atsakingi, specifiką. Darbdavių ir valdymo personalo uždaviniai. Personalą sąlygojanti aplinka.
  Vadyba, pristatymas(35 )
  2009-03-18