Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Drėgnieji miškai

  PowerPoint pristatymas. Orchidėjos. Arekiniai (palminiai). Eukaliptas. Citrinmedžiai. Drėgnųjų miškų augalija. Oposumai. Skruzdėdiniai. Dauginimasis. Maistas ir medžioklė. Jaguaras. Mėlynoji medlaipė. Tinginiai. Juodakuodis kapucinas. Gorila. Tukanai. Drėgnųjų miškų gyvūnija. Drėgnieji tropikų miškai. Tikslai ir uždaviniai.
  Biologija, pristatymas(29 )
  2007-07-03
 • Gripas (4)

  PowerPoint pristatymas. Virusinės ligos. Gripas. Kuo pavojingas gripas. Kaip užsikrečiama gripu? Priemonės gripui išvengti. Faktai apie gripą.
  Fiziologija, pristatymas(7 )
  2007-07-03
 • Ledas. Ledynai

  PowerPoint pristatymas. Perito Moreno ledynas - Patagonijos kalnų gamtos stebuklas. Perito Moreno ledynas Argentinoje. "Titaniko" žuvimo vieta. Titanikas. Upsalos ledynas. Bafino žemė. Jostedalio ledynas. Pagrindiniai ledynmečiai. Ledynmetis. Pagrindinės ledyno dalys. Ledynų formavimasis. Ledynų judėjimas. Ledynų tipai. Kas yra ledynas? Modifikacija. Ledo skirstymai. Viskas apie ledą. Tikslai ir uždaviniai.
  Gamtinė geografija, pristatymas(42 )
  2007-07-03
 • Maisto priedai (2)

  PowerPoint pristatymas. Maisto priedai. Kas tai yra? Kokių maisto priedų yra, kaip jie klasifikuojami? Kodėl naudojami maisto priedai? Kokias funkcijas atlieka maisto priedai? Maisto priedų įvairovė. Kaip pirkėjui žinoti, ar maisto produkto sudėtyje yra maisto priedų, ar ne? Kokie maisto priedų vartojimo maisto produktų gamyboje pagrindiniai principai? Kodėl maisto produktų gamyboje naudojami dažikliai? Kodėl naudojami sintetiniai dažikliai, jei yra natūralių? Ar yra produktų, į kuriuos neturi būti dedama maisto dažiklių? Kokius priedus leidžiama vartoti? Maisto priedų vartojimo problemos. Verta žinoti.
  Biologija, pristatymas(18 )
  2007-07-03
 • Nykštukinė skruzdėda

  PowerPoint pristatymas. Tikslai. Trumpai apie gyvūną. Gyvūno išvaizda. Gyvenimo būdas. Dauginimasis. Prisitaikymas. Prisitaikymo išvaizda. Paplitimas. Paplitimo vaizdas. Įdomi informacija.
  Zoologija, pristatymas(11 )
  2008-02-09
 • Sveika gyvensena ir sveikata

  PowerPoint pristatymas. Tikslai. Kiek kainuoja sveikata? Nuo ko priklauso sveikata. Dar šis tas apie sveikatą. Sveikatos profilaktika. Sveikata.
  Sveika gyvensena ir higiena, pristatymas(6 )
  2007-07-03
 • Triukšmas (2)

  PowerPoint pristatymas. Įžanga. Triukšmas. Apsauga nuo triukšmo. Vibracija. Profilaktika (apsauga). Triukšmas pažeidžia mūsų klausą. Triukšmas sutrikdo miegą. Triukšmas skatina streso hormonų išsiskyrimą. Triukšmas sukelia nepasitenkinimą. Triukšmas turi įtakos kalbos suvokimui ir neigiamai veikia mokymo procesą. Triukšmas turi įtakos protinių užduočių atlikimui. Triukšmas turi įtakos socialinei elgsenai. Muzikos keliamas triukšmas. Koks muzikos garsas yra per stiprus? Kas yra triukšmas aplinkoje? Ar triukšmas aplinkoje yra didelė problema? Triukšmas kaip psichologinis dirgiklis. Triukšmo poveikis sveikatai.
  Biologija, pristatymas(25 )
  2007-07-03
 • Varis (5)

  PowerPoint pristatymas. Apibūdinimas. Atomo sandara. Fizikinės savybės. Cheminės savybės. Išvaizda. Gavyba. Panaudojimas. Gaminiai. Biologinė reikšmė.
  Cheminiai elementai, pristatymas(11 )
  2007-07-03