Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Biologinės įvairovės išsaugojimo strategija

  Įvadas. Referate apžvelgti pagrindiniai nacionaliniai ir tarptautiniai teisės aktai, reglamentuojantys biologinės įvairovės apsaugą. Biologinės įvairovės sąvoka ir svarba Biologinė įvairovė nyksta. Biologinės įvairovės išsaugojimo strategija Europos Sąjungoje (ES). Natura 2000. Kas yra cities? Biologinės įvairovės išsaugojimo strategija Lietuvoje. Lietuvos Respublikos (LR) įstatymai, susiję su nykstančių gyvūnų ir augalų rūšių apsauga. Išvados.
  Ekologija, referatas(10 puslapių)
  2010-03-17
 • Kas yra marketingas?

  PowerPoint pristatymas. Kas yra marketingas? Terminai. Marketingo sistemos procesas. Kas yra marketingas. Marketingo koncepcija ir verslo orientacija. Marketingo orientacijos. Gamybos orientacija. Gamybos orientacijos taikymui reikalingos prielaidos. Prekės orientacija. Prekės kokybė. Pardavimo orientacija. Marketingo orientacija. Socialinio marketingo orientacija. Socialinio-etinio marketingo orientacija. Marketingo tipai. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Rinkodara, pristatymas(22 )
  2007-10-11
 • Marketingo planas: kelionės organizatorius UAB "Neoturas"

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti įmonės marketingo strategijos kūrimo nuoseklumą ir pateikti "Neoturo" marketingo veiksmų ir priemonių planą. Marketingo aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė–kultūrinė aplinka. Politinė–teisinė aplinka. Mokslinė–technologinė aplinka. Gamtinė aplinka. Kelionių organizatoriaus "Neoturas" marketingo komplekso vertinimas. Teikiamų paslaugų vertinimas. Kainodara. Rėmimo veiksmų ir priemonių vertinimas. Klientų analizė. Konkurentų analizė. Tyrimas ir jo rezultatų analizė. Marketingo komplekso SWOT analizė. Marketingo veiksmų ir priemonių plano rengimas. Marketingo strategijų formulavimas. Marketingo veiksmų ir priemonių planas ir marketingo biudžetas. Išvados.
  Rinkodara, kursinis darbas(30 puslapių)
  2009-01-26
 • Raštvedybos dokumentai

  Įsakymas. Protokolas. Įgaliojimas. Ataskaita apie projektą. Keleivių elgesio taisyklės autobuse. Mokyklos tarybos posėdžio protokolas. Motyvacijos laiškas. Povandeninių laivų suvirintojo pareigybės nuostatai. Nutarimas. Potvarkis. Prašymas priimti į darbą. Akcininkų susirinkimo protokolas. Raštas. Atsakymas į raštą. Reklaminis raštas. Rekomendacinis laiškas. Sprendimas. Verslo laiškas. Pranešimas žiniasklaidai.
  Raštvedyba, pavyzdys(25 puslapiai)
  2007-06-29
 • Ryšiai su visuomene arba viešieji ryšiai

  PowerPoint pristatymas. Viešieji ryšiai (Piaras) arba ryšiai su visuomene. Viešųjų ryšių samprata. Viešųjų ryšių tikslai. Viešųjų ryšių tikslų įgyvendinimo principai. Viešųjų ryšių funkcijos. Viešųjų ryšių modeliai. Viešųjų ryšių auditorijos, publikos. Ryšių su visuomene priemonės (pagal ryšių su visuomene tipus).
  Žiniasklaida, pristatymas(48 )
  2007-09-19