Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Augmenija, jos nykimo priežastys. Miškai Lietuvoje, jų apsauga

  Įvadas. Bendros žinios apie mišką. Lietuvos miškų fondas. Miškų apsauga. Miškų kirtimų reguliavimas. Miškų apsauga nuo gaisrų. Miškų apsauga nuo taršos. Miškų apsauga nuo ligų ir kenkėjų. Miškų atkūrimas. Išvados.
  Ekologija, referatas(15 puslapių)
  2007-01-09
 • Įmonės steigimas ir verslo plano parengimas: UAB "Senelės vaišės"

  Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo esmė. Produktų pirkėjai ir vartotojai. Išorinės aplinkos analizė. Marketingo planas. Firmos marketingo strategija. Rinkos būklė. Segmentavimas. Konkurencija rinkoje. Kainodara. Produkcijos pardavimų rėmimas. Apibendrinimai.
  Verslo planai, referatas(12 puslapių)
  2006-11-09
 • Įmonės steigimo ir veiklos organizavimo projektas: kelionių organizatorius "Turistas"

  "Kelionių organizatoriaus "Turistas" steigimo ir veiklos organizavimo projektas" Įvadas. Situacijos analizė. Situacijos analizė pasaulio bei Europos kontekste. Situacijos analizė Lietuvos bei Kauno miesto kontekste. Konkurencinė aplinka. Kelionių organizatoriaus "Turistas" vieta. Patalpos, jų įrengimas. Įmonės registravimas. Įmonės veiklų rūšys. Įmonės darbuotojai. Darbuotojų pareigos. Darbuotojų darbo užmokestis. Turizmo paslaugų rinkiniai ir jų kainų nustatymas. Kelionė į Austriją. Kelionė į Izraelį. Kelionė po Lietuvą. Rėmimas ir reklama. Finansinė dalis. Išvados. Priedas (1). Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Įmonių aprašymai, kursinis darbas(30 puslapių)
  2007-05-17
 • Įmonės veiklos analizė: transporto paslaugų įmonė

  Įvadas. Piniginių lėšų judėjimas. Debitorinių ir kreditorinių įsiskolinimų apskaita. Pardavimų ir atliktų paslaugų pajamų, kitų pajamų apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Darbo laiko ir darbo apmokėjimo apskaita. Gamybos ir veiklos sąnaudų apskaita. kapitalo, rezervų atidėjimų, dotacijų ir subsidijų, finansinių rezultatų apskaita. Atskaitomybė ir mokesčiai. Išvados.
  Apskaita, referatas(13 puslapių)
  2007-02-14
 • Kelionių draudimas (4)

  Įvadas. Draudėjo prašymo sudaryti draudimo sutartį forma ir turinys. Draudimo sutarties galiojimas ir draudiminės apsaugos apimtis. Draudimo suma ir draudimo įmokų apskaičiavimo tvarka, įmokų mokėjimo pagrindai bei atsakomybė ir pasekmės dėl jų nesilaikymo. Draudėjo, apdraustojo ir draudiko teisės bei pareigos draudimo sutarties galiojimo metu. Draudėjo ir apdraustojo pareigos, įvykus draudiminiam įvykiui. Žalos nustatymo ir draudimo išmokų išmokėjimo tvarka. Atsakomybė už draudimo sutarties taisyklių pažeidimus. Vykstančiųjų į užsienį draudimas nuo ligų. Vykstančiųjų į užsienį draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Kelionės bagažo draudimas. Civilinės atsakomybės draudimas kelionės metu.
  Draudimas, referatas(22 puslapiai)
  2007-01-09
 • Medininkų pilis

  Įvadas. Trumpas supažindinimas. Medininkų pilis. Medininkų pilies istorija. Pilies vizija ir perspektyvos. Išvados. Priedai (2).
  Lietuvos istorija, referatas(12 puslapių)
  2006-11-13
 • Mokomosios praktikos ataskaita: kelionių centras UAB "Megaturas"

  Įvadas. Įmonės veikla. Įmonės padaliniai. Įmonės darbuotojai, jų darbo standartai. Bendravimas su klientais. Vieno darbuotojo darbo aprašas. Darbo ir psichologinis klimatas. Įmonės reklama, įvaizdis. Pagrindiniai įmonės konkurentai. Įmonės veikloje naudojami dokumentai. Išvados.
  Turizmas, praktikos ataskaita(9 puslapiai)
  2006-11-01
 • Mokomosios praktikos ataskaita: kelionių informacinis centras UAB "Rikas"

  Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Įmonės valdymo struktūra, padaliniai. Įmonės darbuotojai, jų darbo standartai. Įmonės marketingo aplinkos. Įmonės makroaplinka. Įmonės mikroaplinka. Rinkos segmentavimas. Įmonės marketingo kompleksas. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Įmonės veiklos planavimas. Pagrindiniai įmonės rodikliai ir jų apskaičiavimo būdai. Kokybės laidavimo sistema įmonėje. Darbas su klientais. Išvados.
  Vadyba, praktikos ataskaita(18 puslapių)
  2007-01-09
 • Tarpkultūrinis bendravimas: Prancūzija

  Įvadas. Derybos su prancūzais. Verslo kalba. Pirmasis kontaktas. Požiūris į laiką. Hierarchija ir statusas. Verslo protokolas ir etiketas. Bendravimo stilius. Drabužiai.
  Etika, analizė(9 puslapiai)
  2006-11-13
 • Turistinės kelionės į Kiniją pristatymas

  PowerPoint pristatymas. Kinija. Pagrindinė informacija. Kinijos žemėlapis. Kelionės tikslai. Kai kurios elgesio taisyklės. Orientacinės kainos.
  Turizmas, pristatymas(9 )
  2007-02-23
 • Turistinis maršrutas Kinijoje

  Įvadas. Faktai. Kelionės pristatymas. Pirma diena. Antra diena. Trečia diena. Ketvirta diena. Penkta diena. Šešta diena. Septinta diena. Orientacinės kainos.
  Turizmas, referatas(14 puslapių)
  2007-02-23
 • Turistinis maršrutas Kroatijoje

  Įvadas. Apie šalį. Duomenys apie Kroatiją. Naudinga informacija. Klimatas. Kelionės organizacijos aprašymas. Pabaiga.
  Turizmas, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-23
 • Turistinis maršrutas po Alytaus rajoną

  Įžanga. Alytaus miesto ir jo rajonų charakteristika. Trumpas 2 dienų turistinio maršruto pristatymas. Turistinio maršruto apžvalga. Alytus. Punia. Butrimonys. Daugai. Nemunaitis. Išvados.
  Turizmas, referatas(13 puslapių)
  2007-02-23
 • Vizos

  Įvadas. Vizos, vizų rūšys. Diplomatinės ir tarnybinės vizos. Paprastosios vizos. Specialiosios vizos. Tranzitinės vizos. Grupinės vizos (paprastosios arba tranzitinės). Vizų išdavimo vieta. Dokumentai, pateikiami vizai gauti. Išvados.
  Turizmas, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-02-15