Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dokumentų pavyzdžiai (6)

  Uždarosios akcinės bendrovės "Mora" administratorės pareiginė instrukcija. Uždarosios akcinės bendrovės "Mora" raštinės nuostatai. Administracijos darbo reglamentas. Įsakymas dėl buhalterio pareiginių nuostatų tvirtinimo. Įsakymas dėl pakeitimų pareigybių sąraše. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl darbo sutarties sąlygų keitimo. Įsakymas dėl pavardės keitimo. Įsakymas dėl nuobaudos skyrimo. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Įsakymas dėl komandiruotės. Įsakymas dėl padėkos paskelbimo. Nušalinimo nuo darbo aktas. Pranešimas apie darbo sutarties nutraukimą. Tarnybinis pranešimas apie neatvykimą į darbą. Pasiaiškinimas dėl darbo drausmės pažeidimo. Atsisakymo susipažinti su drausminės nuobaudos skyrimu aktas. Pareiškimas dėl drausminės nuobaudos. Komercinių paslapčių saugojimo sutartis. Įstaigos x darbuotojo visiškos materialinės atsakomybės sutartis (pavyzdys). Nutarimas dėl "Klientų aptarnavimo tvarkos" pakeitimo. Sprendimas dėl Konstitucijos prospekto ir Europos aikštės. Potvarkis dėl miesto savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo. Visuotinio akcininkų susirinkimo protokolas. Susidėvėjusio inventoriaus nurašymo aktas. Dėl pirkimo-pardavimo sutarties nevykdymo. Dėl akcijų pardavimo. Pažyma apie gautas pajamas. Charakteristika. Rekomendacija dėl tautos fondo stipendijos skyrimo. Įgaliojimas. Prašymas priimti į darbą. Prašymas dėl darbo sutarties nutraukimo. Prašymas dėl kasmetinių atostogų. Gyvenimo aprašymas.
  Raštvedyba, pavyzdys(51 puslapis)
  2007-05-09
 • Interviu metodas

  PowerPoint pristatymas. Interviu. Interviu metodas. Interviu tipai. Struktūrizuotas interviu. Nestruktūrizuotas interviu. Neprimestinis interviu. Kryptingas interviu. Grupiniai interviu (fokusuotos grupės). Pagrindiniai klausimai, rengiant interviu. Pagrindinį interviu valdymo kategorijų sąrašą sudaro. Registravimas (fiksavimas).
  Sociologija, pristatymas(14 )
  2007-04-04
 • Lietuviškoji mitologija

  PowerPoint pristatymas. Mitologija. Universalus, visoms tautoms būdingas pasaulio modelis – pasaulio medis. Baltų simboliai mene. Mitinės būtybės. Ugnies garbinimas. Laumės. Laumių išvaizda. Ragana. Kaukai. Velnias. Perkūnas. Išvados.
  Etninė kultūra, pristatymas(13 )
  2007-04-04
 • Meno stiliai Lietuvoje 16-18 amžiuje

  Tikslas. Gotika. Renesansas. Barokas. Klasicizmas. Bendros kurso išvados.
  Dailė, konspektas(7 puslapiai)
  2007-04-04
 • Žalčių reikšmė lietuvių mitologijoje

  Įvadas. Žalčių, gyvačių ir kitų roplių vaizdavimas mene. Mitai ir papročiai. Totemai, žalčiai ir gyvatės - šeimos globėjai. Išvados.
  Etninė kultūra, rašinys(5 puslapiai)
  2007-04-04