Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alkoholio samprata ir poveikis organizmui

  Įvadas. Alkoholis. Alkoholio samprata. Alkoholio atsiradimo ir paplitimo istorija. Alkoholiniai gėrimai ir jų skirstymas. Alkoholio poveikis sveikatai. Alkoholizmas. Žalingas alkoholio poveikis sveikatai. Alkoholizmas ir jo simptomai. Alkoholizmo priežastys ir stadijos. Gydymas. Jaunimas: girtaujantys studentai užsienyje. Tyrimo rezultatų analizė. Tyrimo metodika ir imtis. Alkoholio paplitimas studentų tarpe. Studentų, paragavusių pirmą kartą alkoholio, pasiskirstymas pagal amžių ir pabandymo priežastys. Studentų mėgstamiausi alkoholiniai gėrimai ir šių gėrimų vartojimo aplinkybės. Studentų nuomonė apie alkoholio svarbumą ir jo daromą žalą. Išvados. Priedas (1).
  Medicina, kursinis darbas(30 puslapių)
  2006-11-30
 • Finansinės veiklos analizė: APB "Apranga"

  Įvadas. APB "Apranga" apibūdinimas. APB "Apranga" finansinė analizė. Horizontalioji ir vertikalioji APB "Apranga" pelno (nuostolio) analizė. Horizontalioji ir vertikalioji APB "Apranga" balanso analizė. Santykinių rodiklių analizė. APB "Apranga" pelningumo (rentabilumo) rodikliai. Du Ponto turto pelningumo piramidinė analizė. Du Ponto nuosavo kapitalo pelningumo piramidinė analizė. APB "Apranga" mokumo problemų tyrimai. APB "Apranga" veiklos efektyvumo analizė. APB "Apranga" finansinės būklės prognozavimo analizė. Įmonės bankroto prognozavimo analizė. APB "Apranga" pardavimų prognozavimas. Išvados. Priedai (15).
  Finansai, kursinis darbas(46 puslapiai)
  2007-04-02
 • Konkurencija

  Įvadas. Konkurencijos samprata. Trumpa konkurencijos įstatymo apžvalga. Antidempingo įstatymas. Nesąžiningos konkurencijos atveju taikomos sankcijos. Konkurencinė politika šiandieninėje Lietuvoje. Konkurencijos teisės objektas rinkos ekonomikos doktrinoje. Nesąžiningos konkurencijos praktikos analizė. Keletas atvejų iš Vokietijos patirties kovojant su nesąžininga konkurencija. Psichologės Erikos Beržinienės patarimai, kaip organizuoti įmonėje sveiką konkurenciją. Išvados.
  Komercinė teisė, referatas(13 puslapių)
  2006-12-01