Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Etiketo reikalavimai administratoriaus darbe

  Įvadas. Darbo etika. Pavardės, titulai ir kreipiniai. Kultūros įtaka bendravimo sėkmei. Bendravimas su klientais bei užsieniečiais. Sėkmingas bendravimas. Bendravimas su užsieniečiais. Pokalbiai telefonu. Darbo drabužiai. Ko dar nereikėtų pamiršti. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-14
 • Įmonės aplinkos ir tikslų analizė: VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazija

  Įvadas. Organizacijos aplinkos ir tikslų teoriniai aspektai. Organizacijos aplinkos analizė. Organizacijos išorinė aplinka. Organizacijos vidinė aplinka. Organizacijos strategija. Strateginis planavimas. Tikslų svarba organizacijos veiklai. VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazijos aplinkos ir tikslų analizė. VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazija. VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazijos aplinka. VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazijos išorinė aplinka. VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazijos vidinė aplinka. VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazijos tikslai. VšĮ Klaipėdos "Vytauto Didžiojo" gimnazijos strateginis planas. Išvados.
  Įmonių aprašymai, kursinis darbas(30 puslapių)
  2007-02-14
 • Įmonės aptarnavimo sferos analizė: AB "DFDS LISCO"

  Įvadas. AB DFDS LISCO. AB DFDS LISCO aptarnavimo sfera. Aptarnavimo sfera – keleivių ir krovinių pervežimas keltais. Aptarnaujančios sferos veiklos privalumai ir trūkumai. Aptarnavimo sferos tobulintini aspektai. AB DFDS LISCO misija ir prioritetai. Tobulinimo veiksnių planas ir išskiriami prioritetai. Išvados.
  Įmonių aprašymai, analizė(11 puslapių)
  2007-02-14
 • Įmonės asortimento analizė: UAB "Samsonas"

  Įvadas. UAB "Samsonas". UAB "Samsonas" asortimento analizė. UAB "Samsonas" situacijos rinkoje analizė. Išvados.
  Rinkodara, analizė(8 puslapiai)
  2007-02-14
 • Kelias į sėkmę (2)

  Įvaizdis. Įvaizdis ir jo kūrimas. Bendravimas. Bendravimas ir savigarba. Kaip reikia klausytis. Netiesioginiai konflikto sprendimo būdai. Darbiniai telefono pokalbiai. Išvaizda. Laikysena. Kūno priežiūra. Darbo drabužiai. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2007-02-14
 • Personalo parinkimas (2)

  Įvadas. Personalo parinkimas. Personalo priėmimo į darbą etapai. Verbavimas. Darbo ir pareigybių aprašymai. Verbavimo šaltiniai. Atranka. Atrankos proceso etapai. Personalo parinkimas organizacijos viduje. Mokymas ir tobulinimas. Mokymo programos. Veiklos vertinimas. Paaukštinimas ir perkėlimas į kitas pareigas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(12 puslapių)
  2007-02-14
 • Praktikos ataskaita: kartono gamyba ir makulatūros perdirbimas AB "Klaipėdos kartonas"

  Įvadas. AB "Klaipėdos kartonas". AB "Klaipėdos kartono" administracijos darbo metodai. AB "Klaipėdos kartonas" vidaus tvarkos taisyklės. Dalijimasis informacija ir bendravimas su darbuotojais. Saugos darbo reikalavimai. Finansų valdymas. Buhalterinė apskaita. Įstatai. Teorinių žinių pritaikymas įstaigų ir įmonių administratoriaus darbe. Reikiamų žinių kaupimas ir įtvirtinimas. Išvados.
  Viešasis administravimas, praktikos ataskaita(11 puslapių)
  2007-02-14
 • Verslo planas: maisto prekių parduotuvė UAB "Liepa"

  Įvadas. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Paslaugos. Įmonės charakteristika. Trumpa firmos veiklos apžvalga. Nuosavybės forma. Žinios apie akcininkus. Vietovės, kurioje įsikūrusi bendrovė, aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir galimybių analizė. Vartotojai. Konkurentai. Rinkodaros planas. Rinkodaros tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Prekių pardavimo prognozės. Gamybos planas. Gamybinės patalpos ir įrengimai. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Produktai ir tiekėjai. Transportas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Darbuotojai, darbo užmokestis. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Rizikos įvertinimas. Finansai. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Firmos prognostinis balansas. Išvados.
  Verslo planai, referatas(32 puslapiai)
  2007-02-14