Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Įmonės, gaminančios alų, verslo organizavimo procesas

  Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kuriamo verslo samprata. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonės vadybinės struktūros projektavimas. Įmonės organizavimo proceso modeliavimas. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas ir jo tinklinio modelio konstravimas. Proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas. Tinklinio grafiko parametrų skaičiavimas lentelės metodu. Proceso vykdymo tinklinio grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (2).
  Pramonė ir gamyba, namų darbas(28 puslapiai)
  2008-01-17
 • Kainodaros organizavimas įmonėje

  Įvadas. Literatūros nagrinėjama tema analizė. Kainų politikos esmė. Kainodaros metodai. Kainodaros strategijos. Praktinė dalis. Įmonė "X". Šakos, kurioje veikia UAB "X" apibūdinimas. Popierinių rankšluosčių kainos nustatymo principai. EXW kainos skaičiavimas. Produkto pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Kainos nustatymas nenuostolingumo metodu. Optimalaus kainų lygio nustatymas. Esama įmonės kainodaros strategija. Išvados ir pasiūlymai.
  Kainodara, kursinis darbas(19 puslapių)
  2007-02-07
 • Konfliktų sprendimo procesas: UAB "Vežėjas"

  Įvadas. Konflikto sąvoka. Konfliktų atsiradimo priežastys. Konfliktų tipai. Konfliktų sprendimo būdai. Konfliktų pasekmės. UAB "Vežėjas" charakteristika. Konfliktų sprendimo procesas UAB "Vežėjas". Išvados ir pasiūlymai.
  Personalo vadyba, namų darbas(16 puslapių)
  2008-01-17
 • Žmonių sauga ir ergonomika (3)

  Darbuotojų saugos ir sveikatos teisinis reglamentavimas. Darbų saugos reikšmė ir uždaviniai. Teisiniai darbų saugos dokumentai. Darbdavių ir darbuotojų pareigos saugos ir sveikatos srityje. Potencialiai pavojingi įrenginiai ir pavojingi darbai. Darbų saugos ir sveikatos kontrolė. Darbdavių ir darbuotojų mokymas, atestavimas, instruktavimas. Atsakomybės formos pažeidus darbų saugos reikalavimus. Nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos. Nelaimingi atsitikimai darbe. Jų klasifikacija. Traumatizmo analizės metodai ir koeficientai. Darbo higiena. Meteorologinės darbo aplinkos sąlygos. Jų įtaka žmogui. Higieninis normavimas. Gamybinės dulkės. Jų savybės. Higieninis normavimas. Kenksmingos cheminės medžiagos. Jų charakteristika. Poveikis žmogui. Higieninis normavimas. Darbo vietų apšvietimas. Apšvietos būdai ir sistemos. Higieninis normavimas. Triukšmas. Jo charakteristika. Poveikis žmogui. Higieninis normavimas. Gamybiniai virpesiai. Jonizuojančioji spinduliuotė. Apsauga nuo jos. Poveikis žmogui. Elektromagnetinės spinduliuotės. Poveikis žmogui. Ergonomikos principai. Ergonomikos samprata. Istorinė vystymosi apžvalga. Ergonomikos ir kitų mokslo šakų sąsajos. Ergonominio tyrimo metodologija. 10 ergonomikos fizinių principų. 10 ergonomikos pažinimo principų. Darbinių sistemų ergonominė samprata. Darbinių sistemų charakteristikos. Darbinių sistemų projektavimas. Gaisrinė sauga. Degimo sistemos ir procesai. Gamybos procesų gaisrinė klasifikacija. Statybinių medžiagų ir konstrukcijų degumas. Statybinių konstrukcijų atsparumas ugniai. Žmonių evakuacija iš pastatų. Gaisrų gesinimo būdai ir medžiagos. Pirminės gaisro gesinimo priemonės. Gaisro signalizacija ir ryšiai.
  Sauga, konspektas(24 puslapiai)
  2007-02-07