Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Antropologija (2)

  Antropologijos rūšys. Biologinė antropologija. Archeologija. Kultūrinė antropologija. Antropologinė lingvistika. Taikomoji antropologija. Kultūrinė antropologija šiandien. Antropologijos siekiai. Dvasinė perspektyva. Lyginamoji perspektyva. Reliatyvinė perspektyva. Antropologijos reikšmė.
  Istorija, konspektas(6 puslapiai)
  2007-02-01
 • Islamas. Islamo politika

  Įvadas. Islamo samprata ir principai. Pagrindinės tikėjimo dogmos ir moteris islame. Islamas Lietuvoje. Terorizmas ir islamas. "Religija ar taika?". Rugsėjo 11 – oji kaip islamas ir džihadas. Islamas valdžioje? Neskubėkite skelbti pavojaus. Religija ir politika Turkijoje. Išvados.
  Politologija, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2007-01-31
 • Išplėstinis pilietinės visuomenės pagrindų pamokos planas: "Kada paskelbtos vaiko teisės?"

  Kada paskelbtos vaiko teisės. Pamokos motyvacija. Pagrindinis didaktinis tikslas. pamokos tipas. Pamokos tikslai. Pamokos uždaviniai. Pamokos mokymo metodai. Mokymo priemonės mokytojai. Pagrindinės sąvokos. Tarpdalykiniai ryšiai. Vertinimas. Pamokos eiga. Dalomoji medžiaga. Pamokos "Kada paskelbtos vaiko teisės?" analizė.
  Pedagogika, pavyzdys(9 puslapiai)
  2007-01-31
 • Išplėstinis pilietinės visuomenės pagrindų pamokos planas: "Smurtas. Kaip jo išvengti?"

  Pamokos motyvacija. Pagrindinis didaktinis tikslas. Pamokos tipas. Pamokos tikslai. Pamokos uždaviniai. Pamokos mokymo metodai. Mokymo priemonės mokytojai. Sąvokos. Tarpdalykiniai ryšiai. Vertinimas. Pamokos eiga. Užduotys. Dalomoji medžiaga. Pamokos "Smurtas. Kaip jo išvengti?" analizė.
  Pedagogika, namų darbas(11 puslapių)
  2007-01-31
 • Pozityvistinės filosofijos vingiai. O. Kontas – pozityvistinės filosofijos pradininkas

  Scientistinė kryptis. Konto biografija. Konto filosofija. Pozityvi filosofija, pagal Kontą.
  Naujųjų amžių filosofija, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-02-01
 • T. Hobso politinės valdžios teorija

  Įvadas. Prigimtis, valstybė, jos atsiradimas ir valdžia. Religija. Prigimtinė žmogaus būklė. Valstybės priežastys, atsiradimas ir apibrėžimas. Tėviškoji ir despotiškoji valdžia. Pavaldiniai ir valstybės dalys. Aukščiausios valdžios valstybės tarnautojai. Valstybės maitinimas. Pilietiniai įstatymai. Išvados.
  Naujųjų amžių filosofija, kursinis darbas(15 puslapių)
  2007-02-01
 • Tatuiruočių menas

  Įžanga. Tatuiruočių menas – paslaptis ir rūbas. Tatuiruotės istorija. Tatuiravimas ir krikščionybė. New York'as – tattoo miestas. Tatuiruotės kelias į Europą. Tatuiruotės reikšmė. Apie procesą ir jo neigiamus padarinius. Tatuiruočių mitai. Išvados.
  Dailė, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-01