Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alerginio uždegimo etiologija ir patogenezė

  Alerginio uždegimo etiologija. Alerginio uždegimo patogenezė. Dažniausiai pasitaikančios ligos.
  Ligos ir traumos, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-26
 • Citologija (4)

  Prokariotai: archėjos, bakterijos (mikoplazmos, melsvabakterės). Bakterijos. Archėjos. Eukariotai. Virusai. Ląstelės cheminė sudėtis. Angliavandeniai. Riebalai. Baltymai. Nukleorūgštys. RNR. ATP.
  Medicina, konspektas(6 puslapiai)
  2007-01-22
 • Citologija (5)

  Plazminė membrana. Branduolys. Ląstelės endomembraninė sistema. ET. GA. Lizosomos. Peroksisomos. Vakuolės. Mitochondrijos. Plastidės. Citoskeletas. Mikrovamzdeliai. Aktino filamentai. Tarpiniai filamentai. Ekstraląstelinis matriksas.
  Medicina, konspektas(7 puslapiai)
  2007-01-22
 • Citologija (6)

  Epitelinių ląstelių jungtys. Pasyvus transportas. Aktyvus transportas. Intraląstelinis transportas. Baltymai į branduolį. Baltymai į mitochondrijas. Baltymai į chloroplastus. Baltymai į ET. Genetinis kodas. Vezikulinis transportas. Sekretoriniai keliai. Endocitozė. Ląstelių signalizacija. Interląstelinis signalas. Membraniniai receptoriai. Su joniniais kanalais susieti receptoriai. Su G baltymu susieti receptoriai. Su fermentais susieti receptoriai.
  Medicina, konspektas(9 puslapiai)
  2007-01-22
 • Ląstelės, dalyvaujančios uždegime. Ląsteliniai uždegimo mediatoriai

  Uždegimas. Granulocitai. Uždegimo mediatoriai. Cheminiai uždegimo mediatoriai. Vazoaktyvūs aminai. Arachidono rūgšties metabolitai. Citokinai ir chemokinai. Azoto oksidas. Laisvieji deguonies radikalai. Lizosomų sudedamosios dalys.
  Medicina, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-05-24
 • Sociologija (32)

  Kuo skiriasi ir kuo panašios pagrindinės sociologinio tyrimo metodologinės tradicijos? Kokios yra sociologinių tyrimų rūšys ir jų esminiai bruožai? Kokie yra pagrindiniai tyrimo proceso elementai? Kokie gali būti sociologinio tyrimo tikslai, dalykai ir objektai? Kokios yra tyrimo atrankos (imtys), jų privalumai ir trūkumai? Kokie yra duomenų rinkimo metodų (apklausos, stebėjimo, dokumentų analizės) privalumai ir trūkumai? Kokie yra esminiai kokybinio tyrimo formatų bruožai? Esminės kiekybinės paradigmos prielaidos ir pasirinkimo tyrimo paradigmos kriterijai. Pagrindinės kokybinio tyrimo strategijų charakteristikos, taikymo ypatumai ir duomenų kaupimo metodai. Požiūriai, taikomi teksto analizėje; teksto analizės lygmenys ir vienetai. Kokie yra duomenų rinkimo metodų (apklausos, stebėjimo, dokumentų analizės) privalumai ir trūkumai? Esminės kiekybinės paradigmos prielaidos ir pasirinkimo tyrimo paradigmos kriterijai.
  Sociologija, konspektas(7 puslapiai)
  2007-01-29