Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Europos Sąjungos darbo teisė

  Institucijos, veikiančios Europos Sąjungos (ES) darbo santykių srityje. Europos parlamentas. Taryba. Komisija. Europos Teisingumo Teismas. Darbuotojo samprata. Darbuotojo laisvo judėjimo sąlygos. Teisė įsidarbinti. Profesinės sąjungos ir teisė į gyvenamąjį plotą. Teisė vykti į kitas valstybes kartu su dirbančiuoju. Darbuotojų socialinės teisės. Asmeninio elgesio kriterijus dėl visuomenės saugumo ir kitos bylos. Išimtys dėl valstybės tarnybos. Lyčių lygybė. Darbuotojų saugumas ir sveikata. Darbo laikas ir poilsis. Socialinis dialogas Europos sąjungos lygyje. Nuolatinio užimtumo komitetas. Socialinis dempingas ir socialinio režimo konkurencija. Europos Sąjungos (ES) darbuotojų informavimo ir konsultavimo sistema. Europos darbuotojų Tarybos ir jų kompetencija. Socialinių partnerių samprata. Europos socialinio dialogo vaidmuo formuojant darbo teisę.
  Darbo teisė, konspektas(30 puslapių)
  2005-06-15
 • Inovacijų rengimas ir įgyvendinimas įmonėse

  Organizaciniai pokyčiai ir pakeitimai. Inovacijos. Inovacijų ir pasipriešinimo joms valdymas. Pasipriešinimo šaltiniai. Organizacinis vystymas. Pokyčių proceso modelis. Pokyčio procesas. Organizacinio vystymo tipai. Struktūros ir strategijos derinimas. Planavimo organizacijose svarba. Organizacijos planų hierarchija. Kodėl reikalingas planuotas pokytis. Informacijos technologijų (IT) svarba. Personalas ir jo įtaka permainų vadybai. Apibendrinimai ir išvados.
  Vadyba, referatas(24 puslapiai)
  2005-06-15
 • Logika (2)

  Logikos mokslas ir jo objektas. Teiginių logika. Pagrindiniai teiginių logikos terminai ir simboliai. Propozicinių kintamųjų eilės interpretacija ir teiginių logikos operatorių reikšmės. Teiginių logikos operatorių reikšmės. Teiginių logikos formulės reikšmės nustatymas. Teiginių logikos formulių rūšys. Loginiai formulių santykiai. Teiginių logikos operatorių pakeičiamumas. Teiginių logika ir protavimas. Teiginių logika ir natūralioji kalba. Normalioji formulės forma.
  Logika, konspektas(37 puslapiai)
  2005-06-15