Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Apskaitos politikos realizavimas įmonėje (2)

  Įvadas. Įmonės apskaitos politikos esmė. Apskaitos organizavimas. Apskaitos technika. Apskaitos metodika. 7-asis verslo apskaitos standartas "apskaitos politikos, Apskaitinių įvertinimų keitimas ir klaidų taisymas". Išvados.
  Apskaita, referatas(19 puslapių)
  2006-12-28
 • Biudžeto procesas tarpukario Lietuvoje

  Įvadas. Biudžeto raida. Lietuvos biudžetas tarpukario Lietuvoje. Valstybės kontrolė 1919 – 1940 metais. 1919 – 1940 metų statistika. Išvados.
  Apskaita, referatas(12 puslapių)
  2006-12-28
 • Darbo laiko sąnaudos

  Įvadas. Darbo normos ir jų funkcijos. Darbo laiko sąnaudų klasifikavimas ir darbo laiko norma. Darbo normavimo metodai. Darbo laiko normų nustatymas, remiantis darbo proceso tyrimais. Diferencijuotas darbo normavimas pagal normatyvus. Sustambintas laiko normavimas. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(16 puslapių)
  2009-02-25
 • Įmonės analizė: vertimai UAB "Vertima"

  Santrauka. Projekto tikslai. Firmos tipas. Įkūrimo data. Verslo sritis. Pranašumas prieš konkurentus. Firmos vadovė. Verslo aprašymas. Firmos aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. UAB "Vertima" profesionalų siūlomos paslaugos. UAB "Vertima" vertimai. "Vertima" darbo principai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurentų analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Paskolos aptarnavimas. Pelnas.
  Įmonių aprašymai, analizė(29 puslapiai)
  2007-01-24
 • Smulkaus ir vidutinio verslo vystymasis Lietuvoje

  Įvadas. Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų samprata. Smulkaus ir vidutinio verslo formavimosi sąlygos. Verslumas ir jį lemiantys veiksniai. Smulkaus verslo atsiradimo ir steigimosi motyvacija. Smulkaus verslo privalumai ir trūkumai. Mažų ir vidutinių įmonių vaidmuo šalies ūkyje. Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių struktūra. Mažų ir vidutinių įmonių užsienio prekyba. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(20 puslapių)
  2007-01-24
 • Vadovo atranka ir vadovo savybės

  Įvadas. Reikalavimai kandidatui į vadovus. Vertybių suderinimas. Interviu svarba. Įvertinimo centrai. Valdymo tinklelis. Vadovų tipai. UAB "Šeba". Duomenų analizė. Išvados. Priedai (1).
  Vadyba, referatas(25 puslapiai)
  2007-01-24