Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Brolių Grimmų literatūrinė bei kalbinė veikla

  Įvadas. Brolių Grimmų biografija. Šeima ir vaikystė. Studijų metai. "Darbingiausi ir turbūt vaisingiausi" metai Kaselyje. Getingeno universiteto profesoriai. "Vaikų ir namų pasakos". "Liaudies poezijos" rinkimai prieš Grimmus. Pasakų pateikėjai. Apie "Vaikų ir namų pasakas". "Vaikų ir namų pasakos" ir Lietuva. Brolių Grimmų kalbinė veikla. Vokiečių senovės studijos. Jakobo Grimmo "Gramatika". "Vokiečių žodynas". Mokslinė bei visuomeninė brolių Grimmų veikla. Pabaigos žodis.
  Visuotinė literatūra, kursinis darbas(15 puslapių)
  2007-01-12
 • Klasikinė Graikija

  Įvadas. Atėnų polis – graikų kultūros židinys. Meno apžvalga (kalokagatijos išieškojimas). Architektūra. Skulptūra. Portretai Klasikiniu laikotarpiu. Kiti klasikinio laikotarpio Graikijos menai. Agonistikos dvasia politikoje ir kultūroje (mokslo ir filosofijos apžvalga). Demokratijos užuomazgos. Raida ir vystymasis. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(11 puslapių)
  2006-12-18
 • Pirmosios politinės partijos Lietuvoje

  Įvadas. Spaudos draudimo panaikinimas – Lietuvos politinio konteksto kūrimas. Lietuvos socialdemokratų partijos susikūrimas ir tikslai. Lietuvos demokratų partijos susikūrimas ir tikslai. Lietuvos krikščionių demokratų partijos susikūrimas ir tikslai. Išvados.
  Politologija, referatas(11 puslapių)
  2007-01-17
 • Pseudomokslinės idėjos viduramžiais

  Įvadas. Pseudomokslinės idėjos Europoje V - X amžiuje. Pseudomokslinės idėjos Europoje XI - XV amžiuje. Išvados.
  Geografija, referatas(7 puslapiai)
  2007-01-10
 • Skandinavija viduramžiais

  Įvadas. Nežinomas kraštas. Vikingų epocha. Pagoniškosios ir krikščioniškosios kultūros susidūrimas. Valstybių centralizacija. Skandinavijos visuomenės vystymasis. Trijų karūnų unija. Išvados. Išnašos.
  Visuotinė istorija, referatas(15 puslapių)
  2006-12-18
 • Vokietijos susivienijimas

  Įvadas. Vokietijos administraciniai vienetai ir jų reikšmė. Vokietijos XIX amžiaus istorinė sąmonė. Europos tarptautinė sistema XIX amžiaus antroje pusėje. Vokietijos status quo paieškos. Tautinės mažumos ir kultūra. "Kultūrkampfo fenomenas" Mažojoje Lietuvoje. Lietuviškos edukacijos slopinimas. Bažnyčios klausimas. Tauta ir valstybė. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(10 puslapių)
  2006-12-18