Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dauno sindromas, vaikų ugdymo ypatumai

  Pranešimas. Dauno sindromas. Dauno sindromo variantai. Lėtesnis vaikų su Dauno sindromu vystymasis. Intelekto lygis. Savarankiškumo ugdymas. Išvados.
  Ligos ir traumos, analizė(5 puslapiai)
  2006-12-14
 • Narkomanijos situacija Lietuvoje ir prevencija

  Įvadas. Narkomanijos situacija Lietuvoje. Trumpa istorinė narkotikų apžvalga. Narkotikų vartojimas Lietuvoje. Teisiniai narkomanijos prevencijos aspektai. Narkomanija - vienas iš neigiamiausių socialinių reiškinių. Narkotikų rūšys ir jų poveikis. Narkomanijos priežastys. Prevencija.
  Socialinis darbas, referatas(31 puslapis)
  2006-12-26
 • Profesinės ligos ir jų sauga

  Profesinės ligos ir jų klasifikacija. Profesinės ligos, sukeltos cheminių medžiagų. Profesinės ligos, sukeltos dulkių (aerozoliu). Profesinės ligos, sukeltos biologinių veiksnių (profesinės infekcinės ligos). Profesinės ligos, sukeltos fizikinių veiksnių. Profesinės ligos, sukeltos įtampos. Pranešimai apie profesinę ligą. Profesinių ligų priežasčių tyrimas. Profesinių ligų nustatymas. Profesinių ligų patvirtinimas. Profesinių ligų registravimas ir apskaita.
  Sauga, referatas(10 puslapių)
  2006-12-14
 • Smulkus ir vidutinis verslas (SVV) (6)

  Įvadas. Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) plėtros ypatumai. Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) samprata. Tarptautiniai veiksniai sąlygojantys smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) plėtrą. Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) plėtros galimybės ir trukdžiai tarptautiniu mastu. Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) galimybės.
  Ekonomika, referatas(18 puslapių)
  2006-12-21
 • Vaikai su proto negalia ir globos namai

  Įstatymai. Globos namai (speciali įstaiga). Kokios yra neigiamos gyvenimo specialiojoje įstaigoje pasekmės? Politikai ir globos įstaigų vadovai. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-01-19
 • Vaikų ir jaunimo savižudybių socialinės priežastys

  Įvadas. Kaip atpažinti savižudybės pavojų? Savižudybės procesas. Savižudybės grėsmės požymiai. Savižudybių problema Lietuvoje. Savižudybių statistika Lietuvoje. Savižudybių priežastys. Savižudybių prevencija Lietuvoje. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(17 puslapių)
  2006-12-26
 • Vidurinioji vaikystė ir bendravimas

  Išnagrinėti bendravimo su vaiku ypatumus (vidurinioji vaikystė). Bendravimo sąvoka. Pagrindiniai bendravimo elementai. Viduriniosios vaikystės bendravimo ypatybės. Tėvų ir vaikų bendravimo svarba. Mokyklos įtaka bendravimui su vaiku. Mokyklinio amžiaus vaikų visuomenė. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-26