Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • 5–6 metų amžiaus vaikų etnokultūrinės patirties ypatumai

  Įvadas. Vaikų etnokultūrinės patirties plėtotės teorinės prielaidos. Etninės kultūros samprata. Etnokultūros taikymo ikimokyklinėje įstaigoje galimybės. Etnokultūrinės patirties plėtra ikimokyklinėje įstaigoje. 5–6 metų vaikų etnokultūrinės patirties ypatumų tyrimas. Tyrimo metodologija. Tyrimo rezultatai. Tautodailinės patirties ypatumai. Švenčių ir tradicijų samprata. Etnokultūrinės patirties išliekamoji vertė mokykloje. Išvados. Summary.
  Pedagogika, diplominis darbas(49 puslapiai)
  2006-11-12
 • Alternatyvusis ugdymas: R.Šteineris

  Istorinis kontekstas R. Šteinerio asmenybė. Rudolfas Šteineris – Valdorfo pedagogikos pradininkas. Valdorfo pedagogikos ištakos.
  Pedagogika, rašinys(4 puslapiai)
  2006-11-12
 • Ikimokyklinis ugdymas postmodernioje visuomenėje

  Įvadas. Kitokie laikai – kitokia vaikystė. Tai kokia šių dienų visuomenė? Šiuolaikinis ugdymas Lietuvoje. Ikimokyklinis ugdymas Lietuvoje. Vaikų darželis Lietuvoje. Vaikų ugdymo darželyje tikslai. Ikimokyklinio ugdymo principai. Vaikų ugdymo darželyje organizavimas. Ikimokyklinio ugdymo programų modeliavimas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(13 puslapių)
  2006-11-09
 • Skatinimų ir bausmių problema šių dienų teorijoje ir praktikoje

  Įvadas. Skatinimo ir bausmių sampratos raida Lietuvos pedagogikoje. Kas tai yra bausmė ir skatinimas? Pedagogų ir psichologų nuomonė apie bausmę ir skatinimą. Bausmių ir skatinimų naudojimas praktikoje. Išvados.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-09
 • Vaikų lytinė identifikacija

  Teorija apie vaikų lytinę identifikaciją. Tyrimo tikslai, uždaviniai, metodai. Tyrimo etapai. Tyrimo rezultatai. Rezultatų apibendrinimas.
  Pedagogika, namų darbas(13 puslapių)
  2006-11-09
 • Žaidimas – savitikslė vaiko veikla vaikystėje

  Įvadas. Žaidimas – ypatinga veikla, kylanti iš vidinio impulso, veikti, bandyti tyrinėti. Žaidimas – vaiką labiausiai atitinkanti elgsenos forma skelbti apie savo prigimtį. Išvados.
  Pedagogika, referatas(11 puslapių)
  2006-11-09