Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbo su asmeniniu kompiuteriu pagrindai

  Įvadas. Asmeninio kompiuterio techninė įranga. Įvesties įrenginiai. Įtaisai informacijai saugoti. Bylos ir katalogai. Apibrėžimai, funkcijos. Kaip įrašyti bylą. Kompiuterio darbalaukis – Windows XP. Veiksmų įvairovė.
  Kompiuteriai, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-27
 • Ekonomika (87)

  Ekonomikos samprata. Ekonominė terminologija. Ekonominė sistema. Efektyvumas. Gamyba ir vartojimas. Ekonominis subjektas. Gamybos veiksniai. Produktas. Paklausa ir pasiūla. Prekės vertė. Kaina, pinigai ir jų atliekamos funkcijos. Mikro ir makro ekonomika. Ekonominė teorija, ir ekonomikos tikrovė. Indukcija ir dedukcija. Teorinio tyrimo etapai, pozityvūs ir normatyvūs teiginiai. Ekonominė politika ir pagrindiniai jos uždaviniai. Rinkos mechanizmas jo charakteristika. Rinkos objektai ir subjektai. Valstybinis reguliavimas. Rinkos objektai ir subjektai. Rinkos struktūrą. Rinkos infrastruktūra. Rinkos privalumai ir trūkumai. Rinkos veikimo esmė: kainų susidarymas, paklausos ir pasiūlos dėsnis. Paklausos ir pasiūlos teorijos praktinis pritaikymas. Naudingumas ir vartotojo elgsenos abejingumas. Vartotojo prioritetai ir jo pasirinkimas. Naudingumo funkcija. Vartotojo abejingumo kreivės. Ribinis naudingumas ir ribinė pateikimo norma. Vartotojo elgsena maksimalizuojant vartojimo naudą. Vartojimo biudžetas ir funkcija. Vartotojo naudingumo maksimalizavimas. Pajamų ir pakeitimo efektas. E. Engerio dėsnis. Difeno prekės. Pajamų ir kainos vartojimo kreivės.
  Ekonomika, špera(9 puslapiai)
  2006-10-27
 • Funkcionuojantys dokumentai ir jų apžvalga įmonėje

  Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Organizacinė struktūra. Raštvedybos (dokumentų valdymo) sistema. Registravimo priemonės. Dokumentacijos planas. Bylų formavimas. Įmonės dokumentų apžvalga. Organizaciniai dokumentai ir jų apžvalga. Informaciniai dokumentai ir jų apžvalga. Tvarkomieji dokumentai ir jų apžvalga. Išvados ir pasiūlymai.
  Raštvedyba, referatas(13 puslapių)
  2007-02-12
 • Įmonės įstatai: UAB "Giedra"

  Bendroji dalis. Ūkinė veikla. Įstatinio kapitalo dydis, sudėtis, akcijų rūšies keitimo tvarka. Akcijų suteikiamos teisės ir perdavimo kitų asmenų nuosavybėn tvarka. Akcijų pasirašymo ir apmokėjimo tvarka. Bendrovės valdymas. Visuotinis akcininkų susirinkimas. Bendrovės revizorius ir auditorius. Bendrovės administracija. Finansai ir pelno paskirstymo taisyklės. Dividendai. Pranešimų skelbimo tvarka. Reorganizavimo ir likvidavimo tvarka.
  Vadyba, pavyzdys(11 puslapių)
  2007-02-12