Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Fizinis aktyvumas ir sveika mityba

  Įvadas. Maitinkitės kuo įvairiau. Svarbiausios maisto produktų grupės. Maisto papildai. Sveikos mitybos principai ir pagrindinės taisyklės. Mitybos piramidė. Mitybos režimas. Sveikata su citrina. Mankšta tik pabudus. Rąžymasis. Smegenų kraujotakos gerinimas. Rytinė mankšta moterims. Rytinė mankšta vyrams. Fizinis aktyvumas ir sveika mityba-medžiagų apykaitos spartintojai. Fizinis aktyvumas – gera savijauta. Mityba sportininkams. Aerobiniai pratimai. Jėgos treniruotės. Tempimo pratimai. Kaip suderinti fizinį aktyvumą su kasdiene veikla? Išvados.
  Fiziologija, referatas(16 puslapių)
  2006-10-09
 • Kanojų ir baidarių irklavimas Lietuvoje

  Įvadas. Baidarių ir kanojų irklavimas – kas tai? Baidarių evoliucija. Kanojų evoliucija. Baidarių ir kanojų irklavimas Lietuvoje. Lietuviai- čempionai. Baidarių ir kanojų irklavimo sporto mokslinio ir metodinio darbo raida Lietuvoje. Apie brolius Rudzinskus. Išvados.
  Sportas, referatas(18 puslapių)
  2006-10-17
 • Rankinio raida Lietuvoje (2)

  Įvadas. Rankinio istorija. Įsimintinos datos ir įvykiai. Lietuvos rankinio vystymosi etapai. Lietuvos taurė. XX amžiaus Lietuvos simbolinė rinktinė. Rankinio taisyklės ir teisėjai. Lietuviai pasaulio čempionatuose. Lietuviai pasaulio jaunimo čempionatuose. Lietuviai tarptautinėse organizacijose. Lietuviai olimpinėse žaidynėse. Patarimai ir išvados.
  Sportas, referatas(13 puslapių)
  2006-10-09