Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Biudžetinės įmonės

  Įvadas. Įmonės charakteristika. Biudžetinių įstaigų programų sąmata. Kasinės ir faktinės išlaidos. Turto apskaita. Ilgalaikis turtas. Turto nurašymas. Trumpalaikis turtas. Finansinis turtas. Atsargos. Biudžetinių įstaigų pavyzdinis sąskaitų planas. Apskaitos dokumentai. Mokėjimo nurodymas. Darbo užmokesčio žiniaraštis. Materialiniai dokumentai. Klaidų taisymas. Memorialinė orderinė apskaitos forma. Memorialiniai orderiai. Didžioji knyga, jos pildymo tvarka. Kasos operacijos ir dokumentai. Kasos knyga. Kasos pajamų ir išlaidų registracijos žurnalas. Inventorizacija. Parengiamieji darbai. Prekinė apyskaita. Įgaliojimas. Apskaitos ypatumai. Tiesioginis finansavimas iš valstybės biudžeto. Ne biudžeto lėšos. Pavedimų lėšos. Darbo užmokesčio apskaita. Pagrindinio darbo užmokesčio apskaičiavimas. Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimas. Atlyginimas už kasmetines atostogas. Ligos pašalpų apskaičiavimas. Išskaitymai iš darbo užmokesčio. Darbo užmokesčio mokėjimo tvarka. Darbo užmokesčio ir su juo susijusių atsiskaitymų registravimas sąskaitose ir apskaitos registruose. Finansinė atsiskaitomybė. Balansas. Išvados. Summary.
  Apskaita, diplominis darbas(46 puslapiai)
  2006-10-09
 • Frančizė

  Įvadas. Trumpa frančizavimo istorija. Frančizės samprata. Frančizių rūšys. Frančizės sutartis. Frančizės įmonės. Frančizinių įmonių privalumai. Frančizinių įmonių trūkumai. Išvados.
  Mikroekonomika, konspektas(9 puslapiai)
  2006-10-09
 • Įmonės finansinės veiklos auditas: UAB "G. Steponkaus kontora"

  Įvadas. Audito reikšmė ir būtinumas. Audito tikslai ir audito apibrėžimas. Audito organizavimo etapai. Audito darbo dokumentai. Audito išvados. Paaiškinamasis raštas prie 2004 metų finansinės atskaitomybės. Auditoriaus išvada. Priedas (1)
  Auditas, namų darbas(20 puslapių)
  2007-03-22
 • Įmonių akcijos, obligacijos ir kiti vertybiniai popieriai

  Akcijos. Akcijų rinkos kaina. Akcijų emisija. Akcijų pelningumas. Obligacijos. Jų nominali vertė. Obligacijų pajamos. Obligacijų rinkos kaina. Obligacijų apmokėjimas. Vekseliai. Naujos vertybinių popierių rūšys. Opcionai (teisės). Varantai. Forvardiniai kontraktai ir ateities sandorių rinkos. Lizingas.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2006-11-01
 • Internetinio puslapio kūrimas

  Tikslas. Išmokti sukurti naują svetainę, tinklalapiuose naudoti rėmelius (shared borders). Į viršutinį rėmelį įrašyti ir formatuoti tekstą, įterpti lenteles, slenkantį tekstą, paveikslėlius. Darbo eiga.
  Programos, pavyzdys(22 puslapiai)
  2007-03-22
 • Valdymo sprendimų priėmimas (3)

  Įvadas. Sprendimų priėmimas. Sprendimų priėmimo proceso turinys. Sprendimai, būdingi atskiroms valdymo funkcijoms. Individualus ir grupinis sprendimų priėmimas. Sprendimų priėmimo būdai. Sprendimų priėmimo metodai. Sprendimo priėmimo grupėje valdymas. Išvados.
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2006-10-09
 • Verslo etika (12)

  Įvadas. Bendravimas. Ryšių su žiniasklaida organizavimas. Nežodinis (neverbalinis) bendravimas. Viešųjų pasisakymų sandara. Derybos ir pokalbiai bei jų organizavimas. Pasirengimas pokalbiui (deryboms). Susirinkimo organizavimas. Vizitų ir priėmimų organizavimas. Aprangos svarbumas mūsų gyvenime. Dalykiniai drabužiai. Oficialūs drabužiai. Aksesuarai. Kūno priežiūra. Tarptautiniai vizitai ir priėmimai. Tarptautinių vizitų ir priėmimų vadybos ypatumai. Išvados.
  Etika, analizė(25 puslapiai)
  2006-09-30
 • Verslo planas: konditerijos gaminiai UAB "Svaja"

  Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Tyrimo objektas. Tyrimo problema. Analizės rezultatai ir jų taikymo sritys. Veiksmai lemiantys įmonės gaminių ir paslaugų asortimentą. Gaminio, prekės ir paslaugos samprata. Gaminių ir paslaugų asortimento samprata, parametrai. Gaminių ir paslaugų asortimentas. Prekių hierarchijos lygiai. Gaminių ir paslaugų asortimento klasifikavimo ir jo sudarymo principai. Asortimento politika ir paslaugų politika. Gaminių ir paslaugų asortimento tobulinimo kryptys. Marketingo aplinkos veiksniai. Konkurencija. Poreikiai. Paklausa. Marketingo planas. Pateikimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Gamybos išlaidos ir kaina. Įmonės veikla. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Kapitaliniai įdėjimai ir jo panaudojimas. Įrenginių nusidėvėjimo skaičiavimo metodas. Organizacinė firmos struktūra. Reikalavimai. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Išvados.
  Verslo planai, referatas(27 puslapiai)
  2006-10-09