Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pristatymai

Pristatymai (4717 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kompiuterio sandara (7)

  PowerPoint pristatymas. Kompiuterio sandara. Techninė įranga. Pagrindiniai sisteminio bloko įrenginiai. Įvedimo įrenginiai. Klaviatūra (keyboard). Pelė (mouse). Grafinė lentelė (graphic tablet). Skeneriai. Plokščiasis skeneris. Rankinis skeneris. Biometrikai. Skaitmeninis fotoaparatas. Skaitmeninė kamera. Garso įvedimo įrenginiai.
  Kompiuteriai, pristatymas(18 skaidrių)
  2006-02-17
 • Kompiuterio sandara (9)

  PowerPoint pristatymas. Kompiuterio techninė įranga. Procesorius. CPU. Firmos, gaminančios procesorius. Intel raida. Pentium ir K-7 procesoriai. Pentium procesoriai. IBM procesoriai. Sisteminė (motininė) plokštė. Magistralės. Įvesties įrenginiai. Vaizduokliai. Spausdintuvai. Modemas. Išorinės laikmenos.
  Kompiuteriai, pristatymas(20 skaidrių)
  2006-05-18
 • Kompiuteris (2)

  PowerPoint pristatymas. Kas yra kompiuteris? Stalinis kompiuteris. Nešiojamas kompiuteris. Kišeninis kompiuteris. Skaitytuvas. Spausdintuvas. Kompiuteris ir sveikata.
  Kompiuteriai, pristatymas(7 skaidrės)
  2006-02-06
 • Kompiuteris (6)

  PowerPoint pristatymas. Mokymo klausimai. Kompiuteris. Kompiuterio tipai. Kompiuterio sandara. Pagal ką palyginti kompiuterius?
  Kompiuteriai, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-03-26
 • Kompiuteris (7)

  PowerPoint pristatymas. Kompiuteris. Informacinės technologijos. Informacijos procesai. Kompiuterių tipai. Superkompiuteriai. Superkompiuterių naudojimas. Didieji kompiuteriai. Tinklo kompiuteriai. Paslaugų kompiuteris. Planšetinis kompiuteris. Kompiuterio tipą apsprendžia tokie faktoriai. Techninė įranga. Kompiuterio vidinė sandara. Korpusas. Sisteminis blokas. Pagrindinė plokštė. Procesorius. Kompiuterio atmintinė. Operatyvinė arba darbinė atmintinė. Pastovioji atmintinė ROM. Vaizdo plokštė. Garso plokštė. Tinklo korta. Vertiklis arba modemas. Diskasukis. Kietasis diskas. Kompaktinių diskų įrenginys. Skaitmeninių universalų diskų įrenginys (DVD). Kompiuterio našumas. Kompiuterio išorinė sandara. Informacijos įvesties įrenginiai. Klaviatūra. Pelė. Skaitytuvas. Šviesos pieštukas ir sensorinis ekranas. Informacijos išvesties įrenginiai. Vaizduokliai. Spausdintuvai skirstomi. Programinė įranga. Operacinių sistemų funkcijos. Taikomoji programinė įranga.
  Kompiuteriai, pristatymas(41 skaidrė)
  2008-03-29
 • Kompiuteris ir muzika

  PowerPoint pristatymas. Įvadas. Garso plokštė. Multimedia. Muzikiniai formatai. MP3. Wav (Audio) redaktoriai. Natų rašymo programos.
  Programos, pristatymas(23 skaidrės)
  2006-04-29
 • Kompiuteris ir sveikata

  PowerPoint pristatymas. Kompiuteris ir sveikata. Kompiuterinės technikos atitiktis. Kompiuterizuotos darbo vietos organizavimas. Darbo vietos ergonomika. Darbo ir poilsio režimas. Rekomenduojamas fizinių pratimų kompleksas, skirtas kaulų ir raumenų sistemos pakenkimų profilaktikai.
  Kompiuteriai, pristatymas(20 skaidrių)
  2007-04-05
 • Kompiuteris ir sveikata (2)

  PowerPoint pristatymas. Informacinės technologijos ir sveikata. Informacinių technologijų samprata. Kompiuterizacija Lietuvoje. Bendras kompiuterių kiekis per pastarąjį dešimtmetį. Kompiuterio poveikis sveikatai siejamas. Regėjimo problemos. Rekomendacijos regėjimo sutrikimų profilaktikai. Kaulų ir raumenų sistemos pakenkimas. Pagrindiniai profilaktikos principai. Veido ir kaklo srities odos pakenkimai. Veido odos ir kaklo srities pakenkimų profilaktika. Psichosocialinės problemos. Streso bei protinio nuovargio profilaktika. Darbo kompiuteriu įtaka nėštumui ir reprodukcinei funkcijai. Vaikų sveikata ir jos pakenkimų profilaktika. Sistemingai dirbančių kompiuteriu vaikų susirgimų atvejų skaičius. Tai vertėtų žinoti dirbant kompiuteriu.
  Kompiuteriai, pristatymas(20 skaidrių)
  2008-07-08
 • Kompiuteris ir sveikata (3)

  PowerPoint pristatymas. Svarbu. Bet yra ir bloga pusė. Yra nustatytos pagrindinės sveikatos problemos, kurios kyla dirbant kompiuteriu. Kaip sumažinti pavojų dirbant kompiuteriu? Ar kompiuteris skleidžia pavojingą spinduliuotę? Elektromagnetinė spinduliuotė. Ar dėl darbo kompiuteriu gali atsirasti galvos skausmai? Kiek laiko per dieną galiu dirbti kompiuteriu? Patogi darbo vieta dirbant kompiuteriu. Išvada.
  Sveika gyvensena ir higiena, pristatymas(14 skaidrių)
  2009-03-13
 • Kompiuteris ir sveikata (4)

  PowerPoint pristatymas. Darbo tikslas. Kompiuteriai Lietuvoje. Europos Sąjungos valstybėse. Dirbančiųjų kompiuteriais sveikata ir jos pakenkimų profilaktika. Kenksmingi faktoriai vaikams, dirbantiems su kompiuteriu. Regėjimo sistemos apkrovimas. Sėdima suvaržyta poza. Psichologinė įtampa. Žmogaus darbas kompiuteriu. Didžioji dalis dirbančiųjų kompiuteriu mano, kad kompiuteris yra daugelio sveikatos pažeidimų pagrindinė priežastis. Bendrieji reikalavimai.
  Sveika gyvensena ir higiena, pristatymas(15 skaidrių)
  2009-05-28
 • Kompiuteris ir sveikata (5)

  PowerPoint pristatymas. Įvadas. Europos šalių darbo kompiuteriu intensyvumas. Pagrindiniai sveikatos sutrikimai. Riešo kanalo sindromas. Spausdinimo klaviatūra taisyklės. Stuburo iškrypimas. Sėdėjimo prie kompiuterio taisyklės. Akių nuovargis ir susilpnėjęs regėjimas. Kaip apsaugoti akis nuo pervargimo? Klausimai.
  Kompiuteriai, pristatymas(11 skaidrių)
  2009-07-13
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime

  PowerPoint pristatymas. Kompiuteriai, mokymas bei mokslas. Bibliotekos ir muziejai. Kompiuterizuota raštvedyba ir buhalterinė apskaita. Kompiuterinė leidyba ir elektroninė spauda. Kompiuteriai ir muzika. Elektroninė bankininkystė. Prekyba internete.
  Kompiuteriai, pristatymas(11 skaidrių)
  2005-05-24
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (10)

  PowerPoint pristatymas. 20 būdų naudoti kompiuterį. Kompiuteris buityje. Kompiuteris mokykloje. Statistika.
  Kompiuteriai, pristatymas(6 skaidrės)
  2007-06-16
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (11)

  PowerPoint pristatymas. Kompiuteriai, mokymas bei mokslas. Biblioteka ir muziejai. Kompiuterizuotoji raštvedyba ir buhalterinė apskaita. Kompiuterinė leidyba ir elektroninė spauda. Kompiuteriai ir muzika. Elektroninė bankininkystė. Prekyba Internete. Robotai. Kompiuteriai neįgaliesiems.
  Kompiuteriai, pristatymas(13 skaidrių)
  2007-10-29
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (12)

  PowerPoint pristatymas. Kompiuteriai naudojami. Kompiuterizuotų bibliotekų ir muziejų privalumai. Kompiuterizuotoji buhalterinė apskaita. Kompiuterinei leidybai naudojamos programos. Muzikinių programų ypatumai. Elektroninės bankininkystės privalumai. Prekyba internete. Robotų reikšmė kasdieniniame gyvenime. Kompiuterių reikšmė neįgaliesiems. AAK (įvairių simbolių arba alternatyviosios komunikacijos kalba). Balso technologijų programos. Neįgaliesiems skirtos kompiuterinės programos. Klausimai ir užduotys.
  Kompiuteriai, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-12-11
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (13)

  PowerPoint pristatymas. Tikslai. Kas yra kompiuteris? Kaip kompiuteris naudojamas moksle? Kompiuterizuotoji raštvedyba ir buhalterinė apskaita. Kompiuterinė leidyba ir elektroninė spauda. Kompiuteriai ir muzika. Elektroninė bankininkystė. Bankų mokėjimo kortelės. Prekyba internete. Išvados.
  Kompiuteriai, pristatymas(14 skaidrių)
  2008-03-14
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (2)

  PowerPoint pristatymas. Kompiuteriai, mokymas bei mokslas. Bibliotekos ir muziejai. Kompiuterizuotoji raštvedyba ir buhalterinė apskaita. Kompiuterinė leidyba ir elektroninė spauda. Kompiuteriai ir muzika. Elektroninė bankininkystė. Prekyba internete. Robotai. Kompiuteriai neįgaliesiems.
  Kompiuteriai, pristatymas(10 skaidrių)
  2006-03-03
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (3)

  PowerPoint pristatymas. Kompiuterininkų kiekio kaita. Istorija. Dabartis. Namai ir butai, kuriuose yra personalinis kompiuteris. Kompiuterio panaudojimas. Kur naudojamasi kompiuteriu dažniausiai. Kompiuteris vartotojams. Kompiuteris ateityje. Ir pabaigai šiek tiek linksmiau apie kompiuterius...
  Kompiuteriai, pristatymas(9 skaidrės)
  2006-03-17
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (4)

  PowerPoint pristatymas. Istorija. Kompiuterininkų kiekio kaita. Dabartis. Namai ir butai, kuriuose yra personalinis kompiuteris. Kompiuterio panaudojimas. Kompiuteris padeda. Kompiuterinė leidyba ir elektroninė spauda. Kompiuteriai ir muzika. Elektroninė bankininkystė. Prekyba internete. Robotai. Kompiuteriai neįgaliesiems. Kur naudojamasi kompiuteriu dažniausiai. Kompiuteris vartotojams. Kompiuteris ateityje. Ir pabaigai šiek tiek linksmiau apie kompiuterius... Kompiuteriai, mokslas, mokymas bei mokymasis. Kompiuterizuota raštvedyba ir buhalterinė apskaita.
  Kompiuteriai, pristatymas(28 skaidrės)
  2006-11-14
 • Kompiuteris kasdieniniame gyvenime (6)

  PowerPoint pristatymas. Bibliotekos ir muziejai. Kompiuterizuotoji raštvedyba ir buhalterinė apskaita. Kompiuterinė leidyba ir elektroninė spauda. Kompiuteriai ir muzika. Elektroninė bankininkystė. Prekyba internete. Robotai. Kompiuteriai neįgaliesiems.
  Kompiuteriai, pristatymas(8 skaidrės)
  2007-02-05
Puslapyje rodyti po