Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pavyzdžiai

Pavyzdžiai (749 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ugdomoji pamokos analizė (16)

  Bendros žinios apie pamoką. Klasė. Dalykas. Mokytoja. Pamokos tema. Lentelė: Pamokos tikslai. Pamokos tipas. Metodai. Priemonės. Pamokos protokolas. Pamokos dalys ir laikas. Mokytojo veikla. Mokinio veikla. Pastabos. Pamokos analizė.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2008-12-01
 • Ugdomoji pamokos analizė (19)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Dalykas: Lietuvių kalba (gimtoji). Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2012-01-25
 • Ugdomoji pamokos analizė (3)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizė.
  Pedagogika, pavyzdys(7 puslapiai)
  2006-06-08
 • Ugdomoji pamokos analizė (6)

  Stebėjimo tikslas: ugdymas per pamoką. Pamokos tikslai. Pamokos tipas. Pamokos protokolas. Stebėjimo tikslai. Pamokos struktūra. Ugdymo turinys. Ugdymo principai. Ugdymo metodai. Pažangos ir pasiekimų vertinimas. Pedagogo asmenybės vaidmuo. Mano požiūris į pamoką.
  Pedagogika, pavyzdys(3 puslapiai)
  2006-12-06
 • Ugdomoji pamokos analizė (7)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Dalykas: Istorija. Klasė - 5. Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema.
  Pedagogika, pavyzdys(6 puslapiai)
  2006-12-20
 • Ugdomoji pamokos analizė (8)

  Bendros žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizė. Išvados.
  Pedagogika, pavyzdys(6 puslapiai)
  2006-12-22
 • Ugdomoji pamokos analizė (9)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Dalykas: Biologija. Klasė: 1. Pamokos protokolas. Pamokos analizė.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2007-01-10
 • Ugdomojo renginio išplėstinis planas: Atsisakymo įgūdžių formavimas - kaip pasakyti "ne"

  Ugdomojo renginio, vedamo 2008 sausio 31 d, Vilniaus "Minties" gimnazijoje, 2c klasėje išplėstinis planas: Atsisakymo įgūdžių formavimas - kaip pasakyti "ne". Renginio pavadinimas. Renginio vieta. Data. Renginio trukmė. Dalyviai. Tikslai. Metodai. Forma. Renginio parengimas. Renginio eiga. Įvadinė dalis. Pagrindinė dalis. Pabaiga. Situacijos. Pirma situacija. Antra situacija. Trečia situacija. Ketvirta situacija. Penkta situacija. Renginio analizė. Vertinimas.
  Pedagogika, pavyzdys(8 puslapiai)
  2009-02-05
 • Vaikų vasaros stovykla "Draugystės ratas"

  Stovyklos projekto paraiška. Problemos pristatymas. Projekto dalyviai. Projekto įgyvendinimo partneriai. Laukiami projekto rezultatai. Projekto turinys. Projekto išlaidos. Žaidimas: "Vardas ir judesys". Žaidimas: "Veidu į veidą". Kolizinė situacija. Žaidimas: "Perbėk nepaliestas". Žaidimas "Draugystės ratas". Žaidimas: "Žmonės nėra vienišos salos".
  Socialinis darbas, pavyzdys(8 puslapiai)
  2007-03-01
 • Vairuotojo, vežančio keleivius ir krovinius tarptautiniais maršrutais, saugos ir sveikatos instrukcija

  Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, pavyzdys(8 puslapiai)
  2010-03-02
 • Vaistiniai augalai kaip rekreacinis išteklius

  Straipsnis. Anotacija. Įvadas. Tyrimo tikslas ir uždaviniai. Tyrimo objektas. Tyrimo metodas ir metodikos. Istorija. Veikliosios vaistinių augalų medžiagos. Vaistinių augalų veikimas. Vaistinių augalų kaip rekreacinio ištekliaus apskaita. Žmogaus poveikis vaistiniams augalams. Vaistinių augalų kaip rekreacinio ištekliaus panaudojimas ir poveikis žmogui. Išvados. The drug plants as recreation reservoir. Summary.
  Botanika, pavyzdys(10 puslapių)
  2006-11-10
 • Valentino dienos scenarijus: "Karščiausia porelė"

  Tikslas. Metodai. Veikėjai. Scenarijus.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2006-11-03
 • Veiklos dokumentai

  Bylų perėmimo aktas. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų suteikimo. Įsakymas dėl Juanos Aleksandravičienės priėmimo į darbą. Prašymas dėl kasmetinių atostogų. Prašymas dėl priėmimo į darbą.
  Raštvedyba, pavyzdys(5 puslapiai)
  2006-12-31
 • Veiklos dokumentai: AB "Legalizė"

  Raštų blankas. Įsakymų blankas. Prašymas įmonės darbuotojo dėl atostogų. Prašymas privataus asmens dėl priėmimo į darbą. Gyvenimo aprašymas. Gyvenimo aprašymas užsienio kalba. Motyvacinis laiškas. Įsakymas dėl vidaus darbo tvarkos taisyklių tvirtinimo. Įsakymas dėl Vaidos Skeirytės priėmimo į darbą. Įsakymas dėl Ramunės Būgaitės perkėlimo į kitas pareigas. Įsakymas dėl Aurelijos Mačiežaitės atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl Lauros Navickaitės nemokamų atostogų. Įstatai. Komercinė sutartis. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Balanso aiškinamasis raštas. Dalykinis laiškas užsienio kalba. Rekomendacija. Tarnybinis pranešimas. Protokolas. Protokolo išrašas. Patikrinimo aktas arba nurašymo aktas. Bylų (arba dokumentų) perdavimo ir perėmimo. Pažyma apie gautas pajamas. Mokėjimo pavedimas.
  Raštvedyba, pavyzdys(30 puslapių)
  2005-11-21
 • Veiklos dokumentas: AB "Stiklita"

  Raštvedybos taisyklių charakteristika. Prašymų rengimo ypatumai (privataus asmens, įmonės darbuotojo). Raštų blankas. Įsakymų blankas. Asmenų reikalų raštai. Prašymas dėl dokumento išdavimo (surašyta ranka). Pasiaiškinimas dėl pavėlavimo į darbą. Gyvenimo aprašymas (lietuvių kalba). Curriculum vitae (anglų kalba). Motyvacinis laiškas. Tvarkomieji dokumentai. Įsakymas dėl raštvedybos taisyklių patvirtinimo. Įsakymas dėl Sandros Pečkytės priėmimo į darbą. Įsakymas dėl Sandros Pečkytės atleidimo iš darbo. Organizaciniai dokumentai. Įstatai. Komercinė sutartis (studento savarankiškai surasta). Informaciniai dokumentai. Pretenzinis raštas. Rekomendacija. Tarnybinis pranešimas dėl papildomo finansavimo. Protokolas. Patikrinimo aktas. Bylų (dokumentų) perdavimo ir perėmimo aktas. Pažyma apie darbą. Mokėjimo pavedimas.
  Raštvedyba, pavyzdys(31 puslapis)
  2006-02-03
 • Veiklos su ugdytinių tėvais planai

  Veiklos planas Nr. 1. Tema: "Susipažinimas". Turinys. Planas. Veiklos planas Nr. 2. Tema: "Vaikų tarpusavio konfliktai darželyje". Turinys. Planas. Veiklos planas Nr. 3. Tema: "Kompiuterinių technologijų įtaka vaikams: nauda ir žala". Turinys. Planas.
  Pedagogika, pavyzdys(7 puslapiai)
  2010-12-21
 • Veiklos su ugdytinių tėvais planas

  Planas kaip galima būtų pravesti užsiėmimus tėvams. Kursai 4 klasės mokinių tėvams. Pirmas vakaras. Antras vakaras. Susipažinimo pratimas. Pratimas "Mano nuomonė apie ugdymo įstaigą". Žaidimas "Atvirukas". "Mano vaiko vardas". Apibendrinimas. Trečias vakaras. Žaidimas "Mokymasis išklausyti". Vaikų tarpusavio skirtumai ir galimybės. Pratimas "Popieriaus plėšymas". Žaidimas "Voratinklis". Apibendrinimas. Ketvirtas vakaras. Pratimas "Pozityvus dėmesys". Pokalbis apie tai kuo tėvai galėtų būti naudingi mokyklai. "Rankų pynė". Kavos pertrauka. Ko aš palinkėčiau savo vaikui. Palinkėjimai tėvams.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2010-03-05
 • Verslo idėja: kaimo turizmo sodyba

  Užduotis: Įsivaizduokite, kad Jūs steigiate verslo įmonę. Suformuluokite verslo idėją. Pasirinkite įmonės veiklos juridinę formą ir pagrįskite savo pasirinkimą, nurodydami pasirinkimo motyvus, kiekvienos organizacinės formos privalumus ir trūkumus. Aprašykite įmonės steigimo ir registravimo procedūras. (pageidautina apsilankyti Savivaldybės Rejestro tarnyboje ir smulkiai užfiksuoti visas biurokratines kliūtis steigimo kelyje). Verslo idėja ir jos įgyvendinimo planas. Įmonės veiklos juridinė forma – uždaroji akcinė bendrovė (UAB). Įmonės steigimo ir registravimo procedūros. Pasirengimas įmonės įregistravimui. Notarui pateikiami dokumentai. Dokumentai, pateikiami steigiant uždarąją akcinę bendrovę. Atlyginimo už notaro paslaugas dydžiai. Dokumentų pateikimo VĮ Registrų centrui tvarka. VĮ Registrų centrui pateikiami dokumentai.
  Verslo planai, pavyzdys(6 puslapiai)
  2007-05-10
 • Verslo laiškai

  12 verslo laiškų pavyzdžių.
  Raštvedyba, pavyzdys(12 puslapių)
  2006-12-06
 • Verslo laiškai (2)

  12 verslo laiškų pavyzdžių. Šventiniai linkėjimai. Padėka už kvietimą ir atsiprašymas dėl neatvykimo. Pranešimas apie priėmimą į darbą. Išpardavimo skelbimas. Vadybininko pareigų pasiūlymas. Pradukcijos katalogo pasiūlymas. Atsiprašymas dėl vėluojančio užsakymo. Atsiprašymas dėl sugedusios prekės ir pasiaiškinimas. Priminimas apie pinigų pervedimą. Padėka už gerą darbą.
  Raštvedyba, pavyzdys(12 puslapių)
  2006-12-21
Puslapyje rodyti po