Išplėstinė paieška
 
 
 
PradžiaPaslaugų katalogasNario "MindaugasLT" teikiamos paslaugos

Nario "MindaugasLT" teikiamos paslaugos

Rūšiuoti pagal
 • SPSS programa atlieku įvairius duomenu apdorojimus ir statistines analizes: - anketinės apklausos (kiekybiniai tyrimai); - statistinių duomenų analizės; - hipotezių tikrinimai. Darbus atlieku greitai, kokybiškai ir nebrangiai. Visur pateikiu aprašymus ir paaiškinimus, suformuoju išvadas. Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu.
  Vilniaus m. sav., Tyrimai, 2019-02-24
 • SPSS programa atlieku įvairius duomenu apdorojimus, statistikos, ekonometrijos ir kitus darbus bei skaičiavimus: - anketinių apklausų apdorojimus (kiekybiniai tyrimai); - statistinių duomenų analizes; - hipotezių tikrinimus; - statistikos ir ekonometrijos namų darbus, kursinius ir pan. Darbus atlieku greitai, kokybiškai ir nebrangiai. Visur pateikiu aprašymus ir paaiškinimus, suformuoju išvadas. Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu.
  Vilniaus m. sav., Namų darbų darymas, 2019-02-24
 • Rašau baigiamųjų, kursinių ir kitų darbų: - tyrimus; - skaičiavimus; - praktines dalis; - apklausas; - apklausos duomenų apdorojimus; - analizes ir pan. Darbus atlieku greitai ir patikimai. Tyrimams ir skaičiavimams galiu naudoti įvairias programas (SPSS, Excel). Taip pat galiu parengti prezentacijas PowerPoint programa. Daugiau informacijos telefonu ir el. patu.
  Vilniaus m. sav., Sociologija, 2019-02-24
 • SPSS programa atlieku įvairius duomenu apdorojimus ir statistines analizes: - anketinės apklausos (kiekybiniai tyrimai); - statistinių duomenų analizės; - hipotezių tikrinimai. Darbus atlieku greitai, kokybiškai ir nebrangiai. Visur pateikiu aprašymus ir paaiškinimus, suformuoju išvadas. Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu. Taip pat rašau baigiamųjų, kursinių ir kitų darbų: - tyrimus; - skaičiavimus; - praktines dalis; - apklausas; - apklausos duomenų apdorojimus; - analizes ir pan. Darbus atlieku greitai ir patikimai. Taip pat galiu parengti prezentacijas PowerPoint programa. Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu.
  Vilniaus m. sav., Sociologija, 2019-02-24