Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Etinio pokalbio planas: "Narkotikai gali sugriauti tavo gyvenimą"

  Etinio pokalbio, vedamo su vidutinio mokyklinio amžiaus moksleiviais, planas. Tema. Tikslai. Rengimo forma. Metodai ir metodiniai būdai. Pasiruošimas pokalbiai. Įvadinis pokalbis. Išorinis žvilgsnis į nagrinėjamą temą. Aptariamos problemos svarba dabartinėje visuomenėje. Narkotikų vartojimo priežasties analizė. Kas nulemia narkotikų vartojimą? Realių gyvenimo situacijų pateikimas, jų analizė. Taisyklės formulavimas, raginimas jos laikytis ir nesuklysti.
  Pedagogika, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-10-03
 • Etninė Lietuvos valstybės gyventojų sudėtis

  Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) tautinės mažumos XII - XVI amžius. Slavai, žydai, karaimai, totoriai.
  Lietuvos istorija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-05-23
 • Euroobligacijos (2)

  Įvadas. Obligacijos. Obligacijų charakteristikos. Obligacijų rūšys. Vietinės ir užsienio obligacijos. Obligacijų rinkos. Euroobligacijos. Euroobligacijų privalumai ir galimybės. Euroobligacijų rinkos panaudojimas. Kaip gaunamas pelnas prekiaujant euroobligacijomis. Lietuvos Respublikos (LR) ir įmonių euroobligacijos. Išvados.
  Finansai, namų darbas(14 puslapių)
  2008-01-25
 • European Union and NATO

  Rašinys anglų kalba. Europos Sąjunga (ES) ir NATO.
  Anglų kalba, namų darbas(1 puslapis)
  2007-03-05
 • Europeizacijos nauda nacionalinėms vyriausybėms

  Įvadas. Darbe nagrinėjamas vadinamasis "iš viršaus į apačią" ("top-down") europeizacijos poveikis valstybei. Bendradarbiavimo nacionalinėms vyriausybėms stimulai. Valstybės stiprinimo europeizacijos mechanizmai. Išvados.
  Politologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-30
 • Europiniai projektiniai fondai

  Europiniai projektiniai fondai. Europos struktūriniai fondai sudaryti iš trijų pagrindinių fondų. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų parama Lietuvai. Prioritetas. Socialinės ir ekonominės infrastruktūros plėtra. Prioritetas. Žmogiškųjų išteklių plėtra. Gamybos sektoriaus plėtra. Kaimo plėtra ir žuvininkystė.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-09-30
 • Europinis geležinkelis "Rail Baltica"

  Logistikos namų darbo tikslas – pasirinkti aktualią temą, atspindinčią logistinę problematiką, paremtą istorija, patirties faktais bei praktine veikla ir aprašyti tai savo darbe. Pirmieji geležinkeliai. "Rail Baltica" – greičiausias kelias į Europą.
  Transportas ir logistika, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-09-30
 • Europos istorija vadovėliuose

  Geografinė Europos samprata. Lietuvių kilmės problema. Kryžiaus žygių pasekmės. Abiejų tautų respublikoje. Švietimo amžius. Kelias į nepriklausomybę.
  Istorija, namų darbas(10 puslapių)
  2010-09-27
 • Europos komiteto prieš kankinimus veiklos analizė

  Įvadas. Europos komitetas prieš kankinimus. Europos komiteto prieš kankinimus veikla. Išvados.
  Teisė, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-05-05
 • Europos Sąjunga (ES) (18)

  Trumpai apie Europos Sąjungą (ES). Šalys narės. Pagrindinės Europos Sąjungos (ES) institucijos. Esminiai Europos Sąjungos teisės sistemos bruožai. Europos Sąjungos teisės uždaviniai. Nuosavybės teisė. Bendro principo plėtotė. Išvados.
  Teisė, namų darbas(10 puslapių)
  2006-05-03
 • Europos Sąjunga (ES) (33)

  Europos Sąjunga (ES) iš arčiau. Europos Sąjunga (ES) - nuo idėjos iki realybės. Tolesnė Europos integracija: institucijų formavimas. BEA poveikis Europos institucijoms. Europos Sąjungos (Mastrichto) sutarties įtaka Europos Sąjungos (ES) institucijoms. Amsterdamo sutartis - posūkis link parlamentinio valdymo modelio? Plėtros į Rytus pasekmės Europos Sąjungos (ES) institucijoms. Išvados. Kas mūsų laukia.
  Politologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-03-15
 • Europos sąjungos (ES) bendros užsienio ir saugumo politikos susiformavimas (2)

  Įvadas. Europos sąjunga. Europos sąjungos susiformavimas. Europos sąjungos samprata. Bendra užsienio ir saugumo politika. Bendros užsienio ir saugumo politikos susiformavimas. Bendra užsienio ir saugumo politika. Saugumo ir gynybos pasiekimai. Išvados.
  Viešasis administravimas, namų darbas(9 puslapiai)
  2010-11-18
 • Europos Sąjungos (ES) duomenų analizė. Ekonomika ir finansai

  Socialinė protekcija (apsauga). Vartojimo kainų indeksai. Finansiniai rinkos rodikliai. Atlyginimų ir darbo kaštai. Tyrimai ir plėtra.
  Finansai, namų darbas(18 puslapių)
  2006-06-06
 • Europos sąjungos (ES) politinė sistema

  Atsakymai į klausimus. Kada ir kas buvo priimta Kopenhagos posėdyje? Kodėl į Europos Sąjungą (ES) nepriimta Turkija, nors derybos prasidėjo 2004 metais? Kas yra Pirmos instancijos teismas? Kuo skiriasi Europos Teisingumo Teismas ir Tarptautinis teisingumo teismas? Kuo svarbus Europos Žmogaus teisių teismas? Dėl kokių priežasčių ir kas kiek atnaujinamas ETT? Kokias pareigas atlieka registras? Kaip vyksta bylos nagrinėjimas, dalyvaujant lyginiam teisėjų skaičiui? Kada įsigalioja Europos Teisingumo Teismo sprendimas? Kas be Audito rūmų turi įgaliojimus tikrinti Europos Sąjungos (ES) biudžetą? Kaip priimamai Audito rūmų sprendimai? Kokias funkcijas atlieka Ekonomikos ir Socialinių Reikalų Komitetas?
  Politologija, namų darbas(2 puslapiai)
  2008-01-07
 • Europos Sąjungos (ES) vykdomoji valdžia

  Vykdomosios valdžios ir delegavimo teorijos. Kodėl valstybės savanoriškai deleguoja politikos inicijavimo, formavimo ir priežiūros galias Europos Sąjungos (ES) institucijoms? Kas paaiškina didėjantį valdžios delegavimą Europos Komisijai (EK) ir didėjantį Europos Komisijos politikos formavimo procese? Išvados.
  Politologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-12-30
 • Europos studijos

  Laisvas paslaugų judėjimas. Italija – Europos Sąjungos valstybė. Impresija "AŠ – LIETUVA- ES".
  Politologija, namų darbas(11 puslapių)
  2005-05-22
 • Europos studijos (3)

  Laisvas prekių judėjimas. Europos sąjungos valstybė – Suomija.
  Politologija, namų darbas(10 puslapių)
  2006-03-29
 • Europos studijos (6)

  Įvadas. Europos Sąjungos institucijos. Bendras susitarimas dėl muitų tarifų ir prekybos (GATT-as). Europos Sąjungos valstybė – Belgija. Europos Sąjungos valstybė – Latvija. Europos Sąjungos valstybė – Portugalija.
  Politologija, namų darbas(19 puslapių)
  2007-03-16
 • Europos Tarybos (ET) direktyvos

  Įvadas. Lietuva – Europos Tarybos (ET) narė. Tautinių mažumų klausimas Europos Taryboje (ET). Lietuva ir Europos taryba šiandien. Išvados.
  Teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-10-01
 • Eutanazija (7)

  Įvadas. Eutanazijos rūšys. Legalizavimo pavojai. Eutanazija Lietuvoje. Klausimai pamąstymams.
  Etika, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-12-22
Puslapyje rodyti po