Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija

  Bendrinė bibliografijos apžvalga. Teminė bibliografijos apžvalga.
  Ekonomika, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-02-21
 • Algologija

  Algologijos mokslo raida. Dumbliai, jų paplitimas ir klasifikavimo problemos. Dumblių vaidmuo gamtoje ir praktinė reikšmė. Dumblių ląstelės ir gniužulo sandara. Gniužulo struktūros tipai ir morfologinės organizacijos lygiai. Dauginimasis. Branduolio fazių pasikeitimas ir generacijų kaita. Bangiofitainiai (Bangiophyceae). Euglendumbliai(euglenophyta). Žaliadumbliai. Maurakulainiai(Volvocophyceae). Valkčiadumbliečiai. Maurakuliečiai. Žalėsainiai. Ulotrikainiai Sifonainiai. Sifonokladiečiai. Chetoforiečiai. Sifoniečiai. Jungadumblainiai. Zignemiečiai. Menturdumbliai. Menturdumbliečiai. Titnagdumbliai. Plunksnadumblainiai. Centradumblainiai. Dvyniečiai. Šarvadumbliai. Gelsvadumbliai. Auksadumbliai. Rudadumbliai. Guveiniečiai. Karpasiūliečiai. Kutlerijiečiai. Laminarijiečiai. Ciklosporainiai. Dumblių ekologija ir filogenija. Raudondumbliai. Florideofitainiai. Kerpės-Lichenes. idiolichenes).
  Botanika, namų darbas(15 puslapių)
  2005-06-10
 • Algoritmai (2)

  Algoritmų namų darbai. Uždaviniai. Skaičiavimai.
  Programavimas, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-07-15
 • Algoritmai (6)

  Įvadas. Algoritmo sąvoka. Algoritmų blokinės schemos. Algoritmų tipai. Tiesiniai algoritmai. Šakotieji algoritmai. Uždavinys: Duoti trys nelygūs skaičiai. Reikia surasti didžiausią iš jų ir parodyti kompiuterio ekrane. Cikliniai algoritmai. Dvi ciklo struktūros.
  Programavimas, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-10-15
 • Algoritmai ir duomenų struktūros

  Užduoties analizė. Užduotis. Pradinių duomenų analizė. Rezultatų analizė. Programos struktūra. Pagrindinis programos modulis. Programos paskirtis. Programos globalieji aprašai. Programos lokalieji aprašai. Programos struktūrograma. Procedūra jkjkjjj. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai. Procedūros vidiniai kintamieji. Procedūros struktūrograma. Funkcija jkjkjjj. Funkcijos paskirtis. Funkcijos rezultatas. Funkcijos vidiniai kintamieji. Funkcijos struktūrograma. Vartotojo vadovas. Programos kodas. Duomenys ir rezultatai. Duomenų failas. Rezultatų failas.
  Programos, namų darbas(10 puslapių)
  2007-01-12
 • Algoritmai ir duomenų struktūros (2)

  Užduoties analizė. Užduotis: Suformuoti sąrašą lankytojų, kuriems narystė nėra pasibaigusi. Pradinių duomenų analizė. Rezultatų analizė. Programos struktūra. Programos paskirtis. Programos globalieji aprašai. Programos lokalieji aprašai. Programos struktūrograma. Procedūra. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai. Procedūros vidiniai kintamieji. Procedūros struktūrograma. Funkcija. Funkcijos paskirtis. Funkcijos rezultatas. Funkcijos vidiniai kintamieji. Funkcijos struktūrograma. Vartotojo vadovas. Programos kodas. Duomenys ir rezultatai. Duomenų failas. Rezultatų failas.
  Programavimas, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-05-22
 • Algoritmai ir duomenų struktūros (3)

  Užduoties analizė. Užduotis. Turime žurnalų prenumeratorių sąrašą. Žurnalo pavadinimas, prenumeratoriaus pavardė ir vardas, prenumeratos mėnesiai: pradžia ir pabaiga. Duomenų analizė. Programos struktūra. Programos globalieji aprašai. Programos lokalieji aprašai. Programos kodas. Procedūra IVED. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra Burbulas. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra MinMax. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra ISVED. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra Filtravimas. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Funkcija vidurkis. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos kodas. Funkcija Min. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Funkcijos kodas. Funkcija Max. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Funkcijos kodas. Funkcija Dvejet. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Funkcijos kodas. Duomenys ir rezultatai. Duomenų failas. Rezultatų failas.
  Programavimas, namų darbas(11 puslapių)
  2010-04-23
 • Alytaus miesto socialinės paramos skyrius

  Socialinės paramos skyrius. Socialinio paramos skyriaus tikslai ir uždaviniai. Socialinės paramos skyrius teikia paslaugas šiems žmonėms. Socialinės paramos skyrius teikia šias socialines paslaugas. Nustato išmokas (šalpas). Kompensuoja. Kokie normatyvai taikomi kompensacijoms apskaičiuoti? Kokios išmokos mokamos nėščioms moterims? Priedas (2).
  Socialinis darbas, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-04-23
 • Alkoholio vartojimo pasekmės

  Įvadas. Alkoholis. Kaip veikia alkoholis. Alkoholizmas. Ligos priežastys. Simptomai. Alkoholizmo stadijos. Išvados. Priedas (anketa).
  Socialinis darbas, namų darbas(12 puslapių)
  2007-01-12
 • Alkoholio žala kraujotakai ir visam organizmui

  Kas yra alkoholizmas? Kokias žinai alkoholio rūšis? Kaip alkoholis veikia organizmą? Alkoholis ir vėžys. Kepenų ligos. Kodėl alkoholis kenkia ypač paauglio organizmui? Kaip alkoholis patenka į Lietuvą? Kokie alkoholiniai gėrimai gaminami Lietuvoje? Kodėl alkoholis plinta jaunimo tarpe? Alkoholikas ir šeima. Alkoholikas ir visuomenė. Alkoholikas ir valdžia. Gydymas. Alkoholizmas ŽIV ir AIDS. Ką reikėtų daryti, kad alkoholizmas neplistų Lietuvoje?
  Fiziologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-05-23
 • Alkoholis ir jo žala

  Alkoholio cheminės savybės, tipai, alkoholio žala žmogaus organizmui.
  Biologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2004-06-19
 • Alkoholizmas (9)

  Alkoholizmas. Aspektai. Problemos, susijusios su alkoholio vartojimu. Alkoholinių gėrimų gamyba. Alkoholinių gėrimų suvartojimas. Alkoholio vartojimas tarp moksleivių. Vyrų ir moterų mirtingumas nuo alkoholio vartojimo. Kelių eismo įvykiai ir jų padariniai. Alkoholizmo problemos aptarimas su žmonėmis, patyrusiais šią problemą. Įstaigos ir organizacijos Kaune. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-12-08
 • Alkoholizmas kaip bendruomeninė problema. Alkoholio prevencija

  Visuomenės sveikatos dalyko savarankiškas darbas Nr. 1. Įvadas. Bendruomenės sveikatos analizė. Bendruomenės sveikatos problema: Alkoholizmas ir priklausomybės ligos. Numatomi resursai problemai spręsti. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(9 puslapiai)
  2012-04-24
 • Alkūninis mechanizmas

  Alkūninis mechanizmas. Dujų skirstymo mechanizmas. Galimi gedimai ir gedimų nustatymas.
  Mechanika, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-02-15
 • Alternatyvieji energijos šaltiniai

  Atsinaujinantys šaltiniai, Saulės šiluminė energetika, Vėjo energija, Augalinės biomasės kuras, Žemės (geoterminė) energija, hidrogeoterminiai kambro ištekliai.
  Gamtinė geografija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-04-12
 • Alternatyviosios energijos naudojimas Lietuvoje

  Įvadas. Vėjo energija. Vandens energija. Saulės energija. Biomasė. Geoterminė energija. Biodujos. Išvados.
  Geografija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-04-22
 • Alwin Nicolais

  Alvino Nikolais (Alwin Nicolais) biografija. Alvinas Nikolajus-amerikiečių choreografas. Alvino Nikolais kūrybos bruožai. Išvados.
  Teatras, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-04-01
 • AMD. Procesoriai ir naujovės

  AMD Athlon. Pagrindinės savybės. Plačiau. Procesorių palyginimas. AMD Duron. Pagrindinės savybės. Intel ar AMD.
  Kompiuteriai, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-05-22
 • America: oregon

  Physical and human geography. The land. Relief. Climate. Plant and animal life. The people. The economy. Administration and social conditions. Government. Education. Health and welfare. Cultural life.
  Regioninė geografija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-10-14
 • Americans in agriculture portraits of diversity

  Summary: Agriculture: A Critical U.S. Industry. Who are America’s Farmers? The Workforce: Portrait of Diversity Hired Farm. Hundreds of Commodities Produced on U.S.Farms.
  Anglų kalba, namų darbas(2 puslapiai)
  2006-03-22
Puslapyje rodyti po