Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dispozicijos, hipotezės, sankcijos

  Paprastosios, sudėtinės ir alternatyvios hipotezės. Dispozicijų rūšys pagal apibrėžtumą ir pagal formalaus dispozicijos turinio raiškos būdus. Sankcijų rūšys pagal raiškos būdus.
  Teisė, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-06-09
 • Diversifikacijos strategijos taikymo ypatumai

  Diversifikacijos sąvoka. Kada vartojame diversifikacijos sąvoką? Diversifikacijos strategijos samprata. Diversifikacijos priežastys. Diversifikacijos globališkumo aspektas. Horizontalios ir vertikalios diversifikacijos taikymo ypatumai. Diversifikavimo vertinimo aspektai. Sinergijos dėsnis. Išvados.
  Viešasis administravimas, namų darbas(10 puslapių)
  2010-06-16
 • Diversity of organizations

  The aim of this report is to compare different explanations of diversity of organizations in different textbooks written by separate authors and after comparison of different statements formulate my own opinion. Uderstanding of organizations by Charles Handy. Mintzberg on Management. Organizational behaviour and management by John M.Ivancevich,Michael T.Matteson.
  Vadyba, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-06-30
 • Dizaino projektas: miegamojo kambarys

  Suprojektuotas miegamasis kambarys. Priedai 2 dwg. bylos (Sienų išklotinės. Namo planas. Trimatis vaizdas).
  Statyba, namų darbas
  2009-10-26
 • Dizaino terminai (apibrėžimai, kirčiavimas, kilmė)

  Įvadas. Terminai. Kirčiuoti vienaskaitos įnagininko ir daugiskaitos galininko linksniai, kirčiuotė. Terminų kūrimas.
  Gramatika, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-01-11
 • Dyzelinio variklio paleidimo lengvinimo būdai ir įtaisai

  Paleidimo lengvinimo įtaisai. Pašildymo įrenginiai su kaitinimo žvakėmis. Kaitinimo trukmės valdymo įtaisas. Slėgio daviklius turinčių žvakių veikimo principas.
  Inžinerija, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-03-09
 • Dokumentai (4)

  Blankai. Blankas skirtas korespondencijai su užsienio įmonėmis. Įsakymai.
  Raštvedyba, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-03-05
 • Dokumentai (5)

  Įvadas. Dokumento sąvoka. Personalo dokumentai. Darbo sutartis. Prašymas priimti į darbą. Personalo įsakymai. Socialinio draudimo pažymėjimas. Asmens kortelė. Asmens byla. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(10 puslapių)
  2010-01-06
 • Dokumentai kaip įrodymai baudžiamajame procese

  Dokumentai kaip įrodymai baudžiamajame procese. Rašytinių įrodymų įrodomoji galia. Elektroninės informacijos fiksavimo priemonės. Uždaviniai.
  Baudžiamoji teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-10-27
 • Dokumentų rengimas ir įforminimas (4)

  Blankas. Prašymas dėl priėmimo į darbą. 1 priedas, paso kopija. 2 priedas, rekomendacija. Prašymas dėl vienkartinės pašalpos skyrimo. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Inventoriaus nurašymo aktas. Akcininkų susirinkimo protokolas. 1 priedas, akcininkų susirinkimo dalyvių sąrašas. Akcininkų susirinkimo protokolo išrašas. Atsakomoji pažyma. Jai atsakomoji pažyma. Iniciatyvinis raštas.
  Raštvedyba, namų darbas(13 puslapių)
  2007-07-04
 • Dokumentų apžvalga: UAB "Langemė"

  Įmonės charakteristika. Registracijos žurnalai. Dokumentų apžvalgos priedų sąrašas. Blankai: įstaigos siunčiamųjų ir įstaigos rengiamų dokumentų blankas; įsakymų blankas. Personalo dokumentai: rekomendacija; motyvacinis laiškas; prašymas dėl priėmimo į darbą; prašymas dėl atleidimo iš darbo. Teisės aktais tvirtinami dokumentai: buhalterio pareigybės nuostatai. Teisės aktai: veiklos įsakymas; priėmimo į darbą įsakymas. Įstaigos siunčiami ir įstaigos rengiami dokumentai: atsakomasis raštas; iniciatyvinis raštas; pažyma apie gautas pajamas; susirinkimo protokolas; komisijos surašytas aktas; dviejų asmenų surašytas aktas.
  Raštvedyba, namų darbas(28 puslapiai)
  2007-02-23
 • Dokumentų organizavimas

  Įvadas. Dokumentai ir jų organizavimas. Dokumentų sąvoka ir jų reikšmė. Bylų sudarymas ir tvarkymas. Bylų apskaita ir dokumentų ekspertizė. Verslo korespondencijos reikšmė. Gyvenimo CV. Motyvacijos laiškas. Priedai (2).
  Raštvedyba, namų darbas(14 puslapių)
  2008-04-18
 • Dokumentų pavyzdžiai (14)

  Dėl akcijų pirkimo. Dėl pirkimo-pardavimo sutarties nevykdymo. Dėl susitikimo laiko. Uždarajai akcinei bendrovei "Asveja". Dėl kompiuterinės technikos remonto.
  Raštvedyba, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-11-12
 • Dokumentų rekvizitai

  Dokumentų rekvizitai. Dokumento sudarytojo pavadinimas. Specialioji žyma. Dokumento pavadinimas. Dokumento registracijos numeris. Adresatas. Dokumento tekstas. Dokumento suderinimo žyma. Susipažinimo žyma. Rengėjo nuoroda. Kopijos tikrumo žyma.
  Raštvedyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-13
 • Dokumentų rinkinys: UAB "Swedbank"

  Įvadas. Europass CV. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Finansininko pareiginiai nuostatai. Naikinti atrinktų bylų (dokumentų) aktas. Posėdžio protokolas. Posėdžio protokolo išrašas. Raštas dėl siūlomo projekto. Atsakomasis raštas dėl posėdžio. 2009 metų dokumentacijos planas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(18 puslapių)
  2009-06-08
 • Dokumentų spausdinimas Excel

  Įvadas. Nustatyti spausdinimo antraštes. Peržvelgti darbo lapą. Peržvelgti puslapių ribas. Pakeisti puslapių ribas. Pakeisti spausdinimo tvarką. Spausdinti du lapus iš kelių darbo lapų. Spausdinti darbo lapą tam tikrame puslapių skaičiuje. Nustatyti spausdinimo sritį ir patalpinti ją lapo centre. Darbo lape nustatyti kelias spausdinimo sritis. Išvalyti spausdinimo sritis darbo lape. Spausdinti diagramas. Atspausdinti darbo lapą, nespausdinant diagramos jame. Atspausdinti diagramą, nespausdinant darbo lapo. Pakeisti diagramos dydį ir ją atspausdinti. Darbo lapą papildyti viršutiniais ir apatiniais kolontitulais. Sukurti vartotojo pasirinktą viršutinį kolontitulą. Sukurti vartotojo pasirinktą apatinį kolontitulą.
  Informatika, namų darbas(12 puslapių)
  2008-01-04
 • Dokumentų valdymas

  Kas dabartiniu metu Lietuvoje formuoja vienodą dokumentų valdymo praktiką, nustato dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos bendruosius reikalavimus? Apibūdinkite įstaigos rengiamus dokumentus ir teisės aktus. Kas būdinga raštams? Išvardinkite raštų rūšis, rekvizitus, paaiškinkite raštų teksto ypatybes. Kaip nurodomi pridedami dokumentai dokumento tekste? Kaip įforminamas dokumentų išrašas? Kur registruojami įmonės dokumentai? Kas nustato registrų sąrašą? Išvardinkite dokumentų bylų antraščių reikalavimus. Kaip tvarkomi dokumentai, pasibaigus jų saugojimo terminui? Raštas dėl informacijos apie naujas žemės ūkio mašinas ir įrengimų linijas. Dėl gauto paklausimo iš akcinės bendrovės "xxx". Pažyma apie gautas pajamas. Nekokybiškos varškės ir sūrelių nurašymo aktas. Vadovaujančių darbuotojų pasitarimo protokolas. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų suteikimo. Prašymas išleisti akademinių atostogų. Prašymas priimti į darbą.
  Raštvedyba, namų darbas(11 puslapių)
  2006-12-11
 • Dokumentų valdymas (12)

  Dokumentų rengimo taisyklių bendrosios nuostatos. Dokumentų rekvizitai. Apibūdinkite dažniausiai vartojamus. Raštvedybos dokumentų spausdinimo reikalavimai. Dokumentų priedai. Dokumentų išrašai. Pateikite pavyzdžių. Apibūdinkite raštus, įsakymus, potvarkius, aktus. Parašykite šių dokumentų pavyzdžius.
  Raštvedyba, namų darbas(19 puslapių)
  2009-06-10
 • Dokumentų valdymas (13)

  Įvadas. Praktinė dalis. Europass gyvenimo aprašymas. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Buhalterio pareiginiai nuostatai. Materialinių vertybių nurašymo aktas. Bakalaurų grupės protokolas. Protokolo išrašas. Raštas. Dėl kvietimo dalyvauti parodoje. Raštas (atsakomasis). Dokumentacijos planas.Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(16 puslapių)
  2009-11-18
 • Dokumentų valdymas (17)

  Pažyma apie darbo užmokestį. Įsakymas. Dėl vardenio pavandenio priėmimo į darbą. Dėl asmenų, tiesiogiai ar netiesiogiai valdančių draudimo įmonės ar perdraudimo įmonės akcijas, turimų balsų skaičiavimo tvarkos aprašo patvirtinimo. Priėmimo ir perdavimo aktas. tarybos posėdžio. protokolas. Potvarkis. Dėl stažuotės Suomijoje ir Švedijoje. Prašymas. Dėl priėmimo į darbą. Prašymas. Dėl atostogų suteikimo. Dėl taisyklių patvirtinimo. Vadybos posėdžio. Protokolas. Motyvacinis laiškas. Gyvenimo aprašymas.
  Raštvedyba, namų darbas(12 puslapių)
  2010-04-06
Puslapyje rodyti po