Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Valdymo funkcijų realizavimas organizacijos veikloje (4)

  Įvadas. Valdymo funkcijų samprata. Planavimas. Planavimo esmė ir principai. Organizacijos planų hierarchija. Planavimo proceso valdymas. Planavimo barjerai. Organizavimas. Organizacijos struktūros samprata ir valdymo lygiai. Organizavimo tikslai ir objektas. Organizavimo dalys. Vadovavimas. Valdymo subjektas ir objektas. Valdymo metodai. Vadovavimo stiliaus samprata. Kontrolė. Efektyvios kontrolės prielaidos ir kriterijai. Kontrolės sistema įmonėje. Reguliavimas – baigiamasis kontrolės etapas. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(24 puslapiai)
  2008-01-18
 • Valdymo praktika: fotografavimo ir filmavimo paslaugos IĮ "Fotogidas"

  Fotografavimo ir filmavimo valdymo praktika organizacijoje IĮ "Fotogidas". Įvadas. Teorinė dalis. Praktinė dalis. Planavimas. Organizavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados.
  Įmonių aprašymai, namų darbas(11 puslapių)
  2007-02-12
 • Valdymo praktika: ikimokyklinis ir priešmokyklinis vaikų ugdymas Mažeikių rajono Sedos darželyje

  Įvadas. Valdymo struktūra. Proceso dalyviai. Planavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados.
  Rinkodara, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-01-20
 • Valdymo praktika: medinių skydinių-karkasinių namų gamyba UAB "Saldymedis"

  Įvadas. Įmonės valdymo struktūra. Teorinė dalis. Valdymo funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Skatinimas. Kontrolė. Praktinė dalis. Planavimas. Organizavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados.
  Įmonių aprašymai, namų darbas(11 puslapių)
  2010-03-22
 • Valdymo psichologija (4)

  Psichikos ypatumų įtaka valdymui. Charakterio pilnumas. Charakterio vientisumas. Charakterio jėga. Temperamentas. Sangvinikas. Cholerikas. Flegmatikas. Melancholikas. Kaip jūs manote, kokią įtaką psichiniai ypatumai sudaro valdymui? O kaip jūs galite apibūdinti savo psichinius ypatumus. Valdinių priklausomumas nuo vadovo. Valdžia, paremta prievarta. Valdžia, paremta atlyginimu. Teisinė valdžia. Ekspertinė valdžia. Etalono valdžia. Įtikinimas. Kaip jūs manote, kaip valdinys priklauso nuo vadovo, ir kaip vadovas turi elgtis išnaudojant šitą priklausomumą. Kas daugiau priklauso: valdinys nuo vadovo ar vadovas nuo valdinio.
  Organizacinė psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-01-07
 • Valdymo psichologija (5)

  Valdymas kaip savivaldos forma. Savivaldos ciklo etapai. Išvados. Konflikto psichologija. Galimi funkciniai konflikto padariniai. Konfliktui būdingi tam tikri simptomai. Išvados. Sąveikos psichologiniai mechanizmai. Išvados.
  Organizacinė psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-10-30
 • Valdymo sistemos: prezidentinio ir pusiau prezidentinio valdymo lyginamoji analizė

  Įvadas. Prezidentizmas ir pusiau prezidentizmas. Prezidentinė respublika . JAV ir Lietuvos valdymo sistemų palyginimai. Išvados.
  Politologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2005-11-03
 • Valdymo situacija įmonėje: jaunimo vasaros stovykla IĮ "Atsipalaiduok"

  Įvadas. Įmonės charakteristika. IĮ jaunimo poilsio stovykla "Atsipalaiduok". Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas. Vidinė aplinka. Išorinė aplinka. Geografinė vieta. Konkurentai. Ekonominė aplinka. Organizacijos socialinė atsakomybė. Planų sistema. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Vadovavimas. Organizacijos kultūra. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(20 puslapių)
  2009-06-30
 • Valdymo situacija: foto paslaugos UAB "Akimirka"

  Įvadas. Tikslas: išanalizuoti, įmonės veiklos kontroliavimą,organizavimą, vadovavimas bei pateikti bendrą įmonės viziją. Įmonės charakteristika. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas. Organizacinė aplinka. Vidinė aplinka. Išorinė aplinka. Organizacijos socialinė atsakomybė. Planų sistema. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Vadovavimas. Organizacijos kultūra. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(12 puslapių)
  2010-03-22
 • Valdymo sprendimai kuriant komunikavimo įtaisų pardavimo ir priežiūros įmonę

  Valdymo objekto charakteristika. Filosofija. Įmonės tikslai. Įmonės tipo ir valdymo sistemos parinkimas. Prekės pateikimo vartotojui sprendimai. Paslaugos kainos ir pardavimo masto nustatymas. Prekės rėmimo rinkoje sprendimai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-10-27
 • Valdymo sprendimai versle

  Valdymo objekto aprašymas. Technologinės aplinkos įvertinimas ir strategijos pasirinkimas. Technologinės operacijos ir resursų poreikio numatymas. Technologinių operacijų organizavimo sprendimai. Technologinių operacijų vertės grandinė ir sąnaudų skaičiavimai. Įmonės tipo pasirinkimas ir valdymo sistema. Investicinio kapitalo poreikio ir kainos skaičiavimai. Pelno prognozė ir grynojo pinigų srauto alternatyvos. Investavimo pagrindimo sprendimai. Įmonės balansas ir veiklos įvertinimo sprendimai.
  Vadyba, namų darbas(16 puslapių)
  2006-12-14
 • Valdymo sprendimai: "M.J. Kompiuteriai"

  Valdymo objekto charakteristika. Valdymo filosofijos, vizijos, misijos nustatymas. Pagrindinio valdymo tikslo išskyrimas tikslų hierarchijoje. Įmonės tipo ir valdymo sistemos parinkimas. Makroaplinkos analizė ir aplinkos stabilumo nustatymas. Mikroaplinkos analizė ir konkurencinio pranašumo nustatymas. Įmonės potencialo įvertinimas. Įmonės finansinio pajėgumo įvertinimas. Rinkodaros strategijų alternatyvos ir jų atranka. Prekės pateikimo vartotojui sprendimai. Prekės kainos ir pardavimų masto nustatymas. Prekės rėminimo rinkoje sprendimai. Išvados.
  Įmonių aprašymai, namų darbas(13 puslapių)
  2006-05-27
 • Valdymo sprendimai: "Winner’s Beer"

  Valdymo objekto aprašymas. Valdymo grupės formavimas. Valdymo filosofija. Aplinkos analizė-makro aplinkos analizė ir aplinkos stabilumo nustatymas. Mikro aplinkos analizė ir konkurencinio pranašumo nustatymas. Įmonės potencialo ir finansinio pajėgumo įvertinimas. Marketingo strategijų alternatyvos ir jų atranka. Produkto pateikimo vartotojui sprendimai. Produktų kainos ir pardavimų masto numatymas. Produkto rėmimo sprendimai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(12 puslapių)
  2006-04-24
 • Valdymo sprendimai: IT paslaugų įmonė "Tavo servisas"

  Valdymo objekto charakteristika valdymo filosofijos, vizijos, misijos numatymas. Pagrindinio valdymo tikslo išskyrimas tikslų hierarchijoje. Įmonės tipo ir valdymo sistemos parinkimas. Valdymo objekto charakteristika. Technologinės aplinkos įvertinimas ir strategijos parinkimas. Technologinės operacijos ir išteklių poreikio numatymas. Technologinių operacijos organizavimo sprendimas. Technologinių operacijų vertės grandinė ir sąnaudų skaičiavimai. Investicinio kapitalo poreikiai ir kainos skaičiavimai. Pelno (nuostolio) prognozė ir grynojo pinigų srauto alternatyvos. Investavimo pagrindimo sprendimai. Įmonės balansas ir veiklos įvertinimo sprendimai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(11 puslapių)
  2009-06-30
 • Valdymo sprendimų klasifikavimas

  Straipsnio analizė ("Su nauju vardu - pas kaimynus", Marius Danazas, "Verslo žinios"). 1 sprendimas - "įmonės pavadinimą nusprendė keisti galvodamas apie verslo plėtrą Baltijos šalyse". Sprendimo analizė. 2 sprendimas - "ketinama atidaryti antrines įmones Latvijoje ir Estijoje". Sprendimo analizė. 3 sprendimas - "Arba pirksime vietines bendroves, arba atidarysime savo įmones". Sprendimo analizė. 4 sprendimas - "Planuojame plėsti gamybą, didinti metalo apdirbimo operacijų skaičių". Sprendimo analizė. 5 sprendimas - "BMC šiemet investuos apie 3 mln. Lt - pastatė 2.400 kv. m ploto sandėlį, įrenginėja administracinį pastatą. Ateinančių metų planuose - dar vieno sandėlio ir gamybinio pastato statyba". Sprendimo analizė. Klasifikavimo požymiai.
  Vadyba, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-11-06
 • Valdžios krizė Lenkijos-Lietuvos valstybėje

  XVIIa.pab. ir XVIIIa.pirmos pusės valdžios krizė Lenkijos - Lietuvos valstybėje: karaliaus valdžios silpnumas, pacta conventa, liberum veto teisė.
  Teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-11-30
 • Valgymo sutrikimai (5)

  Valgymo sutrikimai skirstomi į jų pasireiškimo ypatumus ir vaiko amžių. Skiriami. Mitybos sutrikimai kūdikystėje ir vaikystėje. Pika kūdikystėje ir vaikystėje. Nervinė anoreksija. Nervinė bulimija. Persivalgymas, susijęs su kitais psichologiniais sutrikimais. Vėmimas, susijęs su kitais psichologiniais sutrikimais. Diferencinė diagnostika. Gydymas. Prognozė. Profilaktika ir patarimai tėvams.
  Ligos ir traumos, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-10-22
 • Valgių ir gėrimų patiekimas

  Valgių patiekimas. Užkandžių patiekimų seka. Karštųjų patiekalų patiekimas. Sriubų patiekimas. Karštųjų patiekalų patiekimo seka. Karštųjų antrųjų patiekalų patiekimas. Gėrimų patiekimas. Kavos ir arbatos patiekimas.
  Maisto technologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-11-12
 • Valia

  Įžanga. Žmogus yra valia. Valios savybės. Valios išskleidimo ir treniravimo būdai. Valios pratimai kasdien. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-10-27
 • Valiutinės operacijos ir valiutų kursų rizikos valdymas

  Įvadas. Valiutinių operacijų ir valiutų kursų rizikos teoriniai aspektai. Valiutų kursų svyravimai ir įtaka verslui. Užsienio valiutos naudojimo tvarka. Valiutinių operacijų analizė. Valiutos keitimas bankuose. Valiutinės rizikos valdymas Lietuvos bankuose. Valiutinių operacijų ir valiutų kursų rizikos valdymo nauda bankui ir klientui. Geriausios sąlygos vykdant valiutines operacijas. Išvados.
  Finansai, namų darbas(19 puslapių)
  2009-07-15
Puslapyje rodyti po