Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Suvirinimas

  Rankinio elektrolankinio suvirinimo individualus darbas. Sprendimas. Automatinis elektrolankinis suvirinimas po fliusu. Sprendimas. Sandūrinio vienpusio suvirinimo C02 dujose režimų skaičiavimas ir optimizavimas. Pradiniai duomenys.
  Elektronika, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-03-24
 • Suvirinimas (2)

  Rankinio elektrolankinio suvirinimo individualus darbas. Sprendimas. Automatinis elektrolankinis suvirinimas po fliusu. Duota. Sprendimas.
  Elektronika, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-03-24
 • Svarbiausi 2004 metų ekonominiai ir socialiniai įvykiai

  Svarbiausi 2004 metų ekonominiai ir socialiniai įvykiai. 2004 metų trumpa apžvalga. Pirmųjų narystės metų pasekmės. Kas vis dėlto privatizuota. Mokesčiai ir atlyginimai. Pensijų reforma. Sveikatos apsaugos ir švietimo sferose. Seimo rinkimai. LLRI pristato septintąjį makroekonominių rodiklių tyrimą. Pagrindiniai tyrimo rezultatai. BVP augimas. Įmonių pelningumas.
  Makroekonomika, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-10-27
 • Svečių sutikimas ir oficialūs pokalbiai

  Įvadas. Svečių sutikimas. Oficialūs pokalbiai. Pokalbis. Susipažinimas. Prisistatymas. Žodinis prisistatymas. Pasisveikinimas veiksmais. Rankos paspaudimas. Rankos bučiavimas. Galvos linktelėjimas.
  Etiketas, namų darbas(14 puslapių)
  2006-04-21
 • Sveika gyvensena ir mityba

  Sveikos gyvensenos ir mitybos kontrolinis darbas. Medžiagų ir energijos apykaita. Maisto energinė vertė ir jos skaičiavimas. Narkomanija. Kanabinoidai. Stimuliatoriai. Haliucinogenai.
  Sveika gyvensena ir higiena, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-04-12
 • Sveika gyvensena ir mityba (2)

  Pagrindinės maisto medžiagos - angliavandeniai ir skaidulinės medžiagos. Jų paskirtis ir vaidmuo žmonių mityboje. Angliavandeniai. Jų reikšmė ir paskirtis. Angliavandenių apykaita. Skaidulinės maisto medžiagos. Maisto produktų teršalai. Cheminė ir radiologinė tarša. Žemės ūkio chemizavimo medžiagos. Sunkieji metalai ir toksiškieji elementai. Organiniai pramonės teršalai. Energetinės vertės apskaičiavimas.
  Sveika gyvensena ir higiena, namų darbas(18 puslapių)
  2007-02-15
 • Sveika mityba (19)

  Maisto virškinimas ir įsisavinimas. Rūkymo žala organizmui. Uždavinys.
  Fiziologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-03-14
 • Sveikatos samprata (2)

  Įvadas. Tikslas: charakterizuoti sveikatos sampratą. Sveikatos samprata. Sveikatos sąvokų apibrėžimo modeliai. Sveikatos ir kūno kultūros sąvokos. Sveikatos nuostatų formavimo uždaviniai. Formalioji sveikatos ugdymo programa. Sveikatos mokymo metodai. Didžiausi žmogaus sveikatos priešai.
  Pedagogika, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-09-30
 • Sveikatos stiprinimo programų sudarymo metodinės kryptys

  Sveikatos stiprinimo programų sudarymo metodinės kryptys. Sveikatos stiprinimo programos rengimas jungia sekančius etapus. Kanados standartizuotas Fizinio pajėgumo testas. Kai kurie svarbūs akcentai realizuojant 7 pakopą "Programos sudarymas". Poveikio modelis Kauno sportininkų testavimo ir reabilitacijos centre. Treniravimo principai. Treniruotės metodai. Izometrinė treniruotė. Izotoninė treniruotė. Izokinetinė treniruotė. Pagrindinės rekomendacijos. Didesnio intensyvumo treniruotė. Pagrindinės rekomendacijos.
  Sportas, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-04-23
 • Sveikos gyvensenos ugdymas (2)

  Įvadas. Sveikos gyvensenos ugdymas. Sveikatos ugdymo ir stiprinimo tikslai. Sveikatos ugdymo ir stiprinimo veikla. Sveikatos ugdymo ir stiprinimo. Veiklos laukiami rezultatai. Tiriamoji veikla. Išvados.
  Pedagogika, namų darbas(14 puslapių)
  2008-09-24
 • Sveikos gyvensenos ugdymas pradinėje mokykloje

  Įvadas. Programos tikslas – pradinių klasių mokinių sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas. Programos uždaviniai. Didaktinės nuostatos ir ugdymo metodai. Ugdymo turinys: Lentelė: Tema. Veiklos tikslai. Veiklos uždaviniai. Veiklos turinys. Integracinis ryšys su kitais dalykais. Vertinimas.
  Pedagogika, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-05-07
 • Sveikos gyvensenos ugdymo mokyklose analizė

  A. Vienuolio mokyklos sveikos gyvensenos analizė. 12 klausimų su atsakymais. Kokiu būdu realizuojama Universalioji (integruojanti) sveikatos ugdymo programa mokyklose? Ar mokytojai yra susipažinę su A. Davidavičienės parengta Universaliąja (integruojančia) sveikatos ugdymo programa ir ar ja naudojasi planuodami dėstomojo dalyko pamokas? Koks Lietuvos mokyklos vadovų požiūris į sveikatos ugdymą? Kaip sveiką gyvenseną supranta mokinys ir mokytojas? Kokia mokytojų nuomonė apie mokinių skiriamą dėmesį savo sveikatos saugojimui ir sveikai gyvensenai? Kaip dažnai ir kokios sveikos gyvensenos temos aptariamos su mokiniais savo dalyko pamokose? Teminių planų analizė sveikos gyvensenos ugdymo aspektu. Kokias sveikos gyvensenos temas mokytojai integruoja į dėstomus dalykus, kokiems dalykams skiriamas nepakankamas dėmesys, ar yra temų, kurių mokytojai neaptaria su mokiniais? Ar mokytojams pakanka žinių dėstant tam tikras sveikos gyvensenos temas? Kokiais sveikos gyvensenos klausimais mokytojams trūksta metodinių priemonių? Ką mokinys mano apie savo sveikatos saugojimą? Kokia mokinių nuomonė apie sveikos gyvensenos ugdymą mokyklose? Kaip sveika gyvensena ugdoma popamokinėje veikloje? Kokie ugdymo skirtumai tarp amžiaus tarpsnių ir miesto bei kaimo? Kokios galimybės bendrojo lavinimo mokyklose tobulinti sveikos gyvensenos ugdymą?
  Sociologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-12-06
 • Svetainės interjero projektas: kambariniai augalai

  Įvadas. Darbo tikslas: parinkti kambarinius augalus svetainei pritaikant juos prie interjero stiliaus, pagal jų bioekologinius poreikius. Bendras svetainės aprašymas. Parinktos kambarinės gėlės ir jų bioekologiniai poreikiai. Gėlių asortimentas ir jų bioekologiniai poreikiai. Augalų aprašymas. Svarbiausi gėlių priežiūros darbai. Išvados.
  Žemės ūkis, namų darbas(8 puslapiai)
  2011-01-21
 • Svetainės kūrimas naudojant "Microsoft Office frontpage"

  Darbo aprašymas. Darbo eiga. Svetainės kūrimo žingsniai.
  Programos, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-03-23
 • Svetimybės lietuvių kalboje

  Įvadas. Vakarų kalbų naujųjų skolinių vartojimo priežastys ir polinkiai. Išvados. Priedas (1).
  Kalbos kultūra, namų darbas(10 puslapių)
  2006-10-12
 • Svetimybių vartojimas bendrojoje ir specialybės kalboje

  Įvadas. Pagrindinė dalis. Dažniausiai žiniasklaidoje naudojamos klaidos su pataisymais. Išvados.
  Kalbos kultūra, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-09-20
 • Svingas

  Įvadas. Svingo sąvoka ir atsiradimas. Svingo egzistavimo era. Svingo atlikimas. Svingo atlikėjai. Išvados.
  Muzika, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-11-21
 • Šakių savivaldybės biudžeto sudarymas ir vykdymas 2007-2009 metais

  Įvadas. Teorinė dalis. Horizontalioji analizė. Šakių miesto savivaldybės pajamų dinamika 2007-2009 metais. Šakių miesto savivaldybės asignavimų dinamika 2007-2009 metais. Vertikalioji analizė. Šakių miesto savivaldybės 2007-2009 metų pajamų dinamika. Šakių miesto savivaldybės 2007-2009 metų asignavimų dinamika. Išvados.
  Finansai, namų darbas(18 puslapių)
  2012-04-11
 • Šakniavaisiai (2)

  Santrauka. Darbo tikslas: Susipažinti su šakniavaisinėmis daržovėmis. Šakniavaisiai. Morkos. Petražolės. Pastarnokai. Salierai. Gelteklės. Burokėliai. Ridikėliai. Ridikai. Ropės. Griežčiai. Šakniavaisių ligos ir kenkėjai. Šakniavaisių kokybė. Išvados. Priedas (1). PowerPoint pristatymas (11 skaidrių).
  Žemės ūkis, namų darbas(10 puslapių)
  2010-03-24
 • Šaldymo teorijos pagrindai

  Namų darbo užduotis. Sprendimas. Žymėjimai. Šaldymo ciklo parametrų radimas. Šaldymo ciklo skaičiavimas. Skaičiavimo rezultatai. Išvados.
  Mechanika, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-02-27
Puslapyje rodyti po