Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Preliminarioji sutartis

  Preliminarioji sutartis. Kas tai? Preliminariosios sutarties požymiai. Preliminarioji sutartis. Preliminariosios sutarties esmė. Preliminarioji sutartis: nevykdymo pasekmės. Šalių laisvė tartis dėl atsakomybės. Preliminariosios sutarties pažeidimo atvejai. Preliminariosios sutarties pažeidimo pasekmės. Nuostolių atlyginimas. Pavyzdys.
  Komercinė teisė, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-04-05
 • Preliminarus teismo sprendimas, jo įsiteisėjimo tvarka bei apskundimas

  Įvadas. Preliminarus teismo sprendimas, jo įsiteisėjimo tvarka bei apskundimas. Teismo sprendimas už akių, jo įsiteisėjimo tvarka, peržiūrėjimas bei apskundimas. Išvados. 9 temos 6 uždavinys.
  Teisė, namų darbas(18 puslapių)
  2006-05-22
 • Prenatalinė karieso profilaktika

  Įvadas. V pagrindiniai burnos ertmės priežiūros etapai (pagal Axelsson P., 2000). Programos tikslai. Programos uždaviniai. Programos įgyvendinimo būdai. Programos etapai. Programos vykdytojai. Profilaktikos metodų parinkimas. Individualūs metodai, atliekami higienisto. Kolektyviniai metodai. Profilaktikos vykdymo etapas. Numatomi finansavimo šaltiniai. Programos įgyvendinimo kliūtys.
  Ligos ir traumos, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-06-12
 • Preparation for 100-day party

  Dialogas anglų kalba. Pasiruošimas šimtadienio šventei.
  Anglų kalba, namų darbas(1 puslapis)
  2007-04-14
 • Presentation of company: Drogas

  Parduotuvių tinklo "Drogas" pristatymas anglų kalba. Global partnership. History. Conslusion.
  Įmonių aprašymai, namų darbas(3 puslapiai)
  2007-04-18
 • Presonalo vadyba: restoranas "Seni vartai"

  Įvadas. Darbo pagrindinis tikslas yra atsižvelgus į įmonės veiklos pobūdį atlikti pasirinktų darbo vietų analizę, sukurti darbo užmokesčio sistemą ir sudaryti personalo parinkimo procedūrą. Įmonės veikla. Trumpa įmonės charakteristika. Įmonės "Seni vartai" įsikūrusi Kaune. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo analizė ir reikalavimų profiliai. Darbo vietų darbo analizė. Reikalavimai darbo vietą užimančiam darbuotojui. Darbo užmokesčio sistema. Darbo užmokesčio struktūra. Bazinio darbo užmokesčio nustatymas. Kintamas darbo užmokestis. Premijavimo rodikliai. Personalo parinkimas. Darbo vietos reklama. Paieškos šaltiniai. Reikalaujami dokumentai. Personalo atranka. Išvados.
  Personalo vadyba, namų darbas(36 puslapiai)
  2010-03-09
 • Prevencijos programa

  Problemos pavadinimas: "Vagysčių iš daugiabučių namų nusikalstamumo užkardymas". Veiksnių sukeliančių šią problemą ar įtakojančių ja, nustatymas ir nuoseklus bei išsamus studijavimas. Tikslo formulavimas, kurio aš siekiu. Institucijų, visuomeninių organizacijų ar pavienių asmenų sprendimų įgyvendinimo nustatymas. Institucijų, visuomeninių organizacijų ar pavienių asmenų dalyvaujančių programos įgyvendinime veiklos koordinavimas. Reikalingų piniginių lėšų(biudžeto) programai įgyvendinti apskaičiavimas. Piniginių lėšų šaltiniai. Atsiskaitymas už programos įgyvendinimą. Galimybės rengti naujas programas pratęsiant pradėtus veiksmus.
  Administracinė teisė, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-04-04
 • Priėmimai (2)

  Įvadas. Ar būtina į renginį kviesti raštu? Priėmimų organizavimas. Stalo serviravimas. Svečių pasitikimas. Aperityvas. Svečių susodinimas. Kuo patogus švediškas stalas.
  Etiketas, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-06-06
 • Priėmimo į darbą dokumentacija ir jos įvertinimas

  Organizacijos valdymo struktūra. Darbo vietų aprašymas. Pareigos: vadybininkas. Darbo pobūdis. Pavaldumas. Darbo sąlygos. Pareigos: vyr.buhalteris. Darbo pobūdis. Pavaldumas. Darbo sąlygos. Pareigos: sekretorė-referentė. Darbo pobūdis. Pavaldumas. Darbo sąlygos. Reikalavimo profilis reklamos vadybininkui. Reikalavimo profilis vyr. buhalteriui. Reikalavimo profilis sekretorei-referentei. Skelbimų pavyzdžiai. Reklaminis skelbimas. Dokumentų įvertinimo anketa. Asmeninio pokalbio su būsimu darbuotoju planas.
  Personalo vadyba, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-10-22
 • Priėmimo į darbą pokalbio scenarijus

  Įvadas. Asmeninis pokalbis. Kokius klausimus turėtų darbdavys duoti per interviu (asmeninį pokalbį). Ką reikia ir ko nereikia klausti. Asmeninio pokalbio situacija nr. 1: sekretorė – referentė. Asmeninio pokalbio situacija nr. 2: reklamos vadybininkas. Išvados.
  Personalo vadyba, namų darbas(13 puslapių)
  2006-11-15
 • Priėmimų organizavimas

  Svečių aptarnavimo įstaigoje organizavimas. Pagrindiniai serviravimo principai. Pietų serviruotė. Vakarienės serviruotės. Pobūvių ir priėmimų organizavimo pagrindai. Pobūvis kokteilis. Organizuoti pobūvį – kokteilį galima keliais būdais. Pasaulio šalių maitinimosi ypatumai ir bendravimo tradicijos. Vieno dienos meniu. Darbas iliustruotas paveikslėliais (6).
  Etiketas, namų darbas(11 puslapių)
  2008-03-06
 • Prienų rajono savivaldybės finansų kontrolės taisyklės

  Finansų kontrolė. Finansų kontrolės principai. Prienų rajono savivaldybės finansų kontrolės taisyklės.
  Finansai, namų darbas(11 puslapių)
  2007-01-03
 • Prieskoniai (3)

  Įvadas. Prieskoniai ir jų grupės. Anyžiai. Sezamas. Muskato riešutas ir muskato žiedai. Kardamonas. Lauro lapai. Cinamonas. Prieskonių kokybė ir jų vertinimas. Pakavimas ir laikymas. Išvados.
  Kulinarija, namų darbas(10 puslapių)
  2006-05-11
 • Priešdėlinių ir sangrąžinių veiksmažodžių kirčiavimas

  Įvadinės pastabos. Tikslas panagrinėti pasirinkto straipsnio "Niekuo neišsiskiriu iš kitų" priešdėlinių ir sangrąžinių veiksmažodžių kirčiavimą morfologiniu aspektu, pateikti tam tikras kirčiavimo taisykles, kurios palengvintų priešdėlinių ir sangrąžinių veiksmažodžių kirčiavimo suvokimą. Priešdėlinių ir sangrąžinių veiksmažodžių kirčiavimas. Priešdėlinių veiksmažodžių, padarytų iš pirminių esamojo ir būtojo kartinio laiko formų, kirčiavimas. Esamasis laikas. Būtasis kartinis laikas. Priešdėlinių, padarytų iš mišriojo tipo veiksmažodžių, kirčiavimas. Esamasis laikas. Būtasis kartinis laikas. Priešdėlinių, padarytų iš priesaginių veiksmažodžių, kirčiavimas.
  Lietuvių kalba, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-02-03
 • Priešgaisrinė ir darbo sauga viešbučiuose

  Priešgaisriniai saugos reikalavimai viešbučiuose. Apgyvendinimo paslaugų saugos sveikatai reikalavimai. Patalpos ir jų įrengimas. Patalpų ir įrenginių priežiūra.
  Sauga, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-02-26
 • Priešgaisrinė ir darbo sauga viešbučiuose (2)

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti priešgaisrinę ir darbo saugą viešbučiuose. Viešbučių darbų sauga. Personalo darbų sauga. Priešgaisrinė sauga. Išvados.
  Sauga, namų darbas(10 puslapių)
  2009-04-23
 • Priešgaisrinė sauga

  Gaisras. Gaisrų tipai. Gesintuvų naudojimas. Profilaktinės priemonės. Kaip elgtis gaisro metu. Pagalba nukentėjusiems. Priešgaisrinės sistemos.
  Sauga, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-01-17
 • Priešmokyklinio ugdymo technologija. Vaiko ugdymosi skatinimas sukuriant tinkamą aplinką

  Motyvuokite temos pasirinkimą (teoriniu ir praktiniu aspektu). Nurodykite (išvardinami) kokius pasirinktus technologijos būdus atskleisite šiame darbe (stengtis apimti visus galimus būdus, orientuojantis į teorinius, programinius, metodinius šaltinius). Aprašykite savo konkrečius veiksmus taikant kiekvieną pasirinktos technologijos būdą ir juos motyvuokite, išryškinkite savo kaip ugdytojo vaidmenys. Aprašykite vaikų vaidmenis ir ugdymosi situacijas (pateikite vaiko kalbėjimo, emocijų raiškos, veiklos ir kitų autentiškų pavyzdžių). Įvertinkite (apmąstykite, reflektuokite) tai kas vyko grupėje su vaikais ir Jumis. Pateikite keletą apmąstymų šiuo klausimu.
  Pedagogika, namų darbas(12 puslapių)
  2008-03-26
 • Prievolė ir civilinė atsakomybė

  Prievolės sąvoka. Atsakomybė už prievolės pažeidimus. Civilinė atsakomybė. Koncernai, konsorciumai ir įmonių asociacijos. K.G atvyko į darbą neblaivus. Tą diena jis buvo nušalintas nuo darbo ir jam buvo tą dieną sustabdytas darbo užmokesčio mokėjimas. Ar teisi įmonės administracija, ar buvo galima K.G. atleisti iš darbo?
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-06
 • Priežastingumo samprata pagal Hume. Hume kritika

  Priežastingumo samprata pagal Hume ir jo kritika. Įvadas. Priežastingumo samprata pagal Hume. Hume kritika. Išvados.
  Naujųjų amžių filosofija, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-09-30
Puslapyje rodyti po