Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bankas Švedijoje: AB "Nordea"

  Įvadas. Nordea bankas Švedijoje. Istorija. Faktai. "Nordea" vieta ir reikšmė sektoriuje. Konkurentinės aplinkos analizė. "Nordea" rodiklių analizė.Pasaulinės finansų krizės įtaka. Pagrindinės problemos ir ateities scenarijai. Išvados.
  Bankininkystė, namų darbas(10 puslapių)
  2009-11-17
 • Bankinės sferos darbuotojų darbo užmokesčio analizė

  Pirminės hipotezės apie bankinės sferos darbuotojų darbo atlyginimo galimus dėsningumus. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Statistiniai duomenys.
  Makroekonomika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-21
 • Banknotų apsaugos požymiai

  Visų lietuviškų banknotų (litų) būdingi apsaugos požymiai.
  Finansai, namų darbas(8 puslapiai)
  2005-06-10
 • Banko veiklos analizė Lietuvos bankų sektoriaus situacijoje: AB "Snoras" (2)

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti ir aprašyti Lietuvos bankų sektorių bei jame veikiantį banką SNORAS. Makro aplinkos analizė. Politinė – teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Palūkanų norma. Nedarbas. BVP. Tendencijos: ekonomika smuks, nedarbas augs. Socialinė – kultūrinė aplinka. Vartotojų teisių ginimas. Technologinė aplinka. Moksliniai tyrimai. Intelektinė nuosavybė. Aplinkosauginiai (ekologiniai) veiksniai arba gamtinė aplinka. Išvados.
  Bankininkystė, namų darbas(37 puslapiai)
  2009-07-20
 • Banks

  Dialogas apie bankus, bankų paslaugas (anglų kalba).
  Anglų kalba, namų darbas(1 puslapis)
  2008-03-20
 • Bankų veikimo sistema

  Įvadas. Bankų atsiradimas. Bankininkystės raida. Bankų raida Lietuvoje. Bankų funkcijos. Kitos bankų funkcijos. Pagal nuosavybės formas bankai skirstomi. Pagal veiklos pobūdį bankai skirstomi. Pelningumas ir veiklos efektyvumas. Veikiančių bankų Lietuvoje pelnas. Kaip pasirinkti banką? Išvados. Priedai (1).
  Finansai, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-09-23
 • Bano taktinis veiklos planavimas vieneriems metams

  AB "X bankas" taktinis veiklos planavimas vieneriems metams. Įvadas. Banko strategija. Banko tikslai. Klientų segementai. Banko klientai. Verslo klientai. Privatūs klientai. Privačios bankininkystės klientai. Veiksmai su pagrindiniais produktais. Būsto kreditavimas. Vartojimo kreditavimas. Kortelės. Investavimas. Išvados.
  Ekonomika, namų darbas(10 puslapių)
  2009-10-02
 • Barbarizmai geležinkelininkų kalboje

  Įvadas. Barbarizmai, jų lietuviški atitikmenys ir pavyzdžiai. Išvados.
  Kalbos kultūra, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-05-16
 • Barbarizmai ir semantizmai

  Svetimybės lietuvių kalboje. Pavyzdžiai ir atitikmenys. Netaisyklingi posakiai iš TV laidų. Parduotuvėje išgirsti posakiai. Posakiai iš knygų, muzikantų lūpų, gatvės komentarų ir kitur. Su kompiuteriu susiję posakiai.
  Kalbos kultūra, namų darbas(12 puslapių)
  2006-05-17
 • Barokas ir rokokas

  Barokas architektūroje. Barokas mene. Rokokas architektūroje ir mene. Rokoko stiliaus pavyzdžiai. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Architektūra ir dizainas, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-11-25
 • Barokinės architektūros ypatumai Lietuvoje

  Įvadas. Baroko plitimas ir jo pobūdis. Architektūra. Miestai. Kulto architektūra. Mokyklos, rotušės, užeigos namai. Rūmai ir gyvenamieji namai. Smulkioji architektūra. Išvados.
  Architektūra ir dizainas, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-01-05
 • Barokinis teatras Lietuvoje

  Barokinis teatras Lietuvoje. atsirado nauja tematika. Linkstama į žanrų sintezę. Baroko teatras sinkretinis. Veikalas "Poetica practica". Minimi ir penki chorų tipai. Barokinę scenografiją. Spektaklių programos.
  Teatras, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-02-12
 • Baroko ir rokoko baldų formų ir dekoro analizė

  Įvadas. Baroko ir Rokoko periodas. Baldai ir jų samprata. Baldų formos Baroko ir Rokoko periodu. Čipendeilio stilius. Čurigeno stilius. Boull'io stilius. Banketė. Biuras. Komodos. Konfidantė. Kredensas. Baldų dekoras Baroko ir Rokoko periodu. Aplikė. Auksinimas. Intarsija. Inkrustacija. Faneravimas. Furnitūra. Marketri. Baltijos regiono Baroko baldai. Dancingo ir Kolbušo baldai. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Dailė, namų darbas(10 puslapių)
  2008-01-04
 • Baroko kostiumo istorija

  Įvadas. Prancūzų kostiumas (XVII – XVIII a. pr.). Ispanų kostiumas (XVIIa.). Anglų kostiumas (XVIIa.). Olandų kostiumas (XVIIa.). Pėstininkų apranga.
  Mada ir drabužiai, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-04-01
 • Baroko muzika, apranga

  Baroko muzika. Operos gimimas. Baroko epochos žmonių apranga. Vyrų apranga. Moterų apranga. Nuotraukos.
  Muzika, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-12-06
 • Basketball in Lithuania

  Darbas anglų kalba apie krepšinį Lietuvoje. Basketball in Lithuania. History of the game in Lithuania. Teams hall of fame. Zalgiris fan club. Words.
  Sportas, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-02-21
 • Batų parduotuvių palyginimas hierarchijų analizės metodu

  Įvadas. Alternatyvos. Alternatyvų palyginimas hierarchijos analizės metodu. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-03-14
 • Baudžiamasis procesas (4)

  Įvadas. Ikiteisminio tyrimo veiksmai, jų atlikimo sąlygos. Eksperimento samprata, šio tyrimo veiksmo tikslai ir skirtumai nuo parodymų patikrinimo vietoje. Išvados. Uždavinys. Išnašos.
  Baudžiamoji teisė, namų darbas(18 puslapių)
  2008-02-25
 • Baudžiamoji teisė (12)

  1 uždavinys: Vėlyvą vakarą Bartulį pažadino garsus kaimyno šuns staugimas. Kadangi tai buvo ne pirmas kartas, Bartulis nuėjo pas kaimyną ir ramiu balsu pasakė, kad jei šuns nepriežastinis staugimas nesiliaus, jis, paėmęs šautuvą, nušaus ir šunį, ir jį patį. Kaimynas, išsigandęs Bartulio grasinimų, paskambino į policiją ir pranešė apie šį įvykį. Netrukus Bartulis buvo sulaikytas, o prokuroras jam pareiškė įtarimus dėl grasinimo nužudyti (BK 145 str. 1 dalis). Tačiau Bartulis ir jo advokatas su tokiu įtarimu nesutiko, teigdami, kad Bartulio veiksmuose nėra jam inkriminuojamo nusikaltimo sudėties. Remdamiesi doktrininiu ir teisminiu baudžiamojo įstatymo aiškinimu apie pavojingo veikimo formas, argumentuotai paaiškinkite kokiais atvejais už kalbas asmuo gali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn bei, ar Bartulis gali būti kaltinamas nusikaltimo, numatyto BK 145 straipsnio 1 dalyje, padarymu? 2 uždavinys: Nakties metu pil. Sirtautas ėjo namo. Artėdamas prie savo namo jis pastebėjo, kad už namo kampo matyti trijų jaunuolių siluetai, tarp kurių yra ir ką tik iš kalėjimo grįžusio kaimyno. Sirtautas jį atpažino iš balso. Prisiminęs, kad kaimynas žadėjo sugrįžęs iš kalėjimo jį "nudėti", Sirtautas išsitraukė peilį ir priėjęs prie namo kampo staigiai iššoko, sudavė peiliu vienam iš ten stovėjusių vaikinų į petį ir nubėgo namo. Remdamiesi doktrininiu ir teisminiu baudžiamojo įstatymo aiškinimu apie tariamąją gintį, argumentuotai atsakykite, ar galima Sirtauto veiksmus vertinti kaip tariamąją gintį?
  Baudžiamoji teisė, namų darbas(11 puslapių)
  2007-01-26
 • Baudžiamoji teisė (16)

  Įrodymų leistinumo turinys. Absoliutaus bei santykinio liudytojo imuniteto samprata. Uždavinys. Uždavinio sprendimas.
  Baudžiamoji teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-09-21
Puslapyje rodyti po