Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ofiso darbo vietų išplanavimas, apšvietimo sistemos parinkimas (2)

  Įvadas. Įžanga. Apšvietimas. Rekomenduojamos kai kurių darbų apšviestumo normos. Patalpų aprašymas. Darbo vietų išdėstymas ir aprašymas. Apšvietimas. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Ergonomika, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-05-17
 • Oil prices

  Darbas anglų kalba. Naftos kainos. Oil industry. What factors caused the increase in oil prices and why? Why have prices come down?
  Tarptautinė ekonomika, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-06-11
 • Olandija (10)

  Įvadas. Geografija. Istorija. Šalies vardas. Sostinė. Gyventojai ir kultūra. Politinė sistema. Ekonomika. Žemės ūkis. Nyderlandai ir europos integracija. Išvados.
  Turizmas, namų darbas(10 puslapių)
  2010-02-03
 • Oligopolinių firmų elgsena

  Įvadas. Stabilios kainos (laužtos paklausos kreivės) modelis. Kainų lyderio modelis. Vyraujančios firmos pusiausvyra trumpuoju laikotarpiu. Kartelis. Išvados. Praktinių užduočių sprendimas. Išnašos.
  Mikroekonomika, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-04-16
 • Olympic traditions

  Rašinys anglų kalba apie olimpines tradicijas (su nuotraukomis).
  Anglų kalba, namų darbas(1 puslapis)
  2005-11-18
 • OMX Vilnius indekso kitimas

  Individualus namų darbas: Ekonometrika S180B003. Įvadas. Tikslas yra išanalizuoti ir įvertinti OMX. Vilnius indekso kitimą 2004–2008 metų laikotarpiu. Probleminės srities aprašas. Stebinių analizė. Sklaidos diagrama. Stačiakampė diagrama. Duomenų normalumo tikrinimas. Išskirtys ir jų nustatymas. Koreliacinė matrica. Modelio įvertinimas. Situacijų modeliavimas. Liekamųjų paklaidų analizė. Priklausomo kintamojo prognozavimas. Kintamųjų pakeitimas. Išvados.
  Ekonometrija, namų darbas(19 puslapių)
  2009-11-13
 • Onomasiologija

  Semasiologija ir onomasiologija. Leksikologija. Nominacinė veikla. Motyvacijos samprata bei jos rūšys. Absoliutinė (fonetinė) motyvacija. Reliatyvioji motyvacija. Darybinė motyvacija. Semantinė motyvacija. Žodžio motyvacija, etimologija, reikšmė.
  Gramatika, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-04-03
 • OpenSolaris

  Programavimo sistemos. GNU kompiliatorius. Programavimo sistemos OpenSolaris operacinėse sistemose. PERL Solaris operacinėse sistemose. Kaip programuoti su Perl. Pirmoji programa. Literalai. Kintamieji. Masyvai. Asociatyvieji masyvai. Operatoriai. Palyginimo operatoriai. Derinimo priemonės.
  Programos, namų darbas(11 puslapių)
  2006-10-18
 • Operacinė sistema MS Windows 2003. Teksto redaktorius MS Word 2003. Skaičiuoklė MS Excel 2003

  Operacinė sistema Ms Windows 2003. Naudojimasis kompiuteriu. Darbas Ms Windows aplinkoje. Windows parametrų valdymo sistema. Darbas su objektais. Windows Explorer ir darbas su katalogais. Darbas Internete. Teksto redaktorius MS Word 2003. Parengti savo gyvenimo aprašymą (curriculum vitae) pagal pateiktą pavyzdį. Sutvarkyti pasirinktos temos tekstą pagal pateiktą pavyzdį ir reikalavimus. Darbas su lentelėmis, formulėmis ir formomis. Darbas su lentelėmis. Sukurti dokumentą-formą pagal pateiktą pavyzdį ir reikalavimus. Formulių rašymas. Skaičiuoklė MS Excel 2003. Užduotis. Sudaryti duomenų bazę pasinaudojus MS Excel programoje. Užduotis. Adresai, formulės ir funkcijos MS Excel programoje. Celės ir srities adresai. Formulės. Funkcijos. Užduotis. Grafikai ir jų modifikavimas MS Excel programoje. Diagramos tipas Column. Stulpelinis pasiskirstymas tarp "Užsakymo kaina su PVM" ir "Prekės pavadinimas". Diagramos tipas Column. Stulpelinis pasiskirstymas tarp "Užsakymo kaina su PVM", "Prekės pavadinimas" ir "Vieneto kaina". Diagramos tipas Line. Diagramos tipas Bar. Diagramos tipas Pie. Užduotis. Komandos darbui su duomenimis, makrokomandos, sukiniai MS EXCEL 2003 programoje. Celės duomenų atskyrimas į kelis stulpelius. Tarpinis (grupinis) sumavimas Subtotals. Komandos Freeze Panes, Unfreeze Panes ir Split, Remove Split. Makrokomandos. Lapo formatavimas. Nustatyto teksto paieška ir keitimas. Skaičiavimai, naudojant makrokomandas. Sukiniai (PivotTable and PivotChart Report...).
  Programos, namų darbas(25 puslapiai)
  2006-12-15
 • Operacinės sistemos (14)

  Unix populiarumas. Pagrindinės UNIX populiarumo priežastys. Unix struktūra. Branduolys (kernel). Procesų valdymo posistemė. Procesų valdymo pagrindai. Procesų būsenos.
  Programos, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-02-12
 • Operacinių užlaidų ir matmenų skaičiavimas

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Pradiniai duomenys. Darbo eiga. Operacinių užlaidų skaičiavimas. Išorinis cilindrinis paviršius. Operacinių užlaidų ir matmenų skaičiavimo lentelė. Techniniai skaičiavimai. Ruošinio projektavimas. Ruošinio masė. Ruošinio medžiagos išnaudojimo koeficientas.
  Mechanika, namų darbas(17 puslapių)
  2006-06-07
 • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais

  Įvadas. Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais. Optimalaus gamybos plano grafikas. Išvada.
  Matematika, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-02-03
 • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais (4)

  Įvadas. Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais. Optimalaus gamybos plano grafikas. Išvada.
  Matematika, namų darbas(3 puslapiai)
  2008-01-02
 • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais (5)

  Įvadas. Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais. Optimalus gamybos plano grafikas. Išvada.
  Matematika, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-03-02
 • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais (6)

  Užduotis: sudaryti optimalų gamybos planą ir pateikti analizę matematiniais skaičiavimais. UAB "Mendolita" gamina laminuotas grindis iš ąžuolo ir obelies. Optimalus gamybos plano grafikas. Išvada.
  Matematika, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-01-05
 • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematiniais metodais (7)

  Įvadas. Optimalaus gamybos plano sudarymas. Ir jo analizė matematiniais metodais. UAB "Gultas" gamina odinius fotelius ir sofas-lovas. Optimalaus gamybos plano grafikas. Išvados.
  Matematika, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-05-20
 • Optimalus prekių pervežimo planas

  Užduotis: Sudaryti pervežimo planą, kad visos paraiškos būtų patenkintos ir, kad svorinės pervežimo išlaidos būtų minimalios. Sąlyga. Sprendimas. Atsakymas.
  Transportas ir logistika, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-12-18
 • Optimizavimo uždavinių formulavimas ir sprendimas grafiniu būdu

  Namų darbo "Optimizavimo uždavinių formulavimas ir sprendimas grafiniu būdu" sprendimas.
  Inžinerija, namų darbas(4 puslapiai)
  2008-02-25
 • Organinė chemija (5)

  Apibūdinkite cikloheksano panaudojimo galimybes. Apibrėžkite ir suklasifikuokite angliavandenilių halogeninius darinius. Nurodykite jų gavimą ir panaudojimą. Charakterizuokite trihidroksilius alkoholius, apibūdinkite jų savybes ir gavimo būdus. Nurodykite nitroglicerino gavimą ir panaudojimą. Paaiškinkite baltymų rūgštines – bazines savybes. Charakterizuokite baltymų molekulinę masę ir jų cheminę sudėtį. Parašykite celiuliozės diacetato bei triacetato gavimo reakcijos lygtį, nurodykite jo pritaikymą. Apibūdinkite pramoninės polimerų sintezės būdus ir juos palyginkite.
  Chemija, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-06-04
 • Organisational Behaviour and Analysis

  Darbas anglų klaba. Organizacinė elgsena ir analizė. Kodėl žmonės priešinasi pokyčiams organizacijose? Organisational Behaviour and Analysis. Why do people resist changes in organisations?
  Personalo vadyba, namų darbas(2 puslapiai)
  2009-11-04
Puslapyje rodyti po