Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kiekviena filosofija — savęs pateisinimas

  Užduotis: parašyti esė tema "Kiekviena filosofija - savęs pateisinimas". Kas yra filosofija. Žmogus mąstanti būtybė. Savęs pateisinimas. Bet kuo skiriasi tie vaikai nuo suaugusiųjų? Įžymių žmonių posakiai, aforizmai ir bandymas juos paanalizuoti. Išvados.
  Filosofija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-09
 • Kietasis priebalsis [s]

  Apibrėžimas. Artikuliacija. Akustika. Rašyba. Vartojimas. Fonologinis savarankiškumas. Fonemos variantai. Tarties klaidos.
  Lietuvių kalba, namų darbas(9 puslapiai)
  2010-12-15
 • Kinderlinie

  Darbas vokiečių kalba. Psichologinė pgalba vaikams "Vaikų linija". Kinderlinie. Psychologische Telefonhilfe. Psychologische Briefshilfe. Psychologische Netzhilfe. Schema.
  Vokiečių kalba, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-11-05
 • Kineziterapija (3)

  Kineziterapija. Plokščiapėdystė. X ir o kojų forma kineziterapijoje. Plokščiapadystė. Eisena. Netaisyklinga eisena. Kojos x ir o formos. Laikysenos įvertinimas.
  Kineziterapija, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-12-03
 • Kineziterapija sergant pneumonija

  Pneumonija. Krupinė pneumonija. Židininė pneumonija. Lėtinė pneumonija. Klinika. Sergančiųjų plaučių ligomis ligonių tyrimas. Kineziterapijos tikslai. Pratimų programa sergant plaučių uždegimu.
  Kineziterapija, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-02-24
 • Kineziterapijoje taikomų žaidimų ugdomasis vaidmuo

  Įvadas. Kam reikalinga žaidimų terapija? Žaidimų analizė. Žaidimų terapijos pritaikymas kineziterapijoje. Žaidimai. Susipažinimo žaidimai. "Objektas". "Karštoji kėdė". "Aš-Gėlė". "Kas bendro?". Stalo žaidimai. "Sudėk paveikslėlį". "Diena ir naktis". "Surask skirtumą". Judrūs žaidimai. "Vienišas vaiduoklis". "Sveikas gyvas". "Katė ir pelė". "Žuvų gaudymas". "Gaudyk-Negaudyk". Žaidimai stuburai. "Traukinukas". "Kamuolys". "Supermenas". Žaidimai klausos sutrikimams. "Vištas gaudyti". "Ieškoti muzikai pritariant". Žaidimai regos sutrikimams. "Šešėlių spėjimas". "Pažink ir pavadink". Muzikiniai žaidimai. "Bitelė", "Jurgeli Meistreli", "Graži mūsų šeimynėlė". Išvados.
  Medicina, namų darbas(13 puslapių)
  2010-01-18
 • Kineziterapijos planas: paciento po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos

  Duomenys apie pacientą. Pradinis paciento įvertinimas. Planas. Ankstyvas periodas. Ankstyvojo periodo galutinis įvertinimas . Vėlyvas periodas. Vėlyvojo periodo galutinis įvertinimas. Atokusis periodas. Galutinis paciento įvertinimas. Parašyto plano trumpa analizė. Priedai (8). Darbas iliustruotas lentelėmis.
  Ligos ir traumos, namų darbas(36 puslapiai)
  2008-06-12
 • Kinija — globalus fenomenas

  Įvadas. Kinijos demografinė politika. Globali tarša. Kinijos ekonomika. Išvados.
  Geografija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-07-30
 • Kino filmų demonstravimo proceso valdymo praktika

  Įvadas. UAB "XXX" valdymo struktūra. Proceso dalyviai. Planavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-05-02
 • Kintamosios srovės vienfazių ir trifazių elektrinių grandinių analizė

  Pirmoji dalis. Kintamosios srovės vienfazių elektrinių grandinių analizė. Antroji dalis. Trifazių elektrinių grandinių analizė.
  Elektronika, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-05-02
 • Kintamumas - tik vienintelis pastovus dalykas gamtoje?

  Filosofijos darbas apie kintamumą. Remtasi Herakleito "Fragmentais". Ar kintamumas tikrai – vienintelis pastovus dalykas gamtoje?
  Senovės filosofija, namų darbas(5 puslapiai)
  2011-05-06
 • Kinų tautos posakių rinkimas ir komentrai

  Psichologijos istorijos namų darbas. Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi. Bitės nugara dryžuota, bet tigru jos nepavadinsi. Kuo daugiau pažįstamų, tuo mažiau pažįsti žmones. Jei gerbi kitus, tai gerbs ir tave, jei niekini kitus, tai niekins ir tave. Verčiau sugrįžti ir numegzti tinklą, nei nerti prieš srovę, svajojant apie žuvį. Teisk save taip, kaip teisi kitus, atleisk kitiems taip, kaip atleidi sau. Jei nešiosi po truputį – ir kalną perneši, jeigu po daug – teks patį nešti. Žirgą puošia ne balnas, žmogų – ne drabužiai. Vieno medžio vaisiai būna rūgštūs, ir saldūs, vienos motinos vaikai užauga ir kvaili, ir protingi. Graži moteris pasidaro visų negražių priešė. Liežuviu žudo kaip ir peiliu, tiktai be kraujo. Ilgas siūlas lengvai trūksta, ilga kalba lengvai klysta. Kai žvakė uždega kitą žvakę, pirmoji nieko nenustoja. Kalbėti gerus žodžius – nereiškia būti geram. Neperėjęs viršukalnės, nepasieksi lygumos.
  Psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2010-11-17
 • Kirčiavimo normos ir klaidos

  Įvadas. Kanceliarinės kalbos samprata. Kirčiuotės. Žodžio kirtis. Priegaidė ir jos rūšys. Išvados. Žodžių kirčiavimas. Priegaidžių tarimas ir žymėjimas.
  Kalbos kultūra, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-02-01
 • Kirčiavimo normos ir klaidos šnekamojoje ir dalykinėje buhalterinės apskaitos darbuotojų kalboje

  Įvadas. Kirtis ir priegaidė. Priegaidžių tarimo skirtumai. Loginis kirtis. Sakinio žodžių tvarka. Loginio kirčio raiškos priemonės. Svetimžodžių kirčiavimas. Dvikirčio ir trikičio žodžiai. Daugiaskiemeniai būdvardžiai. Pirmojo kirčiuotė. Antroji kirčiuotė. Trečiojo kirčiuotė. Ketvirtoji kirčiuotė. Priešdėlinių ir sudurtinių būdvardžių kirčiavimas. Tarnybinių ir ekspresinių kalbos dalių kirčiavimas. Galūninės darybos daiktavardžių kirčiavimas. Išvada.
  Kalbos kultūra, namų darbas(13 puslapių)
  2006-12-21
 • Kirčiavimo pratybos

  Sukirčiuokite vienaskaitos įnagininko, vietininko ir daugiskaitos galininko formas. Nustatykite šių žodžių kirčiuotes. Sukirčiuokite. Sukirčiuokite. Išlinksniuokite ir sukirčiuokite. Vienaskaita. Daugiskaita. Sukirčiuokite pateiktų veiksmažodžių vienaskaitos I ir II asmenis. Sukirčiuokite. Sukirčiuokite pagal pavyzdį tarptautinius žodžius. Nustatykite kirčiuote.
  Lietuvių kalba, namų darbas(2 puslapiai)
  2012-02-27
 • Kirmėlių žala žmogaus organizmui

  Visokios kirmėlės ir kiti parazitai. Askaridės. Askaridozės sukėlėjai. Askaridės žmogaus organizme. Askaridozės klinika. Askaridžių invazijos nustatymas. Komplikacijos. Askaridžių nešiotojo apibūdinimas. Kaip išvengti užsikrėtimo askaridėmis. Askaridozė.
  Zoologija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-05-14
 • Kirpėjos pareigybės pasas

  Bendroji dalis. Tikslai. Funkcijos ir pareigos. Informacija. Informacija funkcijų atlikimui. Resursai. Teisės atsakomybė. Papildymai ir pakeitimai. Priedai (3).
  Apskaita, namų darbas(12 puslapių)
  2010-04-28
 • Kirpimas

  Literatūrinė įžanga. Kirpimo atlikimo technologija. Aprašymas. Schema. Skaidrė. Dažymo technologija. Aprašymas. Schema. Skaidrė. Makiažo atlikimo technologija. Manikiūro atlikimo technologija. Skaidrė visu ūgiu. Mokinio išlaidos. Naudojama literatūra.
  Kita, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-10-02
 • Klaidos ir apgaulės (2)

  Klaida ir apgaulė, jų esmė ir skirtumai. Atsakomybė už atskleistas ir neatskleistas klaidas ir apgaules. Klaidų klasifikavimas. "Auksinės" taisyklės apgaulei nustatyti. "Ledkalnio" teorijos esmė. Klaidų ir apgaulių reikšmingumo lygiai. Klaidų ir apgaulių aprašymas.
  Apskaita, namų darbas(19 puslapių)
  2009-05-05
 • Klaidos reklamoje

  Įvadas. Kalbos klaidos ir jų taisymas. Leksika. Morfologija. Sintaksė. Kalbos klaidų analizė. Išvados. Priedai.
  Kalbos kultūra, namų darbas(16 puslapių)
  2006-10-17
Puslapyje rodyti po