Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kalbos kultūros klaidų taisymas

  Kalbos kultūros savarankiškas darbas. Įvadas. Sąvokos. Lentelė: Klaidingas žodis, Sakinys; Taisyklingas žodis, sakinys; Taisyklė; Leksikos klaida; Morfologijos klaida; Sintaksės klaida. Išvados.
  Lietuvių kalba, namų darbas(7 puslapiai)
  2012-02-27
 • Kalbos kultūros klaidų taisymas spaudoje

  Kalbos kultūros klaidos spaudoje ir jų taisymas.
  Kalbos kultūra, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-03-07
 • Kalbos kultūros ugdymas

  Asmens rengiamų dokumentų pavyzdžiai. Gyvenimo aprašymas. Įgaliojimas. Pasiaiškinimas. Prašymas dėl mokymosi atostogų. Prašymas dėl darbo sutarties nutraukimo. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Tarnybinis pranešimas. Leksika. Žargonizmai. Barbarizmai. Semantizmai. Hibridai. Vertalai. Sintaksė. Vardininko vartojimas. Kilmininko vartojimas. Naudininko vartojimas. Vietininko vartojimas. Prielinksnių vartojimas. Mokslinio teksto kūrimo principai. Mokslinio teksto struktūra. Mokslinio teksto dalių rašymas. Formalieji mokslinio teksto reikalavimai.
  Kalbos kultūra, namų darbas(24 puslapiai)
  2010-03-03
 • Kalbos kultūros ugdymas (2)

  I užduotis. Dešimt sukirčiuotų Klaipėdos vietovardžių. II užduotis. Pagal edukologijos specialybė pavartoti ir paaiškinti žodžiai. III užduotis. Dešimt leksikos, sintaksės, linksnio ir prielinksnio vartojimo klaidos ir jų taisymas. Dešimt leksikos klaidų ir jų taisymų. Dešimt Sintaksės klaidų ir jų taisymų. Linksnių ir prielinksnių klaidos.
  Kalbos kultūra, namų darbas(7 puslapiai)
  2011-02-03
 • Kalbos normų pažeidimai viešojoje kalboje. Dokumentų įforminimo pavyzdžiai

  Kalbos kultūra. Leksikos normų pažeidimai. Žodžių darybos normų pažeidimai. Morfologijos normų pažeidimai. Kirčiavimo normų pažeidimai. Sintaksės normų pažeidimai. Raštvedyba. Uždarosios akcinės bendrovės "Verspas baltic" įstatai. Įsakymas. Dėl buhalterio pareigybės aprašymo patvirtinimo. Rekomendacija dėl vyresniojo buhalterio pareigų. Pažyma apie darbą. Įgaliojimas. Dėl finansinių dokumentų paėmimo. Motyvacinis laiškas. Dėl personalo vadovo pareigų. Gyvenimo aprašymas. Išvados.
  Kalbos kultūra, namų darbas(17 puslapių)
  2009-12-07
 • Kalcio stokos įtaka organizmui

  Patologinės fiziologijos darbas apie kalcio stokos įtaką organizmo funkcijų sutrikimams.
  Anatomija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-02-14
 • Kalėdos

  Lietuvių tradicijos. Vokietijos tradicijos. Kūčios. Kalėdų senelis.
  Etninė kultūra, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-12-02
 • Kalorijų skaičiavimas

  Atlikti savo asmeniškai gaunamos su maistu energijos ir išeikvojamos energijos tyrimą ir analizę. Fiksuoti ir apskaičiuoti gaunamos su maistu energijos kiekį. Apskaičiuoti trijų skirtingų paros laikotarpių energijos sąnaudas. Energijos sąnaudas miego metu. Energijos sąnaudas darbo metu. Energijos sąnaudas laisvalaikio metu. Pirma diena. Antra diena. Energijos sąnaudas miego metu. Energijos sąnaudas darbo metu. Energijos sąnaudas laisvalaikio metu. Energijos sąnaudas laisvalaikio metu. Išvados.
  Fiziologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2008-04-29
 • Kaltės ir bausmės samprata F. Dostojevskio ir F. Kafkos kūryboje

  Darbe nagrinėjama kaltės ir bausmės samprata rašytojų Franco Kafkos ir Fiodoro Dostojevskio kūryboje. Darbe remiamasi F. Kafkos kūriniu "Procesas" ir F. Dostojevskio romanu "Nusikaltimas ir bausmė".
  Visuotinė literatūra, namų darbas(1 puslapis)
  2007-10-10
 • Kanada

  Geofizinė padėtis. Vidaus vandenys. Dirvožemiai ir augalija. Gyvūnija. Istorinė padėtis. Politinė padėtis. Religijos. Socialinė – demografinė padėtis. Administracinis suskirstymas. Kalba. Piniginis vienetas. Ekonominiai rodikliai. Švietimas. Kanados ryšys su Lietuva. Kainos.
  Regioninė geografija, namų darbas(19 puslapių)
  2006-03-30
 • Kapitalas ir jo rūšys (2)

  Įvadas. Kapitalo reikšmė. Kapitalo rūšys. Pagrindinis kapitalas. Apyvartinis kapitalas. Kapitalo formavimas. Kapitalo perteklius. Kapitalo stygius. Įmonės kapitalo finansavimas. Išvados.
  Finansai, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-04-02
 • Kapitalas ir rizika

  Kapitalas. Turtas. Aktyvas. Pinigai. Rizika. Rizika gali būti klasifikuojama pagal įvairius parametrus. Verslo rizika skirstoma į vidinę ir išorinę pagal tai iš kur kyla.
  Makroekonomika, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-10-24
 • Kapitalas ir rizika (2)

  Kapitalas. Kapitalo klasifikacija. Kapitalo finansavimo šaltiniai. Turtas. Pinigai. Kokie turi būti pinigai? Pagrindinės pinigų funkcijos. Verslo rizika. Riziką mažinančios priemonės.
  Makroekonomika, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-02-12
 • Kapitalas. Rizika

  Kapitalas. Aktyvai, pasyvai. Išsilavinimo reikšmė. Banko rizikos. Jų tipai ir rūšys. Banko rizikos įveikimo priemonės ir padengimo šaltiniai.
  Makroekonomika, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-03-14
 • Kapitalas. Rizika (2)

  Kapitalas. Realusis kapitalas. Finansinis kapitalas. Rizika. Žmogiškojo kapitalo ypatumai.
  Makroekonomika, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-03-20
 • Kapitalas. Rizika (3)

  Turtas. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas. Optimizuokite visus savo turtus. Ugdykite teigiamą požiūrį į pinigus. Rizika. Svarbiausi rizikos valdymo principai. Veiksmai ir mąstymo procesai, kuriuos naudoja milijonieriai pašalinti/sumažinti baimei. Veiksmai, kurie sumažina baimę: rizikuotojai ir tie, kurie vengia rizikos
  Makroekonomika, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-09-26
 • Kapitalo struktūros sprendimai

  Kapitalo struktūrų įtaka įmonių veiklos finansavimui. Svarbiausi turto finansavimo šaltinių skirtumai. Pelningumo analizė. LT-analizė. Ekonominių svertų įvertinimas. Kapitalo struktūros valdymo instrumentai.
  Finansai, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-24
 • Kapo karalystės floros įvairovė ir paplitimas

  Įvadas. Referato tikslas: Susipažinti su Kapo karalystės floros įvairove, įvertinti ir aprašyti šio regiono augaliją, jos paplitimą. Pietų Afrikos geografinė padėtis. Klimatas ir reljefas. Pietų Afrikos dydis ir provincijos. Kapo floros karalystė. Kapo karalystės augalų rūšys. Invaziniai augalai Kapo karalystėje. Išvados. Priedai (5 nuotraukos).
  Gamtinė geografija, namų darbas(14 puslapių)
  2011-01-21
 • Karakumų dykuma

  Karakumų dykumos geografinė šalis. Dykumos reljefas, geologinė praeitis. Karakumų augmenija, gyvūnija. Karakumų mineraliniai vandenys. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Gamtinė geografija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-01-17
 • Karališkųjų teisėjų vaidmuo kuriant Anglijos "bendrąją teisę"

  Įžanga. Karališkųjų teismų atsiradimas. Bendrosios teisės susikūrimas. Bendrosios teisės įsitvirtinimas. Antrosios teisinės sistemos iškilimas. Išvados, arba apie viską trumpai.
  Teisė, namų darbas(4 puslapiai)
  2009-10-19
Puslapyje rodyti po