Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kontaktinio pervijimo automatas "Autosuk"

  Užduotis. Susipažinti su siūlų pervijimo procesu mašinoje "Autosuk". Aprašyme pateikti technologinę ir kinematinę schemas. Aprašyti mašinos veikimo principą. Apskaičiuoti tokių ritės sandaros parametrų priklausomybes nuo ritės skersmens Dr: vijų posvyrio kampo a arba sankryžos kampo b, vijos žingsnio h, siūlo ilgio l vienoje vijoje, siūlo ilgio L dvigubame vijų sluoksnyje, ritės sukimosi dažnio nr., vijų skaičiaus zv. Apskaičiuoti vienos pervijimo galvutės našumą. Technologinė schema. Kinematinė schema. Skaičiavimai. Veikimo principas.
  Mada ir drabužiai, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2008-10-07
 • Kontaktinis temperatūros matavimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su plačiausiai naudojamais kontaktinio temperatūros matavimo būdais ir priemonėmis, bei išmatuoti temperatūrą stikliniais, varžiniais, manometriniais ir termoelektriniais termometrais. Teorinė dalis. Darbo rezultatai. Išvados.
  Termodinamika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-06-27
 • Kontaktinis temperatūros matavimas (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su plačiausiai naudojamais kontaktinio temperatūros matavimo būdais ir priemonėmis, bei išmatuoti temperatūrą stikliniais, varžiniais, manometriniais ir termoelektriniais termometrais. Teorija ir aparatūra. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvada.
  Termodinamika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-01-13
 • Kontaktinių automatinio stabdymo priešiniu jungimu sistemų tyrimas

  Laboratorinis darbas Nr. 3. Tikslas: Įsisavinti relinių sistemų relinių-kontaktorinių automatinio stabdymo priešiniu jungimu schemų sudarymą ir analizę. Išmokti savarankiškai sudaryti sistemų automatinio stabdymo priešiniu jungimu schemas ir ištirti jų darbą. Uždaviniai. Nuolatinės srovės variklio stabdymo priešiniu jungimu schema. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-11-27
 • Konvejerinio instrukcijų apdorojimo modeliavimas ir tyrimas

  Laboratorinio darbo ataskaita Nr.6. Darbo tikslas: Ištyrinėti konvejerinio instrukcijų apdorojimo procesą sandaros procesoriuje. Konvejerinių instrukcijų apdorojimo pasirinktų konvejerinio ciklo paveikslai. Gautų konvejerinio ciklų paveikslų analizė. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-04-27
 • Konvejerinio instrukcijų apdorojimo modeliavimas ir tyrimas (2)

  Darbo tikslas: ištyrinėti konvejerinio instrukcijų apdorojimo procesą superskaliariosios sandaros procesoriuje. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-04-28
 • Konvejerinio instrukcijų apdorojimo modeliavimas ir tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Ištyrinėti konvejerinio instrukcijų apdorojimo procesą superskaliariosios sandaros procesoriuje. Konvejerinio instrukcijų apdorojimo pasirinktų konvejerio ciklų paveikslai. Darbo rezultatų apibendrinimas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-12-18
 • Konvejerinio instrukcijų apdorojimo modeliavimas ir tyrimas (4)

  Darbo tikslas: Ištyrinėti konvejerinio instrukcijų apdorojimo procesą superskaliariosios sandaros procesoriuje. Darbo rezultatai. Išrenkamos instrukcijos ir joms priskiriami sąlyginiai kintamieji. Instrukcijų dekodavimas. Instrukcijų aa+, ab, ad vykdymas, kai kitos laukia laukimo eilėje [DA]. Instrukcijų aa, ab, ac ir ad rezultatai įrašomi į registro atnaujinimo įrenginį {RUU}. Instrukcijų aa, ab, ad, ac ir ae rezultatai įrašomi į paskirties registrą. Instrukcijų af, ag rezultatai įrašomi į paskirties registrą. Instrukcijos ai rezultatas įrašomas į paskirties registrą. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-07-19
 • Konvejerinio instrukcijų apdorojimo modeliavimas ir tyrimas (5)

  6 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Ištyrinėti konvejerinio instrukcijų apdorojimo procesą superskaliariosios sandaros procesoriuje. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-11-22
 • Konvekcinių šilumos mainų skaičiavimas

  Darbas nr. 3/20. Užduotis 3b. Rasti šilumos srautą Q, kurį vertikalus (V) arba horizontalus (H) vamzdis atiduoda fluidui. Vamzdžio išorinis skersmuo d, ilgis L; išorinio paviršiaus temperatūra tw, fluido temperatūra tf. Sprendimas. Atsakymas.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-12-10
 • Koordinatinių gręžimo staklių ir pasukamo staliuko derinimas pasvirusių skylių gręžimui

  Užduotis: susipažinti su staklių ir pasukamo staliuko paskirtimi ir pagrindinėmis charakteristikomis; apskaičiuoti staklių ir pasukamo staliuko derinimo parametrus, reikalingus kiaurymių detalėje gręžimui; Suderinti stakles ir pasukamą stalą; Išgręžti kiaurymes; Patikrinti darbo kokybę. Pasukamo staliuko aprašymas. Skylių gręžimo koordinačių skaičiavimas, kai skylės ir detalės ašys susikerta. Skylių gręžimo koordinačių skaičiavimas, kai skylės ir detalės ašys prasilenkia. Išvados.
  Mechanika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-03-01
 • Koordinatinių programinių staklių stalo pavaros valdymo sistemos stabilumas

  Nekoreguotos sistemos schemą ir pereinamojo proceso kreivė. Koreguotos sistemos schemą ir pereinamojo proceso kreivė. Išvada apie koregavimo įtaką sistemos stabilumui.
  Mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-12-19
 • Koreliacinė analizė

  Darbo tikslas ir uždaviniai. Pagal stebinių duomenis. Sudaryti stebinių matricą ir pateikti kintamųjų grafines diagramas. Apskaičiuoti atsitiktinių kintamųjų skaitines charakteristikas. Apskaičiuoti nuokrypių kvadratų sumas. Atlikti kintamųjų reikšmių standartizavimą. Apskaičiuoti ir įvertinti tiesinės koreliacijos koeficientą. Apskaičiuoti ir įvertinti daugialypį koreliacinį santykį. Stebinių matricos sudarymas ir diagramų braižymas.
  Statistika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-03-21
 • Krakmolo grūdelių dažymas ir mikroskopavimas

  Eksperimento tikslas: nustatyti ir palyginti įvairių augalų krakmolo grūdelius. Hipotezė. Priemonės ir medžiagos. Darbo eiga. Rezultatai ir jų aptarimas. Išvada. Klausimai ir atsakymai. Kokiose augalų dalyse kaupiamas krakmolas? Kodėl? Nurodykite kelis maisto produktus, turinčius daug krakmolo. Kokiomis savybėmis turi pasižymėti molekulės, atliekančios kaupiamąją funkciją? Žmogus augalų angliavandenius naudoja ne tik maistui (sudaro apie 70% jo raciono), bet ir kitoms reikmėms. Nurodykite, kam dar naudojami angliavandeniai.
  Biologija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-11-26
 • Krakmolo grūdelių dažymas ir mikroskopavimas (2)

  Teorija. Darbo tikslas: nustatyti ir palyginti įvairių augalų krakmolo grūdelius. Hipotezė. Darbo priemonės. Darbo eiga. Rezultatas. Išvada. Nuotraukos (6).
  Biologija, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2008-01-23
 • Krakmolo skaidymas fermentų pagalba. pH įtaka baltymo skaidymui

  2 laboratoriniai darbai. Angliavandeniai. Tikslas. Hipotezė. Priemonės ir medžiagos. Darbo aprašymas. Gauti rezultatai. Išvados. Baltymai. Tikslas. Hipotezė. Priemonės ir medžiagos. Darbo aprašymas. Gauti rezultatai. Išvados.
  Biologija, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-02-24
 • Krano darbo pavojingos zonos nustatymas

  Tikslas: Susipažinti su pavojingomis zonomis statybvietėje. Išmokti nustatyti pavojingų zonų ribas. Varianto duomenys.
  Statyba, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-12-30
 • Krenavimo bandymas

  Darbo tikslas: susipažinti su laivo svorio centro padėties nustatymu pagal Jūrų registro taisyklių metodiką bei su eksperimento paklaidų skaičiavimo metodika. Darbo eiga. Išvada.
  Kita, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-10-03
 • Krijelio inercijos momento matavimas dinaminiu būdu

  Darbo tikslas - susipažinti su pagrindine sukamojo judėjimo dinamikos lygtimi, Heigenso teorema ir eksperimentiškai nustatyti Krijelio inercijos momentą. Teorinė dalis. Darbo metodika. Darbo priemonės. Darbo rezultatai. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-12-22
 • Kristalinio kūno lydimosi temperatūros nustatymas

  Darbo tikslas: susipažinti su kristalinių ir amorfinių kūnų sandaros ypatumais, ištirti šildomo kristalinio kūno temperatūros priklausomybę nuo laiko, ištirti lydimosi procesą ir gauti skysčio peršaldytą būseną. Teorinė dalis. Darbo priemonės. Darbo metodas ir aparatūra. Darbo rezultatai. Išvada. Darbas iliustruotas diagramomis, paveikslėliais.
  Termodinamika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-05-28
Puslapyje rodyti po