Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas (6)

  Užduotis: Eksperimentiškai išbandyti lygiagrečią grandinę: Sudaryti charakteristikas. Nubraižyti vektorines diagramas. Apskaičiuoti grandinės parametrus. Naudojami prietaisai. Darbo schema. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-07-08
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas (7)

  Užduotis: eksperimentiškai išbandyti lygiagrečią grandinę ir sudaryti charakteristikas. Nubraižyti vektorines diagramas. Apskaičiuoti grandinės parametrus. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Vektorinės diagramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-03-23
 • Kintamosios srovės lygiagrečiosios elektros grandinės tyrimas

  Eksperimentiškai išbandyta lygiagreti grandinė ir atliktos kelios užduotys. Užduotis. Darbo eiga. Matavimų ir skaičiavimų lentelė. Skaičiavimai. Išvados. Atsakymai į kontrolinius klausimus.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2005-02-25
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimai

  Darbo tikslas: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybės. Apskaičiuoti nuoseklios kintamos srovės grandinės parametrus. Iš bandymo duomenų, parinkus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampos diagramas, kai... Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Rezultatai. Vektorinės diagramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-04-02
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungto R, L ir C elementų.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-12-20
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (10)

  Laboratorinis darbas Nr.4. Užduotis. Naudojami prietaisai ir įrenginiai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Vektorių diagramos. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2011-11-07
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (11)

  Laboratorinis darbas Nr. 4. Užduotis. Naudojami prietaisai ir įrenginiai Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-11-14
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (2)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Skaičiavimo formulės. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-10-31
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (3)

  Užduotis. Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cosφ, Uc, UL, UR, I=f(Xc). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, Xc, X, ∑R, cosφ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinkus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ>0, φ=0 ir φ<0. Matavimų ir skaičiavimų rezultatų lentelė. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-02-22
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (4)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes. Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus. Iš bandymo rezultatų parinkus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas. Darbo eiga. Darbo schema. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-01
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (5)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos φ, UC, UR, I = f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, Σ R, cos φ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinktus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ > 0, φ = 0 ir φ < 0. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-03-19
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (6)

  Užduotis. Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos φ, UC, UR, I = f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, Σ R, cos φ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinktus reikiamą mastelį, nubražyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ > 0, φ = 0 ir φ < 0. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Darbo schema. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Skaičiavimo formulės. Skaičiavimai. Išvados. Atsakymai į klausimus.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-01-01
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (7)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos φ, UC, UR, I = f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, Σ R, cos φ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinktus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ > 0, φ = 0 ir φ < 0. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Vektorinės diagramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-03-23
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (8)

  Užduotis. Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos, UC, UL, UR, I=f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, R, cos, UL, UR. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimai. Priklausomybių grafikai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-05-08
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (9)

  Laboratorinis darbas Nr.4. Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos φ, UC, UR, I = f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, Σ R, cos φ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinktus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ > 0, φ = 0 ir φ < 0. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Skaičiavimo formulės. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-05-26
 • Kintamosios srovės nuosekliosios elektros grandinės tyrimas

  Užduotis: eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų; sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos, UC = U2, UL, UR, I = f(XC); apskaičiuoti nuosekliosios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, R, cos, UL, UR; iš bandymo duomenų, parinkus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 įtampų vektorių diagramas; apskaičiuoti talpą, kuriai esant gaunamas įtampų rezonansas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2005-10-02
 • Kintamosios srovės nuosekliosios elektros grandinės tyrimas (2)

  Eksperimentiškai ištirta kintamosios srovės elektros grandinė iš nuosekliai sujungto R, L ir C elementų. Sudarytos ir nubraižytos priklausomybės X, cos. Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrai. Iš bandymo duomenų, parinkus reikiamą mastelį, nubraižytos tris vektorines įtampų diagramas. Naudojami prietaisai ir įrenginiai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-11-23
 • Kintamosios srovės nuosekliosios elektros grandinės tyrimas (3)

  Tikslas. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-03-22
 • Kirchhofo dėsniai

  Darbo tikslas: susipažinti su &quot;Electronics Workbench&quot; programa ir patikrinti Kirchhofo dėsnių galiojimą; Darbo eiga. Pagrindinės skaičiavimo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-02-22
 • Kirchhofo dėsnių taikymas

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Skaičiavimai. Schemos.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-05-18
Puslapyje rodyti po