Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Garso greičio strypuose matavimas (3)

  Darbo užduotis: Išmatuoti metalų strypais sklindančio garso greitį ir apskaičiuoti tirtų metalų Jungo modulius. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-12-20
 • Garso greičio strypuose matavimas (4)

  Darbo užduotis: Išmatuoti metalų strypais sklindančio garso greitį ir apskaičiuoti tirtų metalų Jungo modulius. Teorinio pasirengimo klausimai. Vienamatės bangos lygtis. Stovinčiųjų bangų susidarymas ribotų matmenų kūne. Išilginių bangų sklidimo greitis kietajame kūne. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Naudojamas duomenų apdorojimo blokas CASSY Lab. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-04-15
 • Garso greičio strypuose matavimas (5)

  Darbo tikslas. Išmatuoti metalų strypais sklindančio garso greitį ir apskaičiuoti tirtų metalų Jungo modulius. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbi eiga. Rezultatai. Išvados. Literatūra.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-05-01
 • Garso greičio strypuose matavimas (6)

  Darbo užduotis. Išmatuoti metalų strypais sklindančio garso greitį ir apskaičiuoti tirtų metalų Jungo modulius. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo eiga ir rezultatai. Jungo modulis. Skaičiavimų duomenis surašome į lentelę. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2008-09-04
 • Garso greičio strypuose matavimas (7)

  Darbo užduotis: Išmatuoti metalų strypais sklindančio garso greitį ir apskaičiuoti tirtų metalų Jungo modulius. Teorija. Darbo aparatūra ir metodai. Darbo rezultatai. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-05-05
 • Garso greičio strypuose matavimas (8)

  Darbo užduotis. Išmatuoti metalų strypais sklindančio garso greitį ir apskaičiuoti tirtų metalų. Jungo modulius. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-12-03
 • Geležies ir kobalto junginių savybės

  Geležies (II) hidroksido gavimas. Užduotys. Parašyti molekulines ir molekulines — jonines reakcijų lygtis tarp FeSO4 ir NaOH.; Fe(OH)2 ir HCl; Fe(OH)2, vandens ir deguonies, susidarant geležies (III) hidroksidui. Parašyti išvadą apie geležies (II) hidroksido savybes. Išvada. Geležies (III) hidroksido gavimas. Užduotys. Parašyti molekulines ir molekulines — jonines reakcijų lygtis tarp FeCl3 ir NaOH; Fe(OH)3 ir H2SO4. Parašyti išvadą apie Fe(OH)3 savybes. Išvada. Redukcinės Fe (II) junginių savybės. Užduotis. Parašyti oksidacijos — redukcijos reakcijų lygtis tarp FeSO4, KMnO4 ir H2SO4. Susidaro Fe2(SO4)3 ir MnSO4. Parašyti oksidacijos — redukcijos reakcijų lygtis tarp FeSO4, K2Cr2O7 ir H2SO4. Susidaro Fe2(SO4)3 ir Cr2(SO4)3. Parašyti oksidacijos — redukcijos reakcijų lygtis tarp FeSO4, H2O2 ir H2SO4. Susidaro Fe2(SO4)3. Išvada. Oksidacinės Fe (III) junginių savybės. Užduotys. Parašyti oksidacijos — redukcijos reakcijos lygtį tarp FeCl3 ir KI. Padaryti išvadą apie oksidacines — redukcines Fe (III) junginių savybes. Išvada. Co (II) hidroksido gavimas ir savybių tyrimas. Išvada.
  Cheminiai junginiai, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-01-07
 • Geležies ir kobalto junginių savybės (2)

  Laboratorinis darbas nr. 5. Geležies (II) hidroksido gavimas. Geležies (III) hidroksido gavimas. Redukcinės geležies (II) junginių savybės. Oksidacinės geležies (III) junginių savybės. Kobalto (II) hidroksido gavimas ir savybių tyrimas.
  Cheminiai junginiai, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-07-27
 • Geležies kiekio nustatymas redukavimui

  Darbo tikslas : nustatyti geležies kiekį, skirtą jos redukavimui iki dvivalentės geležies dvivalenčio alavo chloride pertekliumi ir tolesniam gauto mišinio titravimui kalio permanganato tirpalu. Prietaisai ir indai. Cheminiai reagentai ir tirpalai. Duomenų tvarkymas. Išvados.
  Cheminiai elementai, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-05-10
 • Geležies koncentracijos nustatymas vandenyje ekspres metodu

  Darbo tikslas. Susipažinti su geležies koncentracijos nustatymu vandenyje ekspres metodu. Nustatyti geležies koncentraciją mėginyje. Teorinė dalis. Reagentai, indai, prietaisai. Darbo eiga. Bandymo rezultatai. Išvados.
  Chemija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-03-14
 • Geležies nustatymas

  Laboratorinis darbas nr. 10.4. Darbo tikslas: nustatyti geležies kiekį tiriamajame tirpale. Prietaisai ir indai. Cheminiai reagentai ir tirpalai. Darbo rezultatai. Išvados.
  Cheminiai elementai, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-05-07
 • Gembinės sijos stiprumo patikrinimas

  2 Namų darbas. Pirma dalis. Užduotis. Patikrinkite schemoje pavaizduotos gembinės sijos stiprumą. Sudarykite įrąžų – lenkimo momentų (M) ir skersinių jėgų (Q) diagramas. Raskite pavojingąjį pjūvį ir skaičiuojamąsias įrąžas bei įtempius. Patikrinkite sijos stiprumą, jei stiprumo atsargos koeficientas nadm=1,50. apskaičiuoti toliausiai nuo įtvirtinimo esančio mazgo poslinkį, kai sijos medžiagos tamprumo modulis E = 2•105 MPa. 2 Namų darbas. Antra dalis. Dviatramės sijos skaičiavimas. Užduotis. Schemoje pavaizduotai dviatramei sijai atlikite šiuos skaičiavimus. Apskaičiuokite atramines reakcijas. Sudarykite įrąžų – lenkimo momentų (M) ir skersinių jėgų (Q) diagramas. Parinkite pavaizduoto skerspjūvio matmenis.
  Mechanika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-01-11
 • Gembinės sijos stiprumo skaičiavimas

  Užduotis: sudaryti skersinių jėgų Q ir lenkimo momentų M diagramas. Apskaičiuoti stiprumo atsargos koeficientą. Schema. Duomenys. Sprendimas. Diagramos.
  Mechanika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-04-22
 • Generatoriaus tyrimas

  Tikslas: Ištirti generatoriaus veikimo principą. Formulės ir duotos reikšmės. Skaičiavimų rezultatai. Išvada.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-01-02
 • Geografijos mokymas kompiuteriu. Scenarijus 8 klasės temai: 5 didžiausios Europos valstybės

  Scenarijaus tikslai ir uždaviniai. Kokioms klasėms ir kokiai temai skirta nagrinėti. Kokiai ar kokioms grandims skirtas scenarijus. Scenarijaus aprašymas. Blokschemos aprašymas. Rusija. Darbas iliustruotas schemomis ir paveikslėliais.
  Pedagogika, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2008-01-02
 • Geografinės sistemos

  Laboratorinis darbas Nr. 2. Užduotis: Apibūdinkite geografinę sfera kaip sistemą pagal žemiau pateiktas savybes. Svarbiausios sistemų savybės. Vientisumas. Funkcionavimas. Hierarchinė struktūra. Vidiniai ryšiai. Išoriniai ryšiai. Savireguliacija.Inertiškumas. Ribos. Vystymasis. Plėtra. Branduolys ir apvalkalas. Entropiškas.
  Geografija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2012-02-22
 • Geologijos gręžiniai ir išklotinė (2)

  Duota: Gręžinys Nr. 1, Gręžinys Nr. 2, Gręžinys Nr. 3. Pagal duotus duomenis parengti gruntų storymės išklotinę ir parašyti išvadas. Priedai: gręžiniai, dwg. brėžinys: storymės išklotinė.
  Geologija, laboratorinis darbas
  2009-12-17
 • Geometrinės skerspjūvių charakteristikos

  Užduotis: Duotas skerspjūvis, susidedantis iš stačiakampio ir vieno valcuoto plieno profilio (4.4 lentele, schema Nr.5. Stačiakampio kraštinės. Valcuoto plieno profilis- lovis nr. 40. Reikia centrinių svarbiausiųjų ašių atžvilgiu apskaičiuoti atsparumo momentus. Skerspjūvio diagrama. Svorio centro skaičiavimas. Rezultatai.
  Statyba, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-05-05
 • Geomorfologija (2)

  Laboratorinių darbų knygelė. Klausimai ir atsakymai. Žemės rutulio paviršiaus hipsografinė kreivė. Kalnų ir geosinklių susidarymo schema. Tipiniai vulkanų pjūviai. Skirtingose geologinėse struktūrose susidarę upių slėniai. Skirtingų tipų lygumų blokdiagrama. Griovų planas ir blokdiagrama. Raguvų planas ir blokdiagrama. Skersiniai slėnių pjūviai įstrižo slėnio blokdiagrama. Upės vagos slėnių ir juose esančių reljefo formų planas ir blokdiagrama. Meandrų planas ir blokdiagrama. Upių terasų planas ir blokdiagrama. Išnašų kūgio planas ir blokdiagrama. Upės deltų planas ir blokdiagrama. Karstinių reljefo formų planas ir blokdiagrama. Kalnų ledynų plyšių planas ir blokdiagrama. Kalnų ledynų morenų planas ir blokdiagrama. Pleistoceno ledyno pakraštyje suformuoto reljefo planas ir blokdiagrama. Kalvoto – dauboto moreninio reljefo planas ir blokdiagrama. Ozų planas ir blokdiagrama. Drumlinų planas ir blokdiagrama. Glacigeninių rinų planas ir blokdiagrama. Limnoglacialinio baseino ir jo abrazinio kranto planas ir blokdiagrama. Daugiamečio įšalo zonos reljefo planas ir blokdiagrama. Daugiamečio įšalo zonos reljefo planas ir blokdiagrama. Eolinio reljefo planas ir blokdiagrama. Dabartinio abrazinio kranto planas ir blokdiagrama. Lygumų krantų tipai. Lagūninio kranto planas ir blokdiagrama. Jūrų krantų tipai. Fjordų planas ir blokdiagrama.
  Geografija, laboratorinis darbas(35 puslapiai)
  2006-03-03
 • Geotechnika (2)

  5 praktiniai darbai. Gruntų klasifikacija ir identifikacija. Identifikuoti gruntus pagal pateiktus jų granuliometrinės sudėties laboratorinių tyrimų rezultatus. Centriškai apkrauto juostinio pamato skaičiavimas. Įvertinti grunto fizinių ir mechaninių savybių įtaką nesudėtingų pamatų skaičiavimui. Lizdinio pamato skaičiavimas. Įvertinti grunto fizinių ir mechaninių savybių įtaką nesudėtingų pamatų skaičiavimui. Centriškai apkrauto juostinio pamato nuosėdžio skaičiavimas Centriškai apkrauto lizdinio pamato nuosėdžio skaičiavimas.
  Statyba, laboratorinis darbas(12 puslapių)
  2008-05-23
Puslapyje rodyti po