Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Elektros darbai

  40 laboratorinių darbų su elektros schemomis ir trumpai atsakytais teoriniais klausimais. Kištukinio lizdo, elektros lempos ir jungiklio schemos jungimas. Daugialempio šviestuvo schemos jungimas. Gyvsidabrio lempos jungimas. Trijų grupių šviestuvo schemos jungimas. Didelio slėgio natrio lempos schemos jungimas. Liuminescencinės lempos schemos jungimas. Apšvietimo lempų valdymas iš dviejų vietų. Dėžutės su trimis jungikliais ir kištukiniu lizdu jungimas. Apšvietimo lempų valdymas iš trijų vietų. Apšvietimo lempų valdymas iš trijų vietų su nestandartiniu dvipoliu perjungikliu. Apšvietimo lempų valdymas iš 4 vietų. Apšvietimo lempų valdymas iš kelių vietų. Buto maketo instaliacijos schemos jungimas. Vienfazio nuotėkio srovės automatinio jungiklio tyrimas. Halogeninių lempų srovės stiprio reguliatoriaus tyrimas. Trifazio variklio valdymas su nulinio dydžio magnetiniu paleidikliu. Vienfazio kondensatorinio variklio valdymas. Trifazio variklio valdymas. Trifazio variklio valdymas su PME-100 magnetiniu paleidikliu ir šilumine rele. Trifazio variklio valdymas su antro dydžio magnetiniu paleidikliu ir šilumine rele. Trifazio variklio valdymas su kojiniu pedalu. Trifazio variklio valdymas su trečio dydžio magnetiniu paleidikliu. Trifazio variklio valdymas su PME-211 tipo magnetiniu paleidikliu. Trifazio ventiliatoriaus valdymas ir jo darbo kontrolė. Trifazio variklio valdymas 24V nuolatinės srovės magnetiniu paleidikliu. Trifazio variklio valdymas PAM-4100 magnetiniu paleidikliu. Trifazio variklio valdymas iš dviejų vietų. Halogeninių lempų valdymas iš daug vietų su centralizuota kontrole. Laiptinės apšvietimo valdymas su laiko relė. Trijų aukštų namo laiptinės apšvietimo valdymas su impulsine rele. Judesio jutiklio tyrimas. Halogeninių lempų jungimas prie elektroninio transformatoriaus. Prieblandos jungiklio (foto relės) tyrimas. Dviejų liuminescencinių lempų su elektroniniu droseliu schemos jungimas. Dviejų liuminescencinių lempų muoseklusis jungimas. Liuminescencinės lempos su elektroniniu droseliu maitinamos nuolatine srove schemos jungimas. Dimerio (šviesos reguliatoriaus) tyrimas. Treniruoklis trifazių variklių valdymo schemų jungimui. Treniruoklis trifazio variklio valdymui su nulinio dydžio magnetiniu paleidikliu. Trifazio variklio paleidimas per rezistorius statoriaus grandinėje su laiko kontaktoriumi.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(80 puslapių)
  2010-01-21
 • Elektros energetika

  Namų darbas NR.1. Varianto Nr.9. Apkrovų bei linijų ilgių parinkimas, pagal užduoties variantą. Transformatorių bei linijų parinkimas, įvertinant apkrovą. Elektros tinklo atstojamosios schemos sudarymas. Elektros energijos ir galios nuostolių bei įtampų apskaičiavimas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2005-12-17
 • Elektros grandinių charakteristikos ir jų matavimas

  4 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Išmokti braižyti schemas ir grafiškai atvaizduoti tyrimo rezultatus, susipažinti su elektroninių elementų grafiniais ir raidiniais žymenimis, grafikų braižymo technika. Praktinė dalis. Schemos brėžiniai. Grafikai. Teorinė dalis. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2010-10-06
 • Elektros grandinių charakteristikų matavimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su elektros grandinių tipais, pagrindinėmis charakteristikomis, jų matavimo ir atvaizdavimo būdais, išmokti braižyti struktūrines schemas, sudaryti grafikus, pritaikyti logaritminį mastelį, susirasti medžiagą apie kitus elektronikos elementus ir įsiminti jų grafinius ir raidinius žymėjimus. Teorinė užduotis.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-12-14
 • Elektros grandinių elementai

  Darbo tikslas: susipažinti su pagrindiniais elektros grandinių elementais, jų matavimo vienetais, SI sistemos daugikliais, išmokti perskaičiuoti varžos, talpos ir induktyvumo vienetus bei dydžius, naudojant nuoseklųjį ir lygiagretųjį jungimą. Daugikliai ir priešdėliai, naudojami su elektriniais dydžiais. Pagrindiniai pasyvieji elektronikos elementai. Pagrindiniai elementų jungimo būdai. Praktinės užduoties A sprendimas. Darbo A grandinė po pirmo ekvivalentinio pakeitimo. Praktinės užduoties B sprendimas. Praktinės užduoties D Sprendimas. Praktinės dalies uždaviniu sprendimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(12 puslapių)
  2007-09-19
 • Elektros grandinių elementai (2)

  Tikslas: susipažinti su pagrindiniais elektros grandinių elementais, jų matavimo vienetais, SI sistemos daugikliais, išmokti perskaičiuoti varžos, talpos ir induktyvumo vienetus bei dydžius, naudojant nuoseklųjį ir lygiagretųjį jungimą. Darbo rezultatai. Uždavinių sprendimai. Praktinės užduoties sprendimas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-05-16
 • Elektros grandinių elementai (3)

  1 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: susipažinti su pagrindiniais elektros grandinių elementais, jų matavimo vienetais, SI sistemos daugikliais, išmokti perskaičiuoti varžos, talpos ir induktyvumo vienetus bei dydžius, naudojant nuoseklųjį ir lygiagretųjį jungimą. Teorinė užduotis. Praktinė užduotis. Tikslas: ekvivalentinių pakeitimų būdu apskaičiuoti visos grandinės varžą tarp A ir C taškų. Tikslas: Apskaičiuoti pro kiekvieną rezistorių pratekančias sroves ir į kiekvieną rezistorių krentančias įtampas, kai grandinė prijungta prie 9V nuolatinės įtampos šaltinio. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2010-10-05
 • Elektros grandinių modeliavimas

  Darbo tikslas: susipažinti su grandinių modeliavimo principais, jo paskirtimi ir tikslais, išnagrinėti pagrindines programos Electronics Work Bench galimybes, susipažinti su virtualiaisiais instrumentais, išmokti braižyti grandinių schemas ir gauti jų charakteristikas. Darbo rezultatai. Praktinės užduoties 1 sprendimas. Praktinės užduoties 2 sprendimas. Praktinės užduoties 3 sprendimas. Praktinės užduoties 4 sprendimas. Praktinės užduoties 5 sprendimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2008-02-25
 • Elektros grandinių modeliavimas (2)

  5 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Susipažinti su elektros grandinių modeliavimo principais, Electronics Work Bench v.5 programa, jos elementine baze ir virtualiaisiais instrumentais, išmokti sudaryti schemas ir matuoti sroves, įtampas grandinėje bei grandinių charakteristikas. Praktinė dalis. Duomenys. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2010-10-06
 • Elektros grandinių teorija (2)

  Surašykite savo varianto duomenis ir nubraižykite grandinės schemą, įvertindami nulinius parametrus. Užrašykite elektros grandinei Kirchhofo lygčių sistemą. Pakeiskite savo srovės šaltinį jam ekvivalenčiu EV.) Apskaičiuokite gautosios schemos šakų sroves kontūrų srovių metodu. Vienu metodu apskaičiuotas srovių reikšmes surašykite į lentelę. Raskite sroves pradinėje (su srovės šaltiniu) schemoje. Sudarykite galių balansą pradinei (su srovės šaltiniu) schemai. Apskaičiuokite srovę I ekvivalentinio šaltinio metodu. Sroves I, I rasti mazgų potencialų metodu. Darbas iliustruotas brėžiniais.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2008-04-24
 • Elektros grandinių, kai kondensatoriai sujungti nuosekliai, lygiagrečiai ir mišriai tyrimas

  Darbo tikslas. Išmokti sujungti nesudėtingą elektros grandinę, išmatuoti kondensatorių įtampas, apskaičiuoti kondensatoriuose sukauptus elektros krūvius ir energijas. Darbo uždaviniai. Darbo priemonės. Darbo eiga. Formulės skaičiavimams. Kontroliniai klausimai. Ataskaitos turinys. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-05-26
 • Elektros grandinių, kai kondensatoriai sujungti nuosekliai, lygiagrečiai ir mišriai tyrimas (2)

  Laboratorinis darbas nr. 3. Darbo tikslas: Išmokti sujungti nesudėtingą elektros grandinę, išmatuoti kondensatorių įtampas, apskaičiuoti kondensatoriuose sukauptus elektros krūvius ir energijas. Darbo priemonės. Darbo eiga. Matavimų ir skaičiavimo lentelė. Skaičiavimo pavyzdžiai. Kontroliniai klausimai. Atsakymai. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-06-04
 • Elektros įrenginių ir tinklų su izoliuota neutrale izoliacijos varžos matavimas

  Laboratorinis darbas "Elektros įrenginių ir tinklų su izoliuota neutrale izoliacijos varžos matavimas" Darbo tikslas - išnagrinėti elektros įrenginių ir trifazių tinklų su izoliuota neutrale izoliacijos varžą megaommetro pagalba.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-03-10
 • Elektros įtaisai

  Laboratoriniai darbai. Varistoriaus CH1-2-2-27 tyrimas. Fotorezistoriaus CФ3-25 tyrimas. Puslaidininkinio diodo tyrimas. Stabilitrono tyrimas. Tranzistoriaus bendrosios bazės junginio (BBJ) tyrimas. Tranzistoriaus bendrojo emiterio junginio (BEJ) tyrimas ГT403 Ж. Lauko tranzistoriaus tyrimas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2005-09-11
 • Elektros pavarų teorija

  Laboratoriniai darbai. Nuolatinės srovės svetimo žadinimo variklio mechaninės charakteristikos. Svetimo žadinimo mašinų generatoriaus – variklio sistemos mechaninės charakteristikos. Nuolatinės srovės lygiagretaus žadinimo variklio inkaro šuntavimas. Nuolatinės srovės nuoseklaus žadinimo variklio mechaninės charakteristikos. Įtampos įtaka asinchroninio variklio darbui. Asinchroninio variklio su faziniu rotoriumi mechaninės charakteristikos. Asinchroninio variklio su faziniu rotoriumi mechaninės charakteristikos.
  Elektronika, laboratorinis darbas(41 puslapis)
  2006-10-12
 • Elektros signalų apdorojimas grandinėse

  3 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Susipažinti sudėtingos formos elektros signalais ir jų parametrais, išmokti braižyti signalų oscilogramas, susipažinti su elementariais signalų pakeitimais grandinėse ir atlikti sudėtingų signalų diferencijavimo ir integravimo skaičiavimus. Teorinė dalis. Praktinės užduotys. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2010-10-05
 • Elektros signalų parametrai

  Darbo tikslas: susipažinti su nuolatinės ir kintamosios srovės bei įtampos parametrais, signalų oscilogramomis ir jų pateikimu, atlikti elementarius parametrų skaičiavimus. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-10-03
 • Elektros signalų parametrai (2)

  Darbo tikslas: susipažinti su nuolatinės ir kintamosios srovės bei įtampos parametrais, signalų oscilogramomis ir jų pateikimu, atlikti elementarius parametrų skaičiavimus. Darbo rezultatai. Pagrindiniai kintamos įtampos ir srovės parametrai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-11-12
 • Elektrostatinio ir magnetinio laukų pakraščio reiškiniai

  Darbo turinys: Darbe tiriami plokščiųjų elektrostatinio ir magnetinio laukų pakraščio reiškiniai: elektrostatinio ir magnetinio laukų analizės metodais apskaičiuoti elektriniai ir magnetiniai srautai, kai neįvertinamas lauko linijų išsipūtimas elektrodų ir magneto polių pakraščiuose, palyginami su skaitiniais metodais kompiuteriu apskaičiuotais realių elektrostatinių ir magnetinių laukų srautais. Naudojama aparatūra. Pasiruošimas darbui. Plokščiojo kondensatoriaus elektrostatinio lauko skaičiavimas. Brėžinys.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-06-23
 • Elektrostatinio lauko tyrimas

  Darbo tikslas : Elektrostatinio lauko tyrimas elektrolizinės vonelės metodu. Darbo tikslas: Elektrostatinio lauko tyrimas elektrolizinės vonelės metodu. Teorinis įvadas. Matavimo metodo aprašymas. Matavimo įrenginio aprašymas. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-01-22
Puslapyje rodyti po