Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dvikrūvio tranzistoriaus tyrimas (2)

  Laboratorinis darbas Nr. 10. Darbo tikslas: Išnagrinėti dvikrūvių tranzistorių sandarą, veikimą, jungimo schemas, charakteristikas ir parametrus, išmokti matuoti tranzistorių statines voltamperines charakteristikas ir pagrindinius parametrus. Matavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-11-22
 • Dvikrūvių (bipoliariųjų) tranzistorių tyrimas

  Darbo tikslas: tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ar matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leistinų režimų ribose. Patyrinėti darbą paprasčiausiose elektroninėse grandinėse (tranzistoriaus kaip srovės šaltinio, elektroninio jungiklio, stiprinimo elemento darbą). Darbo eiga. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-01-05
 • Dvikrūvių (bipoliariųjų) tranzistorių tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Teorinė dalis ir matavimo metodas. Eksperimentų rezultatai ir jų analizė. Bipoliaraus tranzistoriaus 2SA733 BB junginio tyrimas. Bipoliaraus tranzistoriaus 2SA733 BE junginio tyrimas. Bendrosios išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2008-04-04
 • Dvikrūvių (bipoliariųjų) tranzistorių tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio (bipoliarinio) tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, įvairių tranzistoriaus junginių VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ir matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leidžiamųjų būvių ar režimų ribose. Patyrinėti ir pagrįsti tranzistoriaus darbą paprasčiausiose elektroninėse grandinėse, t.y. tranzistoriaus kaip grandinių teorijos srovės šaltinio, elektroninio jungiklio, stiprinimo elemento ir kaip signalo invertoriaus darbą. Išmokti naudotis tranzistorių žinynais. Teorinė dalis. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2008-05-16
 • Dvikrūvių (bipoliariųjų) tranzistorių tyrimas (4)

  Darbo tikslas. Tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio (bipoliariojo) tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, įvairių tranzistoriaus junginių VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ar matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leidžiamųjų būvių ar režimų ribose. Teorinė dalis. Eksperimentų rezultatai ir jų analizė. Dvikrūvio PNP tranzistoriaus 2SA733 bendrosios bazės grandyno tyrimas. Dvikrūvio PNP tranzistoriaus 2SA733 bendrojo emiterio junginio grandyno tyrimas. Bendrosios išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-04-24
 • Dvikrūvių tranzistorių tyrimas

  Darbo tikslas: tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio (bipoliariojo) tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ar matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leidžiamųjų būvių ar režimų ribose. Patyrinėti ir pagrįsti tranzistoriaus darbą paprasčiausiose elektroninėse grandinėse, t.y. tranzistoriaus kaip srovės šaltinio, elektroninio jungiklio, stiprinimo elemento ir kaip signalo inventoriaus darbą. Darbo eiga. Išvados. Priedas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2005-12-20
 • Dvikrūvių tranzistorių tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Teorinė santrauka. Konstrukcija ir darbo režimai. Tranzistoriaus bendrosios bazės junginys. Tranzistoriaus bendrojo emiterio junginys. Tranzistoriaus bendrojo kolektoriaus junginys. Dvikrūvio tranzistoriaus H parametrų sistema. Dvikrūvių tranzistorių matematiniai modeliai ir atstojamosios grandinės. Dvikrūvio tranzistoriaus ribiniai parametrai. Tiriamasis tranzistorius: 2SA970. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(18 puslapių)
  2006-04-24
 • Dvikrūvių tranzistorių tyrimas (3)

  Darbo tikslas: tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ar matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leistinų režimų ribose. Patyrinėti darbą paprasčiausiose elektroninėse grandinėse (tranzistoriaus kaip srovės šaltinio, elektroninio jungiklio, stiprinimo elemento darbą). Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-04-07
 • Dvikrūvių tranzistorių tyrimas (4)

  Darbo tikslas: tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ar matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leistinų režimų ribose. Patyrinėti darbą paprasčiausiose elektroninėse grandinėse (tranzistoriaus kaip srovės šaltinio, elektroninio jungiklio, stiprinimo elemento darbą). Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-04-18
 • Dvikrūvių tranzistorių tyrimas (5)

  Laboratorinis darbas Nr. 3. 20 variantas. Apskaičiuoti tranzistoriaus išėjimo teorinę VACH pagal paprasčiausią lygtį (varianto numeris N=20). Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-03-09
 • Dvimatis masyvas

  Užduotis. MTR-15. Duota matrica X(n,m). Pagrindinės ir šalutinės įstrižaines minimalius ir maksimalius elementus sukeisti vietomis, jei nei vienas iš jų tarpusavyje nesutampa. Spausdinti matrica prieš ir po veiksmų. Programos aprašymas. Komponentų paskirtis. TForm1 klasės failas Unit1.h. Programos tekstas. Duomenų ir rezultatų failai. Duomenų failas "MatricaD.txt". Rezultatų failas "MatricaR.txt".
  Programos, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-12-12
 • Dvimatis masyvas (2)

  B lygmuo. Užduotis. L5 – 30 užduotis : Duota D(n, m). Matrica D(n, m) užpildyta tik 0 ir 1. Suskaičiuokite, kokių elementų matricoje yra daugiau, 0 ar 1. Nustatykite, ar yra stulpelis, kuris neturi 1. Atspausdinkite jo numerį. Tuos pačius veiksmus atlikite su matrica Y(k, p). Programos aprašymas. Klasės tipas – failas. Klasės komponentų įvykių metodų aprašas. Klasės programuotojo metodų aprašas. Atmintinė vartotojui. Programos duomenų failai. Programos rezultatų failas.
  Programavimas, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2009-05-12
 • Dvimatis masyvas (3)

  Laboratorinio darbo Nr. 4 ataskaita. "A" lygmuo. Programos užduotis. MTR-1 Duota matrica A(n,m). Sukeisti vietomis kiekvienos eilutės pirmą teigiamą ir tos eilutės didžiausią elementą. Spausdinti matricą prieš ir po pakeitimų. Programos aprašymas. Programos schema. Formos schema. Komponentų savybių sąrašas. Unit1.h failas. Programos tekstas. Duomenų ir rezultatų failai.
  Programavimas, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2009-06-04
 • Dvimatis masyvas (4)

  Laboratorinio darbo Lr. 4 ataskaita. Programos užduotis L3-6. Duotas masyvas A(n, m). Masyvo viduryje įterpti eilutę, kur surašyti kiekvieno stulpelio didžiausias reikšmes. Spausdinti pradinę ir po pertvarkymų matricas lentelėmis, užrašant eilučių ir stulpelių numerius. Programos aprašymas. Komponentų paskirtis. Objektų inspektoriuje keičiamos komponentų savybių reikšmės. Formos pavyzdys kai duomenų faile nėra nė vieno skaičiaus. Programos komponentai reaguoja į šiuos įvykius. Konstantos. TForm1 klasės aprašo failas. Metodų aprašai. Funkcijų aprašai. Metodų aprašai. Atmintinė vartotojui. Programos tekstas. Failas Unit1.h. Failas Unit1.cpp. Programos testavimo rezultatai.
  Programavimas, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2009-08-24
 • Dvimatis masyvas. Matrica

  Duota informacija apie futbolininkus: komanda, pavardė, vardas, žaistų rungtynių skaičius, įmuštų įvarčių skaičius. Surasti 2 futbolininkus, kurių naudingumo koeficientas didžiausias, t.y žaista ne mažiau kaip vidutinis rungtynių skaičius ir įmušta daugiausiai įvarčių. Ar yra tokia komanda, kurios visi žaidėjai pelnė įvarčių. Sprendimo aprašymas. Duomenų struktūros. Formos paveikslas. Klasių aprašymas. Atmintinė vartotojui. Programos tekstas. Programos testavimo rezultatai.
  Informatika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2006-02-17
 • Dvipolio tranzistoriaus tyrimas

  Darbo ataskaita. Darbo tikslas. Matavimų rezultatai (lentelės ir grafikai). h parametrų skaičiavimas ir jų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-05-24
 • Dvipolio tranzistoriaus tyrimas (2)

  Darbo tikslas: Išnagrinėti dvipolių tranzistorių sandarą, veikimą, jungimo schemas, charakteristikas ir parametrus, išmokti matuoti tranzistorių statines voltamperines charakteristikas ir pagrindinius parametrus. Matavimo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-11-08
 • Dvipolio tranzistoriaus tyrimas (3)

  Darbo tikslas: Išnagrinėti dvipolių tranzistorių sandarą, veikimą, jungimo schemas, charakteristikas ir parametrus, išmokti matuoti tranzistorių statines voltamperines charakteristikas (VACh) ir pagrindinius parametrus. Matavimų rezultatai. h parametrų skaičiavimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-04-27
 • Dvipolio tranzistoriaus tyrimas (4)

  Laboratorinis darbas Nr. 10. Darbo tikslas: Išnagrinėti dvipolių tranzistorių sandarą, veikimą, jungimo schemas, charakteristikas ir parametrus, išmokti matuoti tranzistorių statines voltamperines charakteristikas ir pagrindinius parametrus. Matavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-09-05
 • Dvipolio tranzistoriaus tyrimas (5)

  Darbo tikslas: Išnagrinėti dvipolių tranzistorių sandarą, veikimą, jungimo schemas, charakteristikas ir parametrus, išmokti matuoti tranzistorių statines voltamperines charakteristikas ir pagrindinius parametrus. Pradiniai duomenys. Išvados. Priedas: brėžinys.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-11-24
Puslapyje rodyti po