Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Determining an enthalpy change of the neutralisation reactions

  Darbas anglų kalba. Entalpijos pokyčio atpažinimas neutralizavimo reakcijose. Aim: To determine the enthalpy change ΔH and the heat of reaction Q for two neutralisation reactions. Materials and Equipment. Procedure. Hypothesis. Data Collection. Tables. Data presentation. Charts. Calculations. Conclusion and Evaluation.
  Chemija, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2008-04-29
 • DHCP serverio administravimas Linux operacinėje sistemoje

  Darbo tikslas: Išmokti administruoti DHCP paslaugą Linux operacinėje sistemoje. Pagrindinė užduotis. Suteikti tinklo naudotojams DHCP paslaugą. Darbo eiga. Įdiekite DHCP paslaugą. DHCP tarnybos konfigūravimo failas. Redaguokite. Paleisti DHCP paslaugą. DHCP paslaugos tikrinimas. Nustatykite darbo stoties IP protokolo automatinį konfigūravimą. Paleiskite iš naujo DHCP klientą. Patikrinkite ar klientas gavo reikalingus duomenis. Atsakyti į klausimus. Kas yra DHCP? Koks dokumentas aprašo DHCP protokolą? Kokia organizacija rengia protokolų standartizavimą? Kam naudojamas broadcast adresas? Kam naudojamas RARP (Reverse Address Resoliution Protocol)? Kaip vadinasi dinaminis adresų paskirstymo protokolas IP 6 versijoje? Koks RFC dokumentas aprašo DHCP? Atsakymai.
  Programos, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2008-03-15
 • Diafragmos debito koeficiento nustatymas

  4 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Nustatyti diafragmos debito koeficientą. Bandymų stendas. Eksperimentų eiga. Duomenų apdorojimas. Rezultatų analizė ir išvados.
  Statyba, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-12-30
 • Didysis projektorius

  Matuojamas objektas, naudotos matavimo priemonės ir prietaisai, svarbiausios jų charakteristikos. Didžiojo projektoriaus schema, kai daiktas apšviečiamas iš apačios. Prietaiso techninės charakteristikos. Metalinės liniuotės techninės charakteristikos. Matlankio techninės charakteristikos. Išvados.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-11-26
 • Dielektrikų atsparumo tyrimas

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2006-10-31
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais, Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje, Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2005-05-30
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga. Dujinių dielektrikų pramušimas. Pramušimo įtampos nustatymas nuo dielektrikų tipo. Oro pramušimo įtampos nustatymas priklausomai nuo elektrodų dydžio. Pramušimo įtampos nustatymas nuo elektrodų formos. Pramušimo įtampos nuo dažnio nustatymas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-12-15
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Teorinė dalis. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-12-18
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (4)

  Darbo tikslas: Su kompiuterio pagalba nustatyti mažiausias pramušimo įtampas. Darbo eiga. Duomenys. Išvados. Teorinė dalis.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-03-20
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (5)

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų. Darbo eiga.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-11-24
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (6)

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga. Matavimai ir reultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2010-04-15
 • Dielektrikų elektrinis atsparumas

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-11-22
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinį jautrį ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Aparatūra. Darbo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-28
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (2)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinį jautrį ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-04-14
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (3)

  Darbo užduotis: nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių talpą ir santykinę dielektrinę skvarbą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Gautų duomenų lentelė. Medžiagų dielektrinė skvarba. Santykinės paklaidos. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-06-06
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (4)

  Darbo tikslas. Ištirti dielektrikų įvairiuose kondensatoriuose elektrinius nuostolius. Ištirti dielektrikų elektrinės talpos ir dielektrinių nuostolių priklausomybę nuo temperatūros. Darbo priemonės. Išvados. Atsakymai į klausimus.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-06-23
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (5)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą ir talpą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-01-22
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (6)

  Darbo tikslas. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinę jutą ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-12-03
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (7)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių talpą ir santykinę dielektrinę skvarbą. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2012-04-10
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (8)

  Laboratorinis darbas Nr.1. Tikslas. Ištirti įvairių dielektrinių medžiagų sąveiką su elektriniu lauku ir nustatyti jų santykinę dielektrinę skvarbą. Laboratoriniame darbe naudojamos formulės. Santikinė dielektrinė skvarba. Siekiant pasiekti kuo tikslesnius matavimus, bandymus kartojome po tris kartus. Laboratoriniui darbui atlikti reikalingos priemonės. Plokščiasis kondensatorius su judančiomis. Darbo stendas. Tyrimo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2012-04-27
Puslapyje rodyti po