Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Vienu galu įtvirtinto tempiamo-gniuždomo strypo stiprumo skaičiavimas (3)

  4 variantas. Apskaičiuoti brėžinyje nurodyto vienu galu įtvirtinto tempiamo – gniuždomo strypo: sudaryti įrąžų – ašinių jėgų (N), normalinių įtempimų (σ) ir skerspjūvių pasislinkimo (ω) diagramas, nepaisant strypo savojo svorio jėgų įtakos; rasti strypo laisvojo galo pasislinkimą; apskaičiuoti stiprumo atsargos koeficientą. Brėžinys nr.4. Studento pažymėjimo paskutiniai skaičiai 89.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-11-27
 • Vietiniai hidrauliniai nuostoliai

  laboratorinis darbas. Darbo tikslas: apskaičiuoti vietinius hidraulinius nuostolius vamzdžio posūkiuose ir palyginti gautas reikšmes su eksperimentų metu gautais eezultatais. Apskaičiuoti vietinius hidraulinius nuostolius, esant staigiam vamzdžių praplatėjimui (Borda formulė) ir palyginti gautas reikšmes su eksperimentų metu gautais rezultatais. Apskaičiuoti vietinius hidraulinius nuostolius konfuzoriuje ir palyginti gautas reikšmes su eksperimentų metu gautais rezultatais. Bandymų stendas. Eksperimentų eiga. Duomenų apdorojimas. Rezultatų analizė ir išvados. Priedai: Debito kreivės taravimas, Pjezometrų ir pitometrų rodmenys, Debito reikšmės, Tėkmės greičių skaičiavimo suvestinė, Hidraulinių nuostolių skaičiavimo suvestinė.
  Mechanika, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2009-12-30
 • Vietinio ir užsienio tiekėjų įvedimas

  Vietinio ir užsienio tiekėjų įvedimas. Kodų įvedimas. Mokėjimų sąlygų įvedimas. Užsienio tiekėjo įvedimas. Vietinio tiekėjo įvedimas.
  Programos, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2008-02-22
 • Vietinių tinklų modeliavimas ir tyrimas

  Darbo tikslas: susipažinti su programomis vietinių tinklų modeliavimui ir tyrimui. Išmokti sumodeliuoti nedidelius tinklus ir juos patikrinti. Programos tinklų modeliavimui ir tyrimui. Vietinio tinklo modelio sudarymas ir tyrimas. Duotojo tinklo konfigūracijos tyrimas ir tikrinimas. Sudėtingo tinklo tinklo modelio sudarymas. Išvados.
  Informatika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-08-26
 • Vietinių tinklų modeliavimas ir tyrimas (2)

  Darbo tikslas: susipažinti su programomis vietinių tinklų modeliavimui ir tyrimui. Išmokti sumodeliuoti nedidelius tinklus ir juos patikrinti. Programos tinklų modeliavimui ir tyrimui. Vietinio tinklo modelio sudarymas ir tyrimas. Duotojo tinklo konfigūracijos tyrimas ir tikrinimas. Sudėtingo tinklo tinklo modelio sudarymas. Išvados.
  Kompiuteriai, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-11-17
 • Vykdymo mechanizmo tyrimas

  Darbo tikslas: Išanalizuoti vykdymo mechanizmo su varikliu konstrukciją ir valdymo elektros principines schemas. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-12-02
 • Virintinių sandūrų su kertinėmis siūlėmis tyrimas

  Darbo tikslas: susipažinti su užleistinių sandūrų su išilginėmis kertinėmis siūlėmis bandymo metodika ir prietaisais. Bandymu nustatyti tokios sandūros laikomąją galią ir suirimo pobūdį. Gautus rezultatus palyginti su teoriškai skaičiuotais. Bandymo metodika. Išvados.
  Statyba, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-05-14
 • Virpamųjų kontūrų tyrimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su nuosekliu, lygiagrečiu bei surištais virpamaisiais kontūrais. Ištirti jų savybes bei parametrus. Darbo užduotis. Darbo eiga. Nustatyti savąjį kontūro dažnį f0. Išmatuoti rezonansinę kreivę. Iš gautos rezonansinės kreivės nustatyti savąjį kontūro dažnį f0. Išmatuoti nuoseklaus kontūro. Įtampos priklausomybė nuo išsiderinimo. Išmatuoti lygiagretaus kontūro rezonansinę kreivę. Įtampos priklausomybė nuo išsiderinimo. Išmatuoti surištų kontūrų rezonansinę kreivę. Skaičiavimai. Lygiagretus kontūras. Nuoseklus kontūras. Lygiagretus kontūras su varža.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-10-12
 • Virpesių kontūrų tyrimas

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Darbo eiga ir rezultatai. Nuosekliojo virpesių kontūro matavimų rezultatai. Lygiagrečiojo virpesių kontūro matavimo rezultatai. Lygiagrečiojo virpesių kontūro su nuosekliai įjungtu papildomu rezistoriumi R3 tyrimo schemos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(12 puslapių)
  2006-05-19
 • Virpesių kontūrų tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Išmokti matuoti ir analizuoti virpesių kontūrų dažnines charakteristikas. Giliau išsiaiškinti nuosekliojo ir lygiagrečiojo virpesių kontūrų savybes ir ištirti jų dažnines charakteristikas bei parametrus. Darbe naudotos aparatūros sąrašas. Darbo schemos. Darbo eiga ir rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-09-19
 • Virpesių kontūrų tyrimas (3)

  Laboratorinis darbas Nr. 5. Darbo tikslas: Išmokti matuoti ir analizuoti virpesių kontūrų dažnines charakteristikas. Giliau išsiaiškinti nuosekliojo ir lygiagrečiojo virpesių kontūrų savybes ir ištirti jų dažnines charakteristikas bei parametrus. Principinės schemos. Matavimų rezultatai. Kontūrų parametrų skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-03-01
 • Virpesių kontūrų tyrimas (4)

  5 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas: Išmokti matuoti ir analizuoti virpesių kontūrų dažnines charakteristikas. Giliau išsiaiškinti nuosekliojo ir lygiagrečiojo virpesių kontūrų savybes ir ištirti jų dažnines charakteristikas bei parametrus. Darbo schemos. Matavimų rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2010-04-07
 • Virpesių kontūrų tyrimas (5)

  Darbo tikslas. Naudotos aparatūros sąrašas. Darbo principinės schemos. Darbo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais, grafikais, schemomis.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2011-05-12
 • Virpesių kontūrų tyrimas (6)

  Darbo tikslas. Naudoti matavimo prietaisai. Principinės schemos. Matavimų rezultatai (lentelės ir grafikai). Skaičiavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2011-05-16
 • Virpesių vizualizacija ir parametrų tyrimas kompiuteriu

  4 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas: Darbo eiga ir darbo rezultatai. Ištirtų virtualiojo oscilografo metrologinių parametrų aprašymas. Virtualiuoju oscilografu išmatuotų signalų parametrų rezultatų lentelės. Paklaidų matavimo rezultatų lentelės. Santykinės paklaidos priklausomybės nuo įtampos dydžio ir dažnio grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-05-04
 • Virtualios mašinos bei realios mašinos apibrėžimas ir realizacija

  Realios mašinos aprašas. Virtualios mašinos aprašas. Procesorius. Atmintis. Virtualios mašinos komandų sistema. Virtualios mašinos interpretuojamo failo formatas. Virtualios mašinos bendravimo su įvedimo/išvedimo įrenginiais aprašymas. Virtuali mašina visos operacinės sistemos kontekste. Virtualios mašinos realizacija.
  Programavimas, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2007-03-27
 • Vyrų šuolio į aukštį iš vietos motorinės programos su ir be atgalinio ryšio priklausomybė, po ekscentrinio-koncentrinio krūvio, testą atliekant 35% maksimaliosios jėgos

  Įvadas. Darbo tikslas: Nustatyti vyro šuolio į aukštį iš vietos motorinės programos su ir be atgalinio ryšio priklausomybę, po ekscentrinio – koncentrinio krūvio, testą atliekant 35% maksimaliosios jėgos. Aprūpinimas. Metodika. Testo eiga. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Sportas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-04-06
 • Visiškas sąskaitų faktūrų apmokėjimas valiuta. Grupinis sąskaitų-faktūrų apmokėjimas

  "SCALA" vartojimo instrukcija. Visiškas sąskaitų faktūrų apmokėjimas valiuta. Grupinis sąskaitų-faktūrų apmokėjimas. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Programos, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2008-02-22
 • Visuotinių tinklų tyrimas Cisco simuliatoriumi

  3 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas: Susipažinti su visuotinio tinklo, sudaryto iš CISCO aparatinės įrangos, sudarymo principais. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-03-08
 • Visuotinių tinklų vaizdavimas, stebėjimas ir vertinimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su pagrindinėmis visuotinių tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdais, tinklo stebėjimo komandomis ir procedūromis. Nustatyti, kaip Elektronikos fakultetas prisijungia prie pasaulinių tinklų. Rezultatai. Tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdai. Vidinė laboratorijos struktūra iki užblokuoto prievado. RIPE suteikta informacija. Traceroute ir Looking Glass serverių aprašymas ir sąrašas. LitNet struktūra ir parametrai. Apkrovos rugsėjo 8 dieną tyrimo rezultatai. Interneto srauto dydis, jo patekimo į Lietuvą kanalai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(14 puslapių)
  2008-10-20
Puslapyje rodyti po