Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Triukšmo tyrimas

  Darbo tikslai: apskaičiuoti kasdienio veikiančio triukšmo lygį (LEX, 8h) kai triukšmo šaltinis yra vienas ir kai skirtingo lygio triukšmas veikia per darbo pamainą; įvertinti triukšmo lygius. Aparatūra. Darbo eiga. Apskaičiuokite ir įvertinkite. Tyrimo rezultatai. Apskaičiuokite ir įvertinkite. Išvados.
  Sauga, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-05-10
 • Trumpalaikė atmintis (3)

  Literatūros apžvalga. Tyrimo tikslas ir metodika. Tikslas yra nustatyti trumpalaikės atminties apimtį. Tiriamieji buvo atrinkti atsitiktine tvarka. Rezultatai ir jų aptarimas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-12-20
 • Trumpalaikės atminties apimtis

  Praktinis darbas Nr.2. Tikslas yra nustatyti trumpalaikės apimties apimtį bei išnagrinėti, kokiomis strategijomis buvo naudojamasi, stengiantis įsiminti ir atmintyje išlaikyti pateiktus elementus. Metodika. Tiriamasis. Darbo priemonės. Darbo eiga. Rezultatai. I etapas. II etapas. III etapas. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2009-04-21
 • Trumpalaikės atminties tyrimas (2)

  Literatūros apžvalga. Tikslas - nustatyti trumpalaikės atminties apimtį. Darbo eiga. Tiriamasis – 18metų, moteris. Rezultatai ir jų aptarimas. 1 lentelė. I dalies rezultatai. Tiriamojo atminties apimtis. 2 lentelė. Kraštų efekto rezultatai. 3 lentelė. Pradžios slopinimo rezultatai. 4 lentelė. Pabaigos slopinimo rezultatai. Išvados .
  Kognityvinė psichologija, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2011-01-24
 • Tunelinio diodo ir tiristoriaus tyrimas

  Darbo tikslas. Darbo eiga. Tunelinio diodo ГИ305Б tyrimas. Tiriamojo tunelinio diodo ГИ305Б scheminis ženklas ir pagrindinės charakteristikos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-04-20
 • Tunelinio diodo ir tiristoriaus tyrimas (2)

  Laboratorinis darbas Nr. 4. 20 variantas. Darbo tikslas. Tyrinėti ir pagrįsti tunelinio diodo, valdomo ir nevaldomo tiristorių veikimo principus ir savybes, išmatuoti tų elektroninių elementų statines VACh, kai kuriuos parametrus, išmokti apskaičiuoti parametrus iš VACh, patyrinėti ir pagrįsti darbą elektroninėse grandinėse (jų kaip elementų su neigiamąja diferencialine varža ir kaip elektroninių junginių darbą). Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-03-09
 • Tunelinio diodo ir tiristorių tyrimas

  Darbo tikslas: tyrinėti ir pagrįsti tunelinio diodo, valdomo ir nevaldomo tiristorių veikimo principus, savybes, išmatuoti jų statines VACh, kai kuriuos parametrus, išmokti skaičiuoti parametrus iš VACh, patyrinėti ir pagrįsti darbą elektroninėse grandinėse (jų kaip elementų su neigiamąja diferencialine varža ir kaip elektroninių jungiklių darbą). Išmokti naudotis tiristorių žinynais. Darbe tyrinėjamos medžiagos. Darbo eiga. Išvados. Priedai.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2005-12-20
 • Tunelinio diodo ir tiristorių tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Tuneliniai diodai. Tiristoriai. Elementų duomenys. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2006-04-24
 • Tunelinio diodo ir tiristorių tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Tyrinėti ir pagrįsti tunelinio diodo, valdomo ir nevaldomo tiristorių veikimo principus ir savybes, išmatuoti tų elektroninių elementų statines VACh, kai kuriuos parametrus, išmokti apskaičiuoti parametrus iš VACh, patyrinėti ir pagrįsti darbą elektroninėse grandinėse (jų kaip elementų su neigiamąja diferencialine varža ir kaip elektroninių jungiklių darbą). Darbo eiga. Valdomo tiristoriaus skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-01-05
 • Tunelinio diodo ir tiristorių tyrimas (4)

  Darbo tikslas: tyrinėti ir pagrįsti tunelinio diodo, valdomo ir nevaldomo tiristorių veikimo principus ir savybes, išmatuoti tų elektroninių elementų statines VACh, kai kuriuos parametrus, išmokti apskaičiuoti parametrus iš VACh, patyrinėti darbą paprasčiausiose elektroninėse grandinėse (jų, kaip elementų su neigiamąja diferencialine varža, kaip elektroninių jungiklių darbą). Darbo eiga. Matavimų grandinių schemos. Tunelinio diodo ГU305А tyrimas. Tiristoriaus 2Y102A tyrimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-06-14
 • Tunelinio diodo tyrimas

  Laboratorinio darbo ataskaita (2 kursui, Elektronikos fakultetui). Darbo tikslas: Išnagrinėti puslaidininkinį diodų klasifikaciją, sandarą, veikimą, charakteristikas ir parametrus. Išmokti matuoti tunelinių diodų voltamperines charakteristikas (VACH) ir parametrus.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-05-20
 • Tunelinio diodo tyrimas (10)

  Laboratorinis darbas Nr. 9. Darbo tikslas: Išnagrinėti puslaidininkinių diodų klasifikaciją, sandarą, veikimą, charakteristikas ir parametrus. Išmokti matuoti tunelinių diodų voltamperines charakteristikas (VACH) ir parametrus. Matavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-11-22
 • Tunelinio diodo tyrimas (11)

  1 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas. Pradinės duomenys. Formulės. Skaičiavimo rezultatai. Matavimo rezultatai. Grafika. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2011-05-04
 • Tunelinio diodo tyrimas (12)

  Darbo tikslas. Matavimų rezultatai. Tunelinio diodo neigiamos diferencinės varžos skaičiavimas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-05-12
 • Tunelinio diodo tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Matavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-03-10
 • Tunelinio diodo tyrimas (3)

  Darbo ataskaita. Darbo tikslas. Matavimų rezultatai (lentelės, grafikai). Tunelinio diodo diferencialinės varžos skaičiavimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-05-24
 • Tunelinio diodo tyrimas (4)

  Darbo tikslas: Išnagrinėti puslaidininkinių diodų klasifikaciją, sandarą, veikimą, charakteristikas ir parametrus. Išmokti matuoti tunelinių diodų voltamperines charakteristikas (VACH) ir parametrus. Matavimų rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-09-25
 • Tunelinio diodo tyrimas (5)

  Darbo tikslas: Išnagrinėti puslaidininkiniu diodu klasifikacija, sandara, veikimas, charakteristikas ir parametrus. Išmokti matuoti tunelinių diodų voltamperines charakteristikas (VACH) ir parametrus. Matavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-12-03
 • Tunelinio diodo tyrimas (7)

  Darbo tikslas. Išnagrinėti puslaidininkinių diodų klasifikaciją, sandarą, veikimą, charakteristikas ir parametrus. Išmokti matuoti tunelinių diodų voltamperines charakteristikas (VACH) ir parametrus. Matavimų rezultatai. Tunelinio diodo VACH tiesioginės šakos matavimo rezultatai. Tunelinio diodo VACH atgalinės šakos matavimo rezultatai. Tunelinio diodo voltamperinė charakteristika. Tunelinio diodo VACH tiesioginės šakos matavimo rezultatai, kai lygiagrečiai diodui prijungtas 27Ω rezistorius R3. Lygiagrečiai sujungtų tunelinio diodo ir rezistoriaus VACH tiesioginė dalis (I = f(U). Tunelinio diodo VACH tiesioginė dalis, kai jam lygiagrečiai prijungtas rezistorius (ID = f(U)). Tunelinio diodo diferencinės varžos skaičiavimas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-08-13
 • Tunelinio diodo tyrimas (8)

  Darbo tikslas: Išnagrinėti puslaidininkinių diodų klasifikaciją, sandarą, veikimą, charakteristikas ir parametrus. Išmokti matuoti tunelinių diodų voltamperines charakteristikas (VACH) ir parametrus. Matavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-05-13
Puslapyje rodyti po