Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Surištųjų rezonansinių kontūrų tyrimas

  Darbo tikslas: ištirti surištųjų rezonansinių kontūrų pagrindines savybes. Suderinti dviejų surištųjų kontūrų sistemą įvairių tipų rezonansams, išmatuoti jo svarbiausius parametrus ir charakteristikas. Darbo eiga. Pirmajam daliniam. Pirmasis optimalusis rezonansas. Antrasis dalinis rezonansas. Antrasis optimalusis rezonansas. Pilnasis dalinis rezonansas. Pilnasis optimalusis rezonansas. Įtampos dažninės priklausomybės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-10-09
 • Susipažinimas su DNS, HTTP, SMTP ir POP3 protokolais

  Darbo tikslas: susipažinti su .lt domeno sukūrimo tvarka, registruotų žiniatinklių duomenų paieška naudojant WHOIS ir nslookup. Susipažinti su telnet komanda ir jos pagalba gauti žiniatinklio turinį, išsiųsti ir gauti elektroninį laišką. IDN paskirtis, gauta vertė. Aktuali informaciją apie analizuotą domeną. Pasinaudojęs komandinės eilutės nslookup įrankiu gavau štai tokia informacija. Telnet užklausa į one.lt:80. Elektroninio pašto gavimo seka, laiško dydis, antraštės analizė. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-03-09
 • Susipažinimas su DNS, HTTP, SMTP ir POP3 protokolais (2)

  Darbo tikslas: susipažinti su .lt domeno sukūrimo tvarka, registruotų žiniatinklių duomenų paieška naudojant WHOIS ir nslookup. Susipažinti su telnet komanda ir jos pagalba gauti žiniatinklio turinį, išsiųsti ir gauti elektroninį laišką. IDN paskirtis, gauta vertė. Aktuali informaciją apie analizuotą domeną. Pasinaudojęs komandinės eilutės nslookup įrankiu gavau štai tokia informacija: Žiniatinklio peržiūros seka, turinio analizė, kokia tarnybinės stoties programinė įrangą teikia paslaugą. Telnet užklausa į krepsinis.net:80. Elektroninio pašto siuntimo seka. Elektroninio pašto gavimo seka, laiško dydis, antraštės analizė. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-04-26
 • Susipažinimas su grandinių modeliavimu

  Darbo tikslas: Susipažinti su grandinių modeliavimo principais, jo paskirtimi ir tikslais, išnagrinėti pagrindines programos Electronics Work Bench v.5 galimybes, susipažinti su virtualiaisiais instrumentais, išmokti braižyti grandinių schemas ir gauti jų charakteristikas. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-12-14
 • Susipažinimas su grandinių modeliavimu (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su modeliavimo principais, jo paskirtimi ir tikslais, išnagrinėti pagrindines programos Electronics Work Bench v.5 galimybes, susipažinti su virtualiaisiais instrumentais, išmokti braižyti grandinių schemas ir gauti jų charakteristikas. Užduotis. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-02-20
 • Susipažinimas su kompiuterio sandara

  Susipažinti su: kompiuterio vidaus sandara bei konstrukcija; kompiuterio sandaros analizės programa "Aida32"; kompiuteryje naudojamomis išplėtimo magistralėmis, išsiaiškinti jų pagrindines savybes; PC suderinamų kompiuterių bazine įvedimo/išvedimo sistema (BIOS). Darbo užduotys: Pateikite programos AIDA32 pagalba surinktą informaciją apie jūsų kompiuterio konstrukciją, magistrales ir BIOS; Nubraižykite ištirto PC klasės kompiuterio struktūrinę schemą; Sudarykite tyrinėto kompiuterio BIOS‘o nustatymų lentelę su nustatymų paaiškinimais.
  Kompiuteriai, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-03-30
 • Susipažinimas su kompiuterio sandara (2)

  Susipažinimas su kompiuterio sandara. Procesorius, pagrindinė atmintis, vaizdo sistema. Susipažinti su: įvairiais procesorių tipais, ištirti jų savybes, parametrus išmokti įvertinti jų našumą; vidinės atminties rūšimis, nustatyti pagrindinius parametrus, charakteristikas bei jų įtaką sistemos darbui; kompiuterio vaizdo sistema, jos sandara, pagrindinėmis charakteristikomis bei veikimo principu. Darbo užduotys: Pasinaudodamas, kompiuterio sandaros tyrimo programa Everest, nustatau pagrindinius procesoriaus parametrus.
  Kompiuteriai, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-03-30
 • Susipažinimas su kuru ir techniniais skysčiais

  Degalai. Techniniai skysčiai. Degalų ir techninių skysčių išorinės žymės. Išvados.
  Mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-01-08
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka

  Darbo tikslas: susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbo užduotis. Darbe naudoti matavimo prietaisai ir pagrindinės jų charakteristikos. Pradiniai duomenys, rezultatai ir skaičiavimo formulės. Virpesių oscilogramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-30
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbo užduotis. Laboratoriniame darbe naudoti prietaisai ir jų charakteristikos. Darbo eiga. Blokinės matavimo schemos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-04-27
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (3)

  Darbo tikslas. Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbe naudoti matavimo prietaisai ir jų svarbiausios savybės. Nustatytų virpesių parametrai. Išmatuotų virpesių įtampa.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-09-19
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (4)

  Darbo tikslas. Laboratorinio darbo tikslas yra susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbe naudotų matavimo prietaisų sąrašas ir jų svarbiausių savybių aprašas. Virpesių parametrai ir jų matavimas. Virpesių oscilogramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-04-25
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (5)

  Laboratorinis darbas Nr. 1. Darbo tikslas: Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbe naudotų prietaisų sąrašas ir jų svarbiausių savybių aprašas. Virpesių oscilogramos ir jų parametrai. Darbo išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-03-01
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (6)

  1 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas: Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Naudoti matavimo prietaisai. Atlikti matavimai. Virpesių oscilograma. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-04-07
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (7)

  Darbo tikslas. Darbe naudoti matavimo prietaisai ir pagrindinės jų charakteristikos. Virpesių parametrai. Matavimai, skaičiavimai. Oscilogramos. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-05-16
 • Susipažinimas su lazeriu

  Laboratorinis darbas. Darbo atlikimo tvarka. Lazerio skleidžiamos šviesos bangos ilgio matavimas difrakcijos gardele. Difrakcinio vaizdo nuo plyšelio nagrinėjimas. Skaičiavimo ir matavimo rezultatai.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2005-10-03
 • Susipažinimas su metalografiniu mikroskopu, mikrostruktūrinė analizė

  Elektrotechninės medžiagotyros laboratorinis darbas. Schemos, grafikai ir lentelės.
  Medžiagotyra, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2005-11-25
 • Susipažinimas su mikroelektronikos uždaviniais ir pagrindiniais mikroschemų tipais

  Darbo tikslas: Susipažinti su mikroelektronikos uždaviniais, pagrindiniais mikroschemų tipais, jų gamybos principais ir savybėmis. Darbo užduotis. Atsakyti į šiuos klausimus.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-12-19
 • Susipažinimas su mikroelektronikos uždaviniais ir pagrindiniais mikroschemų tipais (2)

  Tikslas: Susipažinti su mikroelektronikos uždaviniais, pagrindiniais mikroschemų tipais, jų gamybos principais ir savybėmis. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-02-28
 • Susisiekimo priemonių eismo ir kelių charakteristikos

  Užduotis: Paskaičiuoti atstumą tarp susisiekimo priemonių. Apskaičiuoti redukuotąjį eismo intensyvumą. Nustatyti eismo juostos plotį. Nustatyti susisiekimo priemonių srauto laiko nuostolius Tn. Rasti teorinį kelio laidumą P. Paskaičiuoti patikslintą kelio laidumą Pp. Kj – naudojame suminį iš lentelės. Sprendimas. Atstumo tarp susisiekimo priemonių radimas. Redukuotasis eismo intensyvumas. Eismo juostos nustatymas. Susisiekimo priemonių srauto laiko nuostolių TN skaičiavimas. Teorinis kelio laidumas P. Patikslintas kelio laidumas Pp.
  Inžinerija, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2010-11-24
Puslapyje rodyti po