Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Skaitiniai skaičiavimai. Grafikų braižymas

  Užduotis: Paskaičiuoti funkcijų reikšmes pagal duotas formules ir duotus pradinius duomenis; Nubraižyti nurodytos funkcijos 2D grafikus; Darbas su DERIVE programa. Darbas su MAPLE programa. Darbas su MATHEMATICA programa. Darbas su MATHCAD programa. Išvados.
  Programavimas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2009-03-23
 • Skaitinių duomenų apdorojimas

  Darbas su MAPLE programa. Darbas su MATHCAD programa. Darbas su MATHEMATICA programa. Darbas su DERIVE programa. Išvados.
  Programavimas, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2009-03-30
 • Skaitytuvo HP ScanJet 4890 galimybių analizė

  1 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: susipažinti su planšetinio skaitytuvo sandara, veikimo principu bei technologinėmis galimybėmis. Darbo duomenys. Darbo išvados.
  Informatika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-12-15
 • Skaitmeninės abonentinės linijos signalizacijos sistema (DSS1)

  Darbo tikslas: Susipažinti su ISDN prieigose naudojamos skaitmeninės abonentinės linijos signalizacijos sistemos DSS1pranešimų lygmens struktūra, jo panaudojimu sudarant ir išardant sujungimus. Darbo užduotis. Teorinė dalis. Darbo eiga ir rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-04-25
 • Skaitmeninės ir analoginės antžeminės bei kabelinės televizijos sistemos tyrimas

  Vaizdo technologijų 5 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Palyginti skaitmeninės ir analoginės televizijos gaunamus vaizdus, transliuojamus eteriu, internetu ir kabeliu. Įgyti praktinių skaitmeninės ir analoginės antžeminės bei kabelinės televizijos sistemų valdymo įgūdžių. Darbo rezultatai. GALA TV priedėlio tyrimas. Buitinio TV imtuvo tyrimas. Kompiuterinio TV imtuvo tyrimas. Laisvai prieinamos IP-TV tyrimas. Darbo rezultatų aptarimas. Išvados ir pasiūlymai dėl darbo aktualumo, turinio, apimties ir trūkumų.
  Kita, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2010-10-19
 • Skaitmeninės reklamos technologijos: reklamos internete analizė

  Reklamos internete analizė. Darbo tikslas: Susipažinti su reklamavimosi internete būdais ir išanalizuoti keletą jų. Darbo užduotis. Dviejų internetinių svetainių analizė: IMPRESA ir ADVISTA. Trijų reklamjuosčių analizė. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-09-26
 • Skaitmeninės reklamos technologijos: skaitmeninis fotoaparatas Canon PowerShot A700

  Darbo tikslas: Susipažinti su skaitmeninio fotoaparato sandara ir veikimo principu. Darbo užduotis. Darbo eiga. Išvados.
  Kompiuteriai, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-09-25
 • Skaitmeninės reklamos technologijos: skeneris Plustek OpticPro UT12

  Darbo tikslas: Susipažinti su planšetinio skenerio sandara ir veikimo principu. Darbo užduotis. Darbo eiga. Išvados.
  Kompiuteriai, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-09-25
 • Skaitmeninio fotoaparato ypatumų analizė: Canon PowerShot A700

  Skaitmeninio fotoaparato Canon PowerShot A700 ypatumų analizė. 3 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: susipažinti su skaitmeninio fotoaparato sandara ir veikimo principu, technologiniais ypatumais. Darbo užduotis. Teorinė dalis. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fotografija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-12-04
 • Skaitmeninio perdavimo sistema IKM – 30 (PCM – 30)

  Paskirtis. 2 Mbit/s. Darbo tikslas. Susipažinti su SPS IKM – 30 struktūra, pagrindiniais mazgais, išsiaiškinti paskirtį ir veikimą. Atlikti generatoriaus G kontrolinio signalo parametrų matavimą. Atlikti MUX kontrolinio signalo parametrų matavimą. Atlikti LSF įrenginio kontrolinio signalo parametrų matavimus. Susipažinti su "Būsenos indikacijos" bloko parodymais bei nustatyti sistemos darbo būseną. Matavimo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-02-26
 • Skaitmeninio perdavimo sistemos

  Darbo užduotis: paskaičiuoti simetrinio kabelio pirminių ir antrinių parametrų priklausomybę nuo darbo dažnio f, laidininkų skersmens d ir atstumo tarp laidininkų a. Darbo eiga. Pradiniai duomenys. Skaičiavimai. Aktyvinės varžos skaičiavimas. Parazitinės talpos skaičiavimas. Induktyvumo skaičiavimas. Antriniai parametrai. Slopinimo koeficientas. Izoliacijos laidumas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2010-01-11
 • Skaitmeninis signalų apdorojimas (7)

  1 uždavinio sprendimas. Duotas analoginis signalas: Užrašomos kompleksinės komponentės, atitinkančios išraišką. Randamos jų koordinates Argando diagramoje. Randamas signalo dažnis: c) Randama ciklo trukmė. Braižomi pirmi du signalo ciklai: uždavinio sprendimas. Signalas diskretizuojamas 1000 atskaitų/sek. diskretizavimo greičiu. Randama diskretaus laiko signalo x(n) išraiška. Nustatoma ar diskretaus laiko signalas yra periodinis. Nubraižomi |xa(Ω)| ir |x(ω)|. Čia Ω, ω atitinkamai analoginio ir diskretinio signalų dažniai. Uždavinio sprendimas signalas diskretizuojamas 1000 atskaitų/sek. greičiu. Randamos ir nubraižomos atskaitų reikšmės diskrečiaisiais laiko momentai. Nustatoma ar gautas signalas yra periodinis. Nustatoma ar diskretizuojant analoginį signalą kitais diskretizavimo dažniais galima gauti tą patį periodą. 4 uždavinio sprendimas. Keitiklis A/S diskretizuoja nefiltruotą 150Hz kosinusinę x(t) diskretizavimo greičiu 200 atskaitų/sek. Atskaitos yra tiesiogiai siunčiamos į keitiklį S/A. O gautas išėjimas y(n) praeina pro atkūrimo filtrą. Braižoma po vieną signalų x(t), y(t) periodą. Signalai atvaizduojami dažnių srityje. 5 uždavinio sprendimas. Keitiklis A/S diskretizuoja nefiltruotą analoginį signalą diskretizavimo greičiu 100 atskaitų/sek. Kiekvienam šių atvejų braižomi analoginio ir diskretaus signalų dažniai intervaluose nuo 0 iki 200Hz. Nustatoma ar vyks dažnių persidengimas šiais atvejais. Analoginis signalas yra 5Hz dažnio kosinusinė. Analoginis signalas yra 90Hz dažnio kosinusinė. Analoginis signalas yra 140Hz dažnio kosinusinė. uždavinio sprendimas. Keitiklis A/S diskretizuoja nefiltruotą, turintį 1000 kHz dažnių juostą. Nustatoma kokią signalo spektro dalį galima atkurti, jei keitiklis signalą diskretizuotų 1200 k-atskaitų per sekundę greičiu. Nustatoma kokią signalo spektro dalį galima atkurti, jei keitiklis signalą diskretizuotų 1600 k-atskaitų per sekundę greičiu.
  Elektronika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2009-09-03
 • Skaitmeninių signalų kanalų komutacija (2)

  Telekomunikacijų technologijos 1. Laboratorinis darbas nr. 4. Darbo tikslas: Išsiaiškinti skaitmeninių signalų komutacijoje naudojamus grandinių komutacijos principus bei galimus jų realizavimo variantus. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-09-10
 • Skeliamo glemžiamo medinio elemento eksperimentinio ir teorinio atspario nustatymas

  Darbo tikslas. Nustatyti skeliamo glemžiamo medinio elemento eksperimentinį ir teorinį atsparį. Apskaičiuoti kerpamo ir glemžiamo elemento atsparį. Nubraižyti deformavimo diagramą. Apskaičiuoti atsargos koeficientus. Bandymo metodika ir rezultatų apdorojimas. Skaičiavimas. Išvados.
  Statyba, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-12-05
 • Skersinė jėga apkrauto varžtinio sujungimo tyrimas

  Mašinų elementų laboratorinis darbas nr.1. Darbo tikslas: Eksperimentiškai ištirti jėgos, perstumiančios jungiamas ne tik nuo Tuž, bet ir nuo kitų dydžių, kuriuos tiksliai nustatyti praktiškai kai neįmanoma. Todėl F priklausomybė nuo Fx ir tiriama eksperimentiškai. Srieginių sujungimų apkrovos. Stendo aprašymas. Išvados.
  Mechanika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2012-03-08
 • Skersinių tampriųjų bangų sklidimo stygoje greičio nustatymas

  Darbo tikslas: išmatuoti skersinių tampriųjų bangų stygoje sklidimo greitį ir nustatyti jo priklausomybę nuo įtempimo jėgos didumo.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-07-30
 • Skersinių tampriųjų bangų sklidimo stygoje greičio nustatymas (10)

  Laboratorinis darbas Nr. 16. Tikslas: išmatuoti išmatuoti skersinių tampriųjų bangų stygoje sklidimo greitį ir nustatyti jo priklausomybę nuo įtempimo jėgos didumo. Priemonės. Pagrindinės formulės ir matavimo metodika. Darbo eiga. Išvada.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-05-26
 • Skersinių tampriųjų bangų sklidimo stygoje greičio nustatymas (2)

  Tikslas. Išmatuoti skersinių tampriųjų bangų stygoje sklidimo greitį ir nustatyti jo priklausomybę nuo įtempimo jėgos didumo. Priemonės. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Matavimo rezultatai. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2006-10-24
 • Skersinių tampriųjų bangų sklidimo stygoje greičio nustatymas (3)

  Tikslas: Išmatuoti skersinių tampriųjų bangų stygoje sklidimo greitį ir nustatyti jo priklausomybę nuo įtempimo jėgos didumo. Priemonės. Pagrindinės formulės ir matavimo metodika. Paklaidos. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-23
 • Skersinių tampriųjų bangų sklidimo stygoje greičio nustatymas (4)

  Tikslas: išmatuoti skersinių tampriųjų bangų stygoje sklidimo greitį ir nustatyti jo priklausomybę nuo įtempimo jėgos didumo. Priemonės. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Matavimo rezultatai. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-04-27
Puslapyje rodyti po