Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Pavarų ir skirstymo dėžės (2)

  Pavarų dėžės. Pavarų dėžių klasifikacija. Krumpliaratinės pavaros. Keturlaipsnė pavarų dėžė. Pavarų dėžė su perjungimo movomis. Sinchronizatorius. Paskirstymo dėžė. Pavarų dėžės pagrindiniai gedimai ir techninio aptarnavimo darbai.
  Mechanika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-01-16
 • Paviršiaus nelygumų matavimas Liniko mikrointerferometru

  Darbo tikslas: Susipažinti su Liniko mikrointerferometro sandara ir veikimo principu bei įvertinti paviršiaus apdirbimo kokybę. Darbo užduotis. Darbo atlikimo tvarka. Matavimų ir skaičiavimų rezultatai.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2006-12-22
 • Paviršiaus šiurkštumo matavimas dvigubu mikroskopu

  Užduotis: išmatuoti detalės paviršiaus šiurkštumo parametrą. Matavimo priemonės. Detalės paviršiaus nelygumų aukščio nustatymas. Matavimo rezultatai.
  Mechanika, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2009-05-18
 • Paviršinio aeratoriaus tyrimas

  Darbo tikslas – susipažinti su paviršinio aeratoriaus veikumu. Paskaičiuoti ašinio siurblio debitą, ir nustatyti aeratoriaus įsiurbiamo oro kiekį. Bendrosios žinios. Ašiniai siurbliai. Siurblio variklis PL-062. Taikymas. Darbo eiga.
  Mechanika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2009-02-20
 • Paviršinių akustinių bangų filtrų sintezė

  Variantas Nr. 11. Duomenys. PAB filtrų struktūros. Garsolaidžio parinkimas. Modeliavimo programos struktūra. Kompiuterinė filtro analizė. Sintezuotas filtras. Rezultatai.
  Kompiuteriai, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2007-09-24
 • Paviršinių akustinių bangų įtaisų modeliavimas

  Darbo tikslas. Susipažinti su akustinės elektronikos įtaisais ir paviršinių akustinių bangų (PAB) filtrų projektavimu. Pradiniai duomenys. Skaičiavimų rezultatai ir jų analizė. Išvados. PAB filtro eskizai: garsolaidis ir keitiklis.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-04-17
 • Pažintis su MATLAB

  Darbo tikslas: Susipažinti su MATLAB programiniu paketu. Užduotis: Susipažinti su MATLAB darbalaukiu, langais, meniu ir įrankiais. Išnagrinėti MATLAB panaudojimo galimybes, funkcijas, komandas ir darbo specifiką. Išmokti programuoti MATLAB aplinkoje. Baigę darbą, pasikvieskite dėstytoją ir pademonstruokite atliktus darbus. Dėstytojas pasižymės, kad atlikote darbą. Darbo eiga. Kintamųjų kūrimas. Vektoriai ir veiksmai su jais. Matricos ir veiksmai su jomis. Funkcinės priklausomybės ir grafikų braižymas.
  Programavimas, laboratorinis darbas(17 puslapių)
  2007-10-12
 • Pažintis su teodolitu 2T2A

  Darbo tikslas: Išmokti paruošti teodolitą darbui; patikrinti horizontaliojo skritulio alidadės gulsčiuką, optinį centruoklį; atskaityti iš limbo ir optinio mikrometro; nustatyti reikiama atskaitą.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-10-14
 • PBX (HICOM) papildomos paslaugos

  Darbo tikslas: Susipažinti su PBX teikiamomis papildomomis paslaugomis. Praktiškai patikrinti PBX teikiamas papildomas paslaugas, kuriomis galima naudotis iš skaitmeninio telefono aparato Optiset E. Darbo užduotis. Teorinė dalis. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-04-25
 • PCAD grafiniai redaktoriai

  Darbo tikslas. Susipažinti su paketo PCAD 2002 grafiniais redaktoriais. Atlikti parinktos elektrinės principinės schemos analizę ir sudaryti techninę užduotį konstravimui. PCAD 2002 grafiniai redaktoriai ir jų paskirtis. Parinktos elektrinės principinės schemos, jos elementų ir konstruojamos plokštės pradinė analizė. Darbo rezultatų apibendrinimas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-03-09
 • Peilių su daugiabriaunėmis keičiamomis plokštelėmis konstrukcijų tyrimas. Peilių galandinimas

  Darbo tikslas. Išnagrinėti tekinimo peilių su daugiabriaunėmis keičiamomis plokštelėmis (DKP) konstrukcinius ypatumus, bei DKP įstatymo į peilio kotą ir tvirtinimo būdus. Susipažinti su peilių galandinimu. DKP išsidėstymo parametrai įrankio korpuse. Metalo pjovimo peilio su daugiabriaunėmis keičiamomis plokštelėmis parametrai. Duotos plokštelės eskizas. Kietlydinio plokštelės DKP ženklinimas. Peilių galandinimas. Peilio pasukimo kryptis tvirtinant juos universaliose pasukimo staklėse. Peilių pakreipimo kampų skaičiavimo formulės. Peilių pakreipimo kampai.
  Mechanika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-27
 • Pereinamieji procesai asinchroninėje pavaroje

  Darbo ataskaita. Darbo tikslas. Darbo užduotis. Darbo rezultatai. Srovės pereinamojo proceso kreivė, paleidžiant variklį. Greičio pereinamasis procesas ω = f(t). Pereinamojo proceso kreivė elektromechaninei laiko pastoviajai nustatyti. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-05-24
 • Pereinamieji procesai asinchroninėje pavaroje (2)

  Darbo tikslas: susipažinti su srovės ir greičio pereinamaisiais procesais paleidžiant asinchroninį variklį. Užduotis: Gauti statoriaus fazinės srovės pereinamojo proceso kreivę, paleidžiant neapkrautą pavarą. Gauti greičio pereinamojo proceso kreivę, paleidžiant neapkrautą pavarą. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2006-10-31
 • Pereinamieji procesai asinchroninėje pavaroje (3)

  Darbo tikslas: Susipažinti su srovės ir greičio pereinamaisiais procesais paleidžiant asinchroninį narvelinį variklį. Užduotis. Darbo schema. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-03-07
 • Pereinamieji procesai asinchroninėje pavaroje (4)

  Darbo tikslas: Susipažinti su srovės ir greičio pereinamaisiais procesais paleidžiant asinchroninį narvelinį variklį. Užduotis. Darbo schema. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-11-24
 • Pereinamųjų procesų elektros grandinėse analizė (2)

  Grandinių teorijos penktas kursinis darbas. Pereinamųjų procesų elektros grandinėse analizė. Darbo tikslas: apskaičiuoti ir nubraižyti tiriamos grandinės įtampų ir srovių laikines charakteristikas. Išvada.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2006-10-10
 • Pereinamųjų procesų elektros grandinėse analizė (3)

  Darbo tikslas: Apskaičiuoti ir nubraižyti tiriamos grandinės įtampos ir srovės laikines charakteristikas. Darbo tvarka.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-02-26
 • Pereinamųjų procesų neišsišakojusioje RLC grandinėje tyrimas

  Užduotis: ištirti pereinamuosius procesus RLC grandinėje, nustatyti grandinės parametrų įtaką pereinamojo proceso trukmei bei srovės ir įtampos kitimo pobūdžiui. Darbo eiga. Darbo schema. Duoti grandinės parametrai. Ribinis aperiodinis procesas. Skaičiavimo rezultatai. Skaičiavimai ir pereinamųjų procesų lygčių sudarymas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-08-20
 • Pereinamųjų procesų neišsišakojusioje RLC grandinėje tyrimas (2)

  Užduotis: naudojantis "workbench - multisim" programiniu paketu, ištirti pereinamuosius procesus RLC randinėje, nustatyti grandinės parametrų įtaką pereinamojo proceso trukmei bei srovės ir įtampos kitimo pobūdžiui. Darbo eiga. Darbo duomenys. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-11-26
 • Pereinamųjų procesų neišsišakojusioje RLC grandinėje tyrimas (3)

  Užduotis: Ištirti pereinamuosius procesus RLC grandinėje, nustatyti grandinės parametrų įtaką pereinamojo proceso trukmei bei srovės ir įtampos kitimo pobūdžiui. Darbo eiga. Formulės. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-03-24
Puslapyje rodyti po