Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Konspektai

Konspektai (4248 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Šaltasis karas (5)

  Postdamo konferencija. Jungtinių Tautų organizacija (JTO) Nuolatinės narės. Svarbiausios JTO institucijos. Rytų Europos sovietizacija. Izraelio valstybės įkūrimas. Susiformuoja socialistinių valstybių sistema SSRS konfliktas su Jugoslavija. Nato įkūrimas ir plėtra. VFR ir VDR įkūrimas. Kinijos paskelbimas komunistine 1949. Stalino mirtis ir kova dėl valdžios SSRS. Varšuvos sutarties organizacija. Atšilimo paskatinti judėjimai Berlyne, Poznanėje. Budapešto ruduo. Romos sutartys. Kubos revoliucija . Berlyno sienos statyba. Karibų krizė. Piliečių teisių įstatymo priėmimas JAV. Vietnamo karas. Prahos pavasaris. Brežnevo doktrina. Helsinkio pasitarimas. Karas Afganistane. Solidarumas" Lenkijoje.
  Visuotinė istorija, konspektas(6 puslapiai)
  2010-12-20
 • Šaltkalvystė

  Litavimas. Litavimo fizikinė esmė. Litavimui naudojamos medžiagos ir litavimo technologija. Sriegimai. Dažniausiai naudojami sriegiklių tipai. VW variklio išardymas. Automobilio Mersedes-Benz 124 galinio tilto ardymas. Vairo išėmimo ir įstatymo technologija. Vairo pavaros reguliavimas. Bendrosios žinios apie šaltkalvystę. Šaltkalviški darbai ir jų tipai. Šaltkalvio darbo organizavimas. Darbo vietos apšvietimas. Patalpų šildymas ir vėdinimas. Įrankių ir darbo vietos vibracijų normos. Pagrindinės šaltkalvio saugaus darbo taisyklės. Bendroji šaltkalviškų darbų saugos dalis. Pavojingi ir kenksmingi veiksniai būtinos saugos priemonės. Automobilių šaltkalvio remontininko veiksmai. Prieš darbo pradžią. Pirmoji pagalba įvykus nelaimingam atsitikimui. Plokštuminis žymėjimas. Žymėjimo darbai. Pasiruošimas žymėjimui. Plokštuminis žymėjimas. Erdvinis žymėjimas. Metalo kirtimas. Metalo tiesinimas. Metalo lenkimas šaltuoju būdu. Vamzdžių lenkimas. Ruošinio dildymas. Metalo gręžimas.
  Kita, konspektas(26 puslapiai)
  2009-07-03
 • Šaltkalvystės pagrindai

  Drožimas. Drožimo taikymas detalių apdirbimui. Pjovimo režimo elementai. Drožimo peiliai. Pjovimo elementų ir galios nustatymas. Gręžimas. Gręžimo procesas ir jo taikymas. Plunksniniai grąžtai. Spiralinių grąžtų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Gręžimo proceso elementai. Pjovimo jėgų ir galingumo apskaičiavimas gręžiant. Pjovimo režimų elementų parinkimas. Grąžtų pjovimo dalies formos. Kietlydinio grąžtai. Centravimo grąžtai. Giliojo gręžimo grąžtai. Žiediniai grąžtai. Gilinimas, plėtimas ir ištekinimas. Gilinimas, plėtimas ir ištekinimas ir jų procesų taikymas. Gilintuvų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Plėstuvų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Įvairios plėstuvų konstrukcijos. Gilinimo ir lėtimo režimai ir jų pasirinkimas. Ištekinimas ir ištekinimo įrankiai. Pratraukimas. Bendri pratrauktuvų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Vidiniai pratrauktuvai. Prastumtuvai. Išoriniai pratrauktuvai. Frezos. Frezų klasifikacija. Pjovimo rėžimų elementai. Smailiadančių frezų geometriniai ir konstrukciniai elementai. Cilindrinės frezos. Galinės cilindrinės frezos. Surenkamosios galinės frezos. Diskinės frezos. Kampinės frezos. Frezų rinkiniai. Kupradantės frezos. Kupradančių frezų ypatumai ir kuprojimas. Smailiadantės fasoninės frezos. Šlifavimas. Šlifavimo procesų ypatumai. Abrazyviniai įrankiai. Deimantiniai ir elboriniai diskai. Pjovimo režimai. Šlifavimo būdai. Apvalusis, vidinis, becentris ir plokščiasis. Pjovimo jėgos ir galingumas. Baigiamasis abrazyvinis apdirbimas. Sriegimas. Sriegių apdirbimo būdai ir sriegimo įrankiai. Sriegimo peiliai. Sriegikliai. Sriegpjovės. Sriegių frezavimo įrankiai. Sriegimo galvutės. Sriegių įvalcavimo įrankiai. Cilindinių krumpliaračių krumplių pjovimo įrankiai. Įrankiai cilindrinių krumpliaračių gamybai kopijavimo būdu. Diskinės modulinės frezos. Pirštinės modulinės frezos. Krumplių drožimo galvutės. Sliekinės krumpliaračių frezos. Sliekinės sliekračių frezos. Krumpliaračių drožtuvai. Įrankiai krumpliams išbaigti. Peilinės galvutės. Neevolventinio profilio detalių apdirbimo įrankiai. Apdirbami ridinimo būdu profiliai ir ridinamieji pjovimo įrankiai. Sliekinės išdrožų frezos. Automatizuotos gamybos įrankiai. Automatizuotos gamybos staklių derinimo ypatumai. Automatizuotos gamybos pjovimo įrankiai. Pagalbiniai įrankiai. Apdirbimo centrų pagalbiniai įrankiai. Įrankių matmenų nustatymo įtaisai. Kombinuotieji įrankiai.
  Kita, konspektas(21 puslapis)
  2006-11-29
 • Šeima (3)

  Šeimos rūšys. Šeimos kaita vakarų Europoje. Tradicinė, moderni ir alternatyvinė šeima. Šeimos gyvenimo ciklo modelis. Santuoka. Santuokinės laimės lyčių skirtumai. Patriarchatas ir gamyba.
  Socialinė psichologija, konspektas(8 puslapiai)
  2006-10-05
 • Šeimos etika (2)

  Šeimos funkcijos. Psichosocialinės, ekonominės, kultūrinės, reprodukcinės ir kitos funkcijos. Vaikų ugdymas šeimoje. Šeimos gyvensenos vertybės. Meilė, ištikimybė, laimė, pareiga, atsakomybė, gerumas, rūpestingumas, darna. Šeimos krizės. Smurtas šeimoje. Smurto šeimoje priežastys. Smurto šeimoje pasekmės. Skyrybos, jų priežastys ir pasekmės. Šeimos institucijos pokyčiai ir juos lemiantys veiksniai. Nuostatos šeimos atžvilgiu. Gyvenimas kartu nesusituokus. Homoseksualų šeimos.
  Etika, konspektas(9 puslapiai)
  2006-11-29
 • Šeimos ir vaikų psichoterapijos teorinės paradigmos

  Kuo skiriasi vaiko ir suaugusio psichoterapija? Kaip tai įtakoja patį psichoterapijos procesą? Kokios psichoterapeuto reakcijos padeda vaikui išreikšti savo jausmus. Pavyzdžiai. Kokios psichoterapeuto reakcijos trukdo vaikui išreikšti jausmus. Pavyzdžiai. V. Axline nedirektyvinės psichoterapijos principai. Kokia psichologinė prasmė tų apribojimų, kurie pateikiami laike nedirektyvinės vaikų psichoterapijos? Kokie esminiai apribojimai pateikiami laike nedirektyvinės vaikų psichoterapijos ir kodėl?Kokie yra reikalaujamų ribų skirtumai nedirektyvinėje ir geštalt terapijose dirbant su vaikais. Kokie yra keturi žingsniai pateikiant apribojimus vaikams. V. Oaklander siūlomo darbo modelio pagrindiniai žingsniai. Kokia psichologinė prasmė yra V. Oaklander siūlomų pokalbių tarp įvairių piešinio dalių? Kurie V.Axline terapijos principai yra aktualūs ir taikant geštalt metodus? Paaiškinkite. Kas būdinga vaikų relaksacijos metodams? Vaikų kognityvinės psichoterapijos teorinės prielaidos. Minčių ir emocijų santykis kognityvinėje psichoterapijoje. Palyginkite asmens samprata nedirektyvinėje ir kognityvinėje elgesio terapijoje (KET). Kaip tai susiję su psichoterapijos procesu. Palyginkite asmens sampratą kognityvinėje ir geštalt terapijose. Kaip tai susiję su psichoterapijos procesu? Pateikite kognityvinės terapijos taikymo pavyzdį. Biheivioristinės terapijos teoriniai pagrindai. Biheivioristinės terapijos metodai. Sisteminės šeimos terapijos tikslai. Kaip jie gali būti formuluojami? Koks skirtumas lyginant su individualios, pavyzdžiui, psichodinaminės, psichoterapijos tikslais? Ribų samprata sisteminėje šeimos terapijoje. Atgalinio ryšio samprata sisteminėje šeimos terapijoje. Dinaminės pusiausvyros samprata sisteminėje šeimos terapijoje. Šeimos struktūra, jos vaidmuo šeimos funkcionavimo sėkmingumui, jų kitimas įvairiais šeimos raidos etapais. Funkcionalūs ir destruktyvūs aljansai šeimoje. Skirtumai, vaidmuo šeimos sistemos funkcionavimui. Strateginės šeimos terapijos pagrindiniai teiginiai ir metodai. Struktūrinės šeimos terapijos pagrindiniai principai ir metodai. Pagrindiniai Satir teorijos teiginiai. Pagrindiniai Satir teorijos teiginiai.
  Psichologija, konspektas(30 puslapių)
  2006-04-14
 • Šeimos konsultavimas

  Šeima. Ikivedybinis konsultavimas. Brandžios šeimos konsultavimas. Vyresniojo amžiaus šeimų konsultavimas. Konsultanto parama. Teoriniai šeimos konsultavimo modeliai. Psichodinaminis modelis. Bihevioristinis šeimos modelis. Patirtimi pagrįstas modelis. Struktūrinis modelis. Transakcinis modelis. Komunikacinis modelis. Pagrindinis konsultanto vaidmuo. Šeimos konsultavimo tikslai. Šeimos konsultavimo efektas.
  Psichologija, konspektas(6 puslapiai)
  2006-05-09
 • Šeimos pedagogika (3)

  Šeimos raidos istorija. Šeimos formos. Santuokos motyvai. Šeimos funkcijos. Šeimos narių tarpusavio santykiai. Bendravimo apibūdinimas. Sutuoktinių santykiai. Sutuoktiniai, geidžiantys darnių tarpusavio santykių, turi. Tėvų ir vaikų santykiai. Tėvų bendravimas su ikimokyklinio amžiaus vaikais. Tėvų ir paauglių bendravimas. Tėvų ir jaunuolių bendravimas. Susituokusių vaikų santykiai su tėvais. Santykiai su seneliais. Konfliktų šalinimo būdai.
  Pedagogika, konspektas(15 puslapių)
  2007-09-27
 • Šeimos pedagogika (4)

  Šeimos sąvoka. Santuoka. Santuokos apribojimai. Šeimos vaidmuo vaiko asmenybei. Šeimos vaidmuo asmenybės tapsmui. Šeimos funkcijos samprata ir tipai. Vaikų ugdymo funkcija. Šeimos funkcijų įtaka vaiko ugdymui. Konstrukcinės sąveikos ir bendradarbiavimo pedagogika. Tėvų auklėjimo stiliai. Tėvų ir vaikų bendravimo svarba. Tėvų ir vaikų susvetimėjimas. Elgesio ydos. Tėvų bendravimo su vaikais klaidos. Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo svarba, uždaviniai. Tėvų ir pedagogų vaidmenys. Mokyklos ir šeimos partnerystės problemos. Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo formos. Individualios bendradarbiavimo su šeima formos. Pedagogo ir tėvų bendravimo lygmenys. Sėkmingo ir nesėkmingo bendravimo požymiai. Klausymasis, jo svarba bendraujant. Individualaus pokalbio vedimas. Pedagoginio tėvų švietimo formos. Šeimos politika. Parama šeimai. Savivaldybių paramos skyriai. Savivaldybių švietimo skyriai. Vaikų teisių apsaugos tarnyba. Moters veiklos centras. Šeimos centrai. Caritas. Moterų krizių centras. Vaiko dienos centrai. Laikinieji vaikų globos namai. Psichologinė pagalba telefonu. Dingusių žmonių šeimos paramos centras. Pedagoginis-psichologinis centras. Kartų namai.
  Pedagogika, konspektas(12 puslapių)
  2009-02-20
 • Šeimos pedagogika (5)

  Šeimos pedagogika. Šeimos raida. Šeimos forma. Santuoka. Skyrybos. Skyrybos ir jų etapai. Priežastys. Funkcijos. Šeimos konfliktai. Šeimos konfliktų rūšys.
  Pedagogika, konspektas(5 puslapiai)
  2010-11-11
 • Šeimos psichologija

  Šeimos samprata. Šeima ir santuoka. Šeimos funkcijos. Istoriniai šeimos sampratos aspektai. Šeimos gyvenimo ciklas. Šeimos gyvenimo ciklo fazės. Genogramos. Šeima kaip sistema. Struktūrinis požiūris į šeimą. Psichodinaminis šeimos modelis.
  Socialinė psichologija, konspektas(7 puslapiai)
  2007-05-21
 • Šeimos samprata

  Šeimos samprata. Šeimos organizavimo principai. Galia ir valdžia šeimoje. Santuokos formos. Šeimos formos. Šeimos funkcijos.
  Sociologija, konspektas(10 puslapių)
  2006-03-02
 • Šeimos sociologijos teorijos

  Šeimos tyrimai. Šeimos tyrimo istorija. konceptualūs požiūriai į šeimos sociologiją. Socialinių mainų teorinis požiūris. Konfliktų teorinis požiūris. Struktūrinis funkcionalizmas. Simbolinė sąveika. Vystymosi teorija. Apibendrinimas.
  Sociologija, konspektas(14 puslapių)
  2006-03-02
 • Šeimos teisė (2)

  Šeimos teisė, kaip teisės šaka. Šeimos teisės principai. Šeimos teisės šaltiniai. Šeimos teisiniai santykiai. Santuokos sudarymas ir jos pripažinimo negaliojančia pagrindai. Santuokos sudarymo sąlygos. Teisėjų kolegija. Santuokos sudarymo teisinės pasekmės. Santuokos negaliojimas ir jo teisiniai padariniai. Aplinkybės, šalinančios santuokos negaliojimą. Santuokos pripažinimo negaliojančia pasekmės. Santuokos pasibaigimo pagrindai, tvarka ir pasekmės. Santuokos nutraukimas abiejų sutuoktinių sutarimu. Santuokos nutraukimas vieno sutuoktinio prašymu. Santuokos nutraukimas dėl kaltės. Santuokos nutraukimo teisiniai padariniai. Santuokos pasibaigimas vieno sutuoktinio mirtimi. Separacija. Gyvenimo skyrium pabaiga. Bendras gyvenimas neįregistravus santuokos. Sutuoktinių tarpusavio turtinės teisės ir pareigos. Sutartinis režimas. Nutartys. Giminystė ir svainystė. Tėvystės nustatymas. Vaiko kilmės nustatymas iš motinos. Dirbtinis apvaisinimas. Tėvystės nuginčijimas. Tėvų valdžia. Asmeninės tėvų teisės ir pareigos. Turtinės tėvų teisės ir pareigos, susijusios su vaikams priklausančiu turtu. Tarpusavio tėvų ir vaikų išlaikymas. Įvaikinimas. Globa ir rūpyba. Civilinės būklės aktų registracija.
  Civilinė teisė, konspektas(45 puslapiai)
  2006-02-08
 • Šeimos teisė (3)

  Šeimos teisės samprata. Šeimos teisės principai. Šeimos santykių teisinio reguliavimo metodas. Šeimos teisės šaltiniai. Įstatymų ir teisės analogija šeimos teisėje. Šeimos subjektinių teisių įgyvendinimas ir gynimas. Ieškinio senatis šeimos teisėje. Šeimos teisiniai santykiai. Socialinė ir teisinė šeimos samprata. Šeimos teisinių santykių samprata. Santuokos sudarymas. Santuokos samprata ir socialinė reikšmė. Sužadėtuvių samprata (susitarimas tuoktis). Jų paskelbimas. Sužadėtuvių teisinės pasekmės. Nuostolių ir neturtinės žalos atlyginimas. Santuokos sudarymo sąlygos. Santuokos sudarymo tvarka. Santuokos sudarymas bažnyčios (konfesijų) nustatyta tvarka. Santuokos sudarymo teisinės pasekmės. Sutuoktinių subjektinės asmeninės ir turtinės teisės ir pareigos. Sutuoktinių subjektinių teisių ir pareigų įgyvendinimas. Ginčai dėl šių teisių įgyvendinimo ir jų sprendimo tvarka. Santuokos negaliojimas. Santuokos pripažinimo negaliojančia samprata. Santuokos pripažinimo negaliojančia pagrindai. Asmenys, kurie turi teisę pareikšti ieškinį dėl santuokos pripažinimo negaliojančia. Ieškinio senatis šios kategorijos bylose. Teisės pareikšti ieškinį išnykimas. Santuokos pripažinimo negaliojančia teisinės pasekmės, kai vienas arba abu sutuoktiniai buvo nesąžiningi. Sąžiningo sutuoktinio teisės. Globos (rūpybos) institucijų dalyvavimas, nagrinėjant šios kategorijos bylas. Santuokos pabaiga Santuokos pabaigos samprata. Santuokos pabaigos pagrindai: sutuoktinio mirtis; paskelbimas mirusiu kaip santuokos pabaigos pagrindas. Santuokos atnaujinimas.Santuokos nutraukimo sąlygos ir tvarka. Santuokos nutraukimas abiejų ar vieno sutuoktinio prašymu. Prašymo turinys ir jo nagrinėjimas. Santuokos nutraukimas dėl sutuoktinio (sutuoktinių) kaltės. Kaltės nustatymo kriterijai. Kaltės prezumpcija. Santuokos nutraukimo teisinės pasekmės kaltam sutuoktiniui. Sutuoktinių taikinimas ir laikinosios apsaugos priemonės. Santuokos nutraukimo teisinės pasekmės. Buvusių sutuoktinių tarpusavio išlaikymas. Sutuoktinių gyvenimas skyrium (separacija). 7 tema. Sutuoktinių gyvenimas skyrium (separacija). Sutuoktinių gyvenimo skyrium samprata. Prašymo dėl gyvenimo skyrium turinys. Priešiniai reikalavimai. Šios kategorijos bylų nagrinėjimas ir išspęstini klausimai. Gyvenimo skyrium teisinės pasekmės. Gyvenimo skyrium pabaiga. Bendrosios nuostatos (sutuoktinių turtinės teisės ir pareigos). Sutuoktinių turto teisinio režimo rūšys: įstatyminis ir sutartinis. Šeimos turto samprata. Turtas, sudarantis šeimos turtą. Šeimos turto registras.Šeimos turto teisinis režimas: asmeninės sutuoktinio nuosavybės, nekilnojamojo turto, kreditorių reikalavimų nukreipimas į šeimos turtą. Sandoriams dėl nekilnojamo daikto, kuris yra šeimos turtas, sudaryti reikalingas teismo leidimas. Šeimos turto teisinio režimo pabaigos pagrindai. Nepilnamečių vaikų teisių apsauga, naudojant šeimos turtą. Turtiniams sutuoktinių santykiams taikytina teisė. Įstatymų nustatytas sutuoktinių turto teisinis režimas. Bendrosios jungtinės sutuoktinių nuosavybės samprata. Turtas, kuris pripažįstamas bendrąja jungtine nuosavybe. Asmeninė sutuoktinių nuosavybė. Turtas, kuris sudaro šią nuosavybę. Jo pripažinimas bendrąja jungtine nuosavybe. Bendrosios jungtinės nuosavybės valdymo, naudojimo, disponavimo ja tvarka. Leidimas sudaryti sandorius ir įgaliojimas tvarkyti turtą. Sandorių dėl bendrosios jungtinės nuosavybės nuginčijimas. Sutuoktinių dovanų teisinis režimas. Bendrosios jungtinės nuosavybės pabaigos pagrindai. Pagal sutartį nustatytas sutuoktinių turto teisinis režimas. Vedybų sutarties samprata. Jos sudarymo tvarka, forma ir turinys. Negaliojančios vedybų sutarties sąlygos. Vedybų sutarties pakeitimas, nutraukimas ir pabaiga. Šios sutarties pripažinimas negaliojančia. Civilinė atsakomybė pagal turtines prievoles Sutuoktinių civilinės atsakomybės pagal turtines prievoles samprata. Prievolės, vykdomos iš bendro sutuoktinių turto. Atsakomybė pagal vieno iš sutuoktinių prievolę. Sutuoktinių atsakomybės atribojimas. Teisė į kompensaciją.
  Civilinė teisė, konspektas(23 puslapiai)
  2006-05-16
 • Šiaurės Europos gamta

  Vidos aukštybėse (Norvegija). Kietos senosios uolienos. Plynaukštės ledynai. Kelionė sniego lopinių link. Suomijos salos ir salelės. Tūkstantis salų. Ruoniai, ruoniai... Saulės vonios šaltojoje pakrantėje (Špicbergenas). Laplandija.
  Gamtinė geografija, konspektas(4 puslapiai)
  2006-12-19
 • Šiaurės Europos šalys

  Islandija. Istorinė praeitis. Gamta. Klimatas. Gyventojai. Ūkis. Norvegija. Istorinė praeitis. Gamta. Klimatas. Gyventojai. Ūkis. Švedija. Istorinė praeitis. Gamta. Klimatas. Gyventojai. Ūkis. Suomija. Istorinė praeitis. Gamta. Klimatas. Gyventojai. Ūkis. Danija. Istorinė praeitis. Gamta. Klimatas. Gyventojai. Ūkis. Estija. Istorinė praeitis. Gamta. Klimatas. Gyventojai. Ūkis. Latvija. Istorinė praeitis. Gamta. Klimatas. Gyventojai. Ūkis.
  Regioninė geografija, konspektas(9 puslapiai)
  2006-03-08
 • Šiluminė energija

  Šiluma, šiluminė energija, temperatūra. Šilumokaitos būdai. Šilumos perdavimas per statybines medžiagas. Šilumos laidumo koeficientas. Skaičiuojamasis šilumos laidumo koeficientas. Šiluminė varža. Šilumos perdavimo koeficientas. Šilumos laidumo koeficiento ir šilumos perdavimo koeficiento fizikinė prasmė. Visuminės šiluminės varžos skaičiavimas. Atitvarų su oro tarpais šiluminė varža. Termiškai nevienalyčių sluoksnių šiluminės varžos skaičiavimas. Tankis ir poringumas. Medžiagų drėgnumas. Sorbcija-desorbcija. Medžiagų vandens įgėris. Šiluminė talpa. Temperatūrinių laukų skaičiavimas. Atitvaros iš termiškai nevienalyčių sluoksnių temperatūriniai laukai. Oro drėgnio įvertinimo parametrai. Santykinis oro drėgnis. Kas yra rasos taškas (kada prasideda garų kondensacija). Oro drėgnio nustatymas psichrometro pagalba. Šiluminis spinduliavimas. Medžiagų laidumas orui. Vandens garų laidumas. Drėgmės kondensavimosi ant atitvaros paviršiaus prognozavimas.
  Termodinamika, konspektas(9 puslapiai)
  2005-10-18
 • Širdį veikiantys vaistai

  Vaistai, sustiprinantys miokardo susitraukimus. Širdį veikiantys glikozidai. Antistenokardiniai vaistai (organiniai nitratai, kalcio antagonistai, beta adrenoblokatoriai).
  Medicina, konspektas(5 puslapiai)
  2006-01-12
 • Širdies aritmija

  Bradikardija. Tachikardija. Netaisyklinga, arba tikroji, aritmija. Sinusinio mazgo silpnumas. Arterinė hipertonija. Mažojo kraujo apytakos rato hipertonija. Širdies ir kraujagyslių nepakankamumas. Ūminis širdies ir kraujagyslių nepakankamumas. Šokas. Kolapsas. Apalpimas, arba sinkopė. Staigi mirtis, nutrūkus efektyviai širdies veiklai. Ūminis stazinis širdies ir kraujagyslių nepakankamumas. Reanimacijos principai. Lėtinis širdies nepakankamumas. Lėtinis kairiosios širdies pusės nepakankamumas. Lėtinis dešiniosios širdies pusės nepakankamumas. Totalinis širdies nepakankamumas. Hipodiastolinis širdies nepakankamumas.
  Ligos ir traumos, konspektas(8 puslapiai)
  2006-04-25
Puslapyje rodyti po