Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Konspektai

Konspektai (4248 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

  Plastinės chirurgijos istorija. Siuvamoji medžiaga ir žaizdų siuvimo technika. Odos savybės, sluoksniai, operaciniai siūlai. Nepiktybiniai odos augliai (navikai). Odos transplantacija, lopai. Audinių ekspanderiai, jų panaudojimas plastinėje chirurgijoje. Mikrochirurginė audinių transplantacija. Sintetinės medžiagos, implantai. Jų panaudojimas plastinėje chirurgijoje. Mikrochirurginė technika. Smulkių kraujagyslių ir nervų chirurgija. Pirštų replantacija. Stambių segmentų replantacija. Krūtų rekonstrukcinės operacijos dėl mikromastijos, makromastijos, ginekomastijos. Krūtų rekonstrukcinė chirurgija po mastektomijos. Pragulų chirurginis gydymas. Apatinės galūnės defektų rekonstrukcija. Genitalijų anomalijos, jų rekonstrukcija. Įgimtos kaklo ir veido deformacijos. Nesuagusio gomurio ir lūpos chirurginis gydymas. Nosies rekonstrukcija. Lūpos ir ausies defektų rekonstrukcija. Veido minkštųjų audinių trauma, diagnostika, chirurginis žaizdų sutvarkymas. Veido kaulų lūžimas: diagnostika ir gydymas. Plaštakos sužeidimų diagnostika ir gydymas. Transplantuoto audinio kraujotakos monitorizavimas. Hipertrofinių ir keloidinių randų gydymas. Krūtinės ląstos ir pilvo sienos rekonstrukcija.
  Medicina, konspektas(35 puslapiai)
  2007-01-29
 • Plastmasinės medžiagos ir gaminiai

  Bendros žinios. Pagrindiniai plastmasių komponentai. Svarbesnės plastmasinės medžiagos ir gaminiai. Konstrukcinės medžiagos. Organinis stiklas. Medžiagos grindims. Labai kietos medienos drožlių ir medienos pluošto plokštės. Plytelės. Monolitinės besiūlės grindys. Dekoratyvinės-apdailos medžiagos vidinei apdailai. Apdailos plytelės. Lakštai ir plokštės. Ruloninės apdailos medžiagos. Polimercementiniai skiediniai ir betonai. Vamzdžiai ir santechninės medžiagos. Klijai mastikos. Polimerinių gaminių pakavimas, pervežimas ir laikymas.
  Statyba, konspektas(13 puslapių)
  2006-11-09
 • Platonas "Faidonas, arba apie sielą" (2)

  Detalus Platono kūrinio "Faidonas, arba apie sielą" turinio planas.
  Senovės filosofija, konspektas(2 puslapiai)
  2005-12-04
 • Platonas "Puota, arba apie meilę"

  Platono kūrinio "Puota, arba apie meilę" detalus planas. Apolodoro ir Bičiulio pašnekesys. Apolodas pradeda pasakojimą apie Agatono suruoštą puotą. Puota ir kalbos apie meilę. Faidras: Juk mylintysis dieviškesnis už mylimąjį, nes jame yra dievas. Pausanijo kalba: Bet kokiu atveju gražu tenkinti mylintįjį dorybės vardan. Eriksimachas teigia, kad visuose žmogiškuose ir dieviškuose darbuose reikia žiūrėti dviejų Erotų: Dangiškosios Mūzos Eroto ir liaudiškojo, Polihimnijos Eroto. Aristofanas teigia, kad dėl savo pirmykštės prigimties žmogus visą gyvenimą ieško savo antrosios pusės. Agatonas teigia, kad Erotas Lepumo, Prabangumo, Gležnumo, Grakštumo, Geismo, Ilgesio tėvas. Sokaras sako, kad Erotas yra meilė to ko pats neturi. Erotas myli meilę, grožį, išmintį ir visa tai ko pats stokoja.
  Senovės filosofija, konspektas(7 puslapiai)
  2006-04-24
 • Platonas "Timajas"

  Klausimai ir atsakymai. Kodėl reikia atriboti tai, kas amžinai būva nuo to, kas amžinai atsiranda? Paaiškinkite teiginį: "Tikrai egzistuoja ir gali būti mąstoma tiktai būtis, o ne radimasis". Kaip, pasak Platono, kūrėjas surentė kosmosą. Kodėl pasaulio neįmanoma paaiškinti nei vien skirtingumu, nei vien tapatumu. Kaip Platonas aiškina laiką. Kaip Platonas aiškino prigimtį, sutalpinančią visus kūnus. Kaip Platonas aiškina daikto ir idėjos santykį? Kas yra būtis?
  Senovės filosofija, konspektas(1 puslapis)
  2005-11-28
 • Platonas "Valstybė"

  Platono "Valstybės" 8, 9, 10 knygų planas punktais
  Filosofija, konspektas(6 puslapiai)
  2005-05-31
 • Platonas "Valstybė" (7)

  Filosofinio Platono veikalo "Valstybė" 4, 5, 6, 7 knygų konspektas. Kas yra valstybė. Kokie žmonės sudaro Platono valstybę, kaip jie auginami, auklėjami. Kas yra gėris, blogis. Kas yra išprusimas, mokslai. Koks turi būti žmogus, kad Platono valstybėje būtų tinkamas auklėjimui, mokslui, vadovavimui. Kodėl ne visiems lemta tapti vadovais.
  Senovės filosofija, konspektas(12 puslapių)
  2006-04-13
 • Platono ir Aristotelio būties sampratos

  Įvadas. Būties sąvoka. Pasaulio kilmė. Platonas. Platono idėjų teorija. Aristotelis. Aristotelio priežasčių tipai. Aristotelio būties samprata. Aristotelio būtys. Išvados.
  Senovės filosofija, konspektas(12 puslapių)
  2010-02-19
 • Plaukų, odos priežiūra, maudymasis, prausimasis

  Asmens higiena įvairiuose gyvenimo tarpsniuose. Maudymasis. Maudymosi rūšys. Vyrų prausimasis. Moterų prausimasis. Niežai ir utėlės.
  Fiziologija, konspektas(4 puslapiai)
  2006-09-21
 • Plieno klasifikavimas ir žymėjimas (2)

  Rusiškojo plieno žymėjimas. Plieno žymėjimas. Plieno žymėjimas pagal Europos Sąjungos (ES) standartus. Plieno žymėjimas pagal paskirtį ir mechanines ar fizikines savybes. Plieno žymėjimas pagal cheminę sudėtį. Plieno grupės pagal cheminę sudėtį. Anglinis paprastasis konstrukcinis plienas. Anglinis kokybiškasis konstrukcinis plienas.
  Medžiagotyra, konspektas(7 puslapiai)
  2010-03-09
 • Plokščia jėgų sistema

  Plokščia susikertančių jėgų sistema. Geometrinis plokščios susikertančių jėgų sistemos atstojamosios nustatymo būdas. Geometrinės plokščios susikertančių jėgų sistemos pusiausvyros sąlyga. Jėgos projekcijos į koordinačių ašis. Plokščia lygiagrečių jėgų sistema. Jėgos momentas. Dviejų lygiagrečių jėgų, nukreiptų į vieną pusę, sudėtis. Dviejų nelygių nelygiagrečių jėgų sudėtis. Jėgos momentas taško atžvilgiu. Plokščia jėgų porų sistema. Jėgų pora ir jos momentas. Pagrindinės poros savybės. Ekvivalentiškos poros. Porų sudėties teorema. Plokščios porų sistemos pusiausvyros sąlyga. Plokščiai bet kaip išdėstytų jėgų sistema. Teorema apie lygiagretų jėgų perkėlimą. Plokščios bet kaip išdėstytų jėgų sistemos redukcija duotame centre. Suminio vektoriaus ir suminio momento savybės. Įvairūs bet kaip išdėstytų jėgų sistemos redukcijos atvejai.
  Mechanika, konspektas(11 puslapių)
  2005-11-02
 • Plosive

  Anglų kalbos fonetikos referatas apie priebalsius. What is a plosive? Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Gramatika, konspektas(3 puslapiai)
  2005-05-30
 • Plūgai

  Įvadas. Plūgai. Pleišto ir dirvos sąveika. Bendrosios paskirties plūgų klasifikacija. Agrotechnikos reikalavimai. Plūgo korpusų tipai. Verstuvinio korpuso dalys. Specialieji plūgai. Dirvų raižymo mašinos.
  Žemės ūkis, konspektas(34 puslapiai)
  2006-04-19
 • Plungės dvaro parkas

  Istoriniai parko tyrimai. Parko augalija ir architektūra. Plungės istorinė liepa. Uraganas Ervinas nusiaubė Plungės parką. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Architektūra ir dizainas, konspektas(5 puslapiai)
  2006-05-18
 • Plutonas (2)

  Plutonas – šalčio polius. Plutonas. Plutono duomenys.
  Astronomija, konspektas(4 puslapiai)
  2006-11-23
 • Poilsio laikas

  Poilsio laiko samprata ir rūšys: pertrauka pailsėti ir pavalgyti; Papildomos ir specialios pertraukos pailsėti darbo dienos (pamainos) laiku; Paros nepertraukiamasis poilsis tarp darbo dienų (pamainų); Savaitės nepertraukiamasis poilsis; Kasmetinis poilsio laikas (švenčių dienos ir atostogos).
  Darbo teisė, konspektas(4 puslapiai)
  2005-06-30
 • Pokyčių valdymas

  Pokyčio samprata. Pokyčių tikslingumo nustatymas, sprendimai. Pokyčių projektavimas ir įgyvendinimas. Pokyčių psichologiniai aspektai.
  Vadyba, konspektas(4 puslapiai)
  2005-10-23
 • Poligrafinės medžiagos

  Popieriaus gamybos schema. Popieriaus gaminimo schema. Popieriaus masė, jos sudėtis ir paruošimas. Popieriaus įklijinimas ir jo reikšmė. Kreidinio popieriaus gamyba ir jo savybes. Kreidinio popieriaus gamyba. Popieriaus apdaila. Popieriaus pjaustymas. Popieriaus pakavimas. Popieriaus drėgnumas ir jo reikšmė. Popieriaus struktūrinės savybės. Pagrindinės popieriaus spausdinamosios savybės. Popieriaus eksploatacinės savybės. Trūkimo stipris, vienetai ir matavimo metodika. Popieriaus deformacijos rūsys ir dėsningumai. Popieriaus optines savybes. Optinės popieriaus savybės. Blizgesys. Popieriaus lygumas ir glotnumas, nustatymo metodai. Popieriaus paviršiaus charakteristika. Popieriaus minkštumas ir jo reikšmė. Popieriaus elastingumas ir plastiškumas, jų reikšmė. Elastingumas. Popieriaus masė ir jos nustatymo būdai. Popieriaus kapiliarumas ir poringumas, jų reikšmė. Popieriaus rūšys, pagrindinės savybės ir taikymas. Ofsetinio popieriaus ypatumai. Kreidinio popieriaus ypatumai. Kartonas, jo rūšys ir taikymas. Kartono gamyba. Popierius ir kartonas įrišimui. Įrišimo popierius. Įrišimo popieriaus defektai. Kartonas.
  Kita, konspektas(31 puslapis)
  2008-03-06
 • Poligrafinės spaudos išradimas (4)

  Popieriaus, ksilografinės spaudos ir spaudos atskirais spaudmenimis išradimas Kinijoje ir Korėjoje. Ksilografinė spauda Vakarų Europoje. Poligrafinės spaudos išradėjas J. Gutenbergas. Jo leidiniai. Poligrafinės spaudos plitimas. Inkunabulai. Jų tyrinėjimai. Paleotipai ir jų tyrinėjimai. Chronologija.
  Visuotinė istorija, konspektas(6 puslapiai)
  2007-12-19
 • Polimerai (3)

  Polimerų istorija, skirstymas, sandara, gavimas, fizikinės ir cheminės savybės, naudojimas. Knygos G. Rudzytis F. Feldmanas "Organinė Chemija" konspektas.
  Chemija, konspektas(4 puslapiai)
  2005-09-25
Puslapyje rodyti po